Arrangementer


Torsdag, Mai 30

30

Trening

Vert:
EL-Innebandy
Når:
Thursday, 30 May kl. 18:30

30

Ekne J13 - Malvik2

Vert:
Ekne Idrettslag
Når:
Thursday, 30 May kl. 18:30

30

Torsdagstrening Kata kl 19:00 - 20:30 Voksen Blått 2 - Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00

30

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00

30

Trening med Lene på treningsstudioet

Vert:
Herefoss Idrettslag
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00
SALTRENING - STEPMIX

SALTRENING - STEPMIX

Vert:
Arrangementer
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00
Torsdagstrening Løpegruppe 65plus

Torsdagstrening Løpegruppe 65plus

Vert:
Løpegruppe 65plus...
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

30

Voksentrening

Vert:
Voksenparti
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

30

Crosstraining

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:15

30

Torsdagstrening Voksen kl 20:30 - 21:30 Nybegynner Hvit / Gul

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Thursday, 30 May kl. 20:30

Fredag, Mai 31

31

Leie medlem

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Friday, 31 May kl. 00:00

31

Weekend-hike in Røros

Vert:
OSI Friluft
Når:
Friday, 31 May kl. 00:00

31

Morgenfugler

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 31 May kl. 06:00

31

Morgentrening, sirkeltrening

Vert:
Sirkeltrening
Når:
Friday, 31 May kl. 06:30
Darco Nisavic

Darco Nisavic

Vert:
Lambertseter Bryteklubb
Når:
Friday, 31 May kl. 09:00

31

Navnedag

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Friday, 31 May kl. 16:00

31

Fredagstrening Barn kl 16:30 - 17:30 Nybegynner Hvit og Gul m/ stripe

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Friday, 31 May kl. 16:30

31

OTTA-tur og turnering!

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Friday, 31 May kl. 17:00
Hvor:
Otta, 2670 Otta
Veien til golf - del 2, praktisk kurs 1 (31.05.24)

Veien til golf - del 2, praktisk kurs 1 (31.05.24)

Vert:
Midt-Troms Golfklubb
Når:
Friday, 31 May kl. 17:30
Hvor:
Finnkroken, 9360 Bardu

31

Fredagstrening Selvforsvar kl 17:30 Voksen Orange - Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Friday, 31 May kl. 17:30

31

Postjakt #3

Vert:
Odal Orienteringslag
Når:
Friday, 31 May kl. 18:00
Fredag Trening På Stueneshallen

Fredag Trening På Stueneshallen

Vert:
Arendal Titans
Når:
Friday, 31 May kl. 20:00
Hvor:
Skolebakken 3, 4815 Saltrød

Lørdag, Juni 1

SMPT Trevor pay pairs (Chelmsford)

SMPT Trevor pay pairs (Chelmsford)

Vert:
Medlemsportal
Når:
Saturday, 1 June kl. 00:00

1

15-stafetten 01.06.2024

Vert:
Gjerdrum Orienteringslag
Når:
Saturday, 1 June kl. 07:30
Toten Open 2024 Presented by Alfa Discs

Toten Open 2024 Presented by Alfa Discs

Vert:
Toten Frisbeeklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 08:00
Hvor:
Nordlivegen 355, 2850 Lena
Junior-VM uttaksløp

Junior-VM uttaksløp

Vert:
Norges Orienteringsforbund
Når:
Saturday, 1 June kl. 08:00
Special Olympics

Special Olympics

Vert:
Bærum Rideklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 08:00

1

KCC Langtur

Vert:
Klepp Cykle Club
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Juba Pool 2 -2024

Juba Pool 2 -2024

Vert:
Judo (gren)
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Nadderudhallen,
Energistafetten 2024

Energistafetten 2024

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
, Stavanger
Sikkerhetskurs

Sikkerhetskurs

Vert:
Oslo Elvesportsklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Lundstadveien 5, Hønefoss
World Cup 2

World Cup 2

Vert:
Internasjonale Orienteringsforbundet
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
SMPT Trevor pay pairs (Chelmsford)

SMPT Trevor pay pairs (Chelmsford)

Vert:
Bowls Norway
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Trilogy Challenge 2024

Trilogy Challenge 2024

Vert:
Porsgrunn Disksportklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Grunnkurs Hav 1-2. juni

Grunnkurs Hav 1-2. juni

Vert:
Lillesand Padleklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Kokkenes 12, 4790 Lillesand
Knøtteturnering

Knøtteturnering

Vert:
Leka Idrettslag
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
, 7994 Leka
Vera-trening!

Vera-trening!

Vert:
Valdres Ride- og Kjøreklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Vestringslinna 385, 2910 Aurdal
Liungen Cup 3'er og 5'er 1.-2. juni 2024

Liungen Cup 3'er og 5'er 1.-2. juni 2024

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Nøsteveien 70, 3402 Lier
Aktivitetsleder i havpadling

Aktivitetsleder i havpadling

Vert:
Kurs
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Husvikveien 44, 1440 Drøbak
Fellestrening intervaller

Fellestrening intervaller

Vert:
BFG Bergen Løpeklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:30
Hvor:
Grimseidvegen 60, 5239 Rådal

1

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 1
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:30

1

Hjemmekamp Melhus

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 1 June kl. 10:00

1

15-stafetten og Råtasskonkurransen

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Saturday, 1 June kl. 10:00

1

Åpen dag - barmark

Vert:
Kjelsås IL - Alpint
Når:
Saturday, 1 June kl. 10:00
Grunnkurs HAV

Grunnkurs HAV

Vert:
Nordhordland padleklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 10:00
Hvor:
Flatøyvegen 26, 5918 Frekhaug
FIGHT CLUB BERGEN # 25

FIGHT CLUB BERGEN # 25

Vert:
Bergen Kickboxing Klubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 11:00
Hvor:
Carl Konowsgate 36, 5162 Laksevåg
Junior-VM uttaksløp

Junior-VM uttaksløp

Vert:
Sør-Trøndelag Orienteringskrets
Når:
Saturday, 1 June kl. 11:00
15-stafetten

15-stafetten

Vert:
Raumar Orientering
Når:
Saturday, 1 June kl. 11:00
Hvor:
Sandbakken Sportsstue,

1

Klubbmesterskap

Vert:
Ok Skøynar
Når:
Saturday, 1 June kl. 12:00