Arrangementer


Mandag, Januar 30

Årsmøte

Årsmøte

Vert:
Bamble Handballklubb
Når:
Monday, 30 January kl. 14:30

30

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 30 January kl. 15:00

30

Trening

Vert:
Idrettslaget Ilar
Når:
Monday, 30 January kl. 15:00
Hvor:
Grendahuset, 9840 Varangerbotn

30

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 30 January kl. 15:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

30

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 30 January kl. 15:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

30

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 30 January kl. 16:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

30

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 30 January kl. 16:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Gruppetimer på Lillestrøm

Gruppetimer på Lillestrøm

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 30 January kl. 17:00
Hvor:
Kjerulfs gate 38, 2003 Lillestrøm
Testarrangement

Testarrangement

Vert:
Idrettsforeningen Ørn
Når:
Monday, 30 January kl. 17:00

30

Ny-opning

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Monday, 30 January kl. 17:00

30

Skikarusell

Vert:
Sjåstad/Vestre Lier IL
Når:
Monday, 30 January kl. 17:00

30

Kizomba

Vert:
Pardans
Når:
Monday, 30 January kl. 17:15
Hvor:
Fyrstikkalléen skole, F21, Helsfyr,

30

Årvoll 2012 + 2015/16

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 30 January kl. 17:30

30

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 30 January kl. 17:30

30

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 30 January kl. 17:30

30

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 30 January kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

30

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 30 January kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

30

Ny-opning

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Monday, 30 January kl. 17:40

30

Sirkeltrening

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00

30

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00

30

HL Skiskole

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00

30

HL 2009/2010

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00

30

HL 2011-2012

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00

30

HL 2013/2014

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00

30

Hasle-Løren smørekurs og foreldretreff

Vert:
Arenahus
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00
Kurs i skøyteteknikk

Kurs i skøyteteknikk

Vert:
Bedriftsklubben Natre Gjøvik
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00
Hvor:
Karidalen,

30

Spillermøte A-lag

Vert:
Klubbhuset
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00

30

Trening

Vert:
Incredible
Når:
Monday, 30 January kl. 18:00
Hvor:
Persveien 22, 0581 Oslo

30

Ny-opning

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Monday, 30 January kl. 18:20

30

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 30 January kl. 18:45

30

Cubansk Salsa 1

Vert:
Pardans
Når:
Monday, 30 January kl. 18:45
Hvor:
Fyrstikkalléen skole, F21, Helsfyr,

30

Crossfit Mandag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Monday, 30 January kl. 19:00
Hvor:
Hunsøya,

30

Viderekommende egentrening

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 30 January kl. 19:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

30

Nybegynnertrening (Pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 30 January kl. 19:00
Hvor:
Harald Sohlbergs vei 17, 1064 Oslo
Klassisk skikurs for nybegynnere (mandager ) Stokke oppstart 30/1

Klassisk skikurs for nybegynnere (mandager ) Stokke oppstart 30/1

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 30 January kl. 19:30
Hvor:
Stokke Ravei 227 - storås skianlegg, 3160 Stokke
Klassisk skikurs for viderekomne (mandager ) Stokke 30/1 2023

Klassisk skikurs for viderekomne (mandager ) Stokke 30/1 2023

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 30 January kl. 19:30
Hvor:
Stokke Ravei 227 , Storås skianlegg, 3160 Stokke
Skøytekurs nybegynnere Stokke 30/1 2023

Skøytekurs nybegynnere Stokke 30/1 2023

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 30 January kl. 19:30
Hvor:
Stokke Ravei 227, Storås skianlegg, 3160 Stokke

30

Lindy Hop

Vert:
Pardans
Når:
Monday, 30 January kl. 19:40
Hvor:
Athletica Blindern, room 5,

30

Cubansk Salsa 2

Vert:
Pardans
Når:
Monday, 30 January kl. 19:45
Hvor:
Fyrstikkalléen skole, F21, Helsfyr,

30

Viderekommentrening (Pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 30 January kl. 20:30
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo
Innendørsserie i 5er-fotball / Harstad

Innendørsserie i 5er-fotball / Harstad

Vert:
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 30 January kl. 21:00
Hvor:
Hålogalandshallen, Harstad

Tirsdag, Januar 31

Padeltennis - 2 mannslag Våren 2023

Padeltennis - 2 mannslag Våren 2023

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 31 January kl. 08:00
Hvor:
, 5004 Bergen

31

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Tuesday, 31 January kl. 09:00

31

Apalløkka skole

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Tuesday, 31 January kl. 11:00

31

2antestaaaa

Vert:
Bloc B.I.L. - Klatring
Når:
Tuesday, 31 January kl. 13:30

31

testigjen

Vert:
Bloc B.I.L. - Klatring
Når:
Tuesday, 31 January kl. 13:30
Sirkeltrening

Sirkeltrening

Vert:
Betanien Bergen Bedriftsidrettslag
Når:
Tuesday, 31 January kl. 14:45
Hvor:
Vestlundveien 23 B,

31

Dynamisk Interncup 2023 Runde 4 LM Open

Vert:
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag
Når:
Tuesday, 31 January kl. 17:00

31

Trening J8

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 31 January kl. 18:00

31

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 31 January kl. 18:00