Arrangementer


Saturday, March 13

Stoppen Vintercup 2021 for G2008

Stoppen Vintercup 2021 for G2008

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Saturday, 13 March kl. 09:00
Hvor:
Lier stadion, Nøsteveien 70, 3402 Lier

13

U10 (gard 4)

Vert:
U10
Når:
Saturday, 13 March kl. 09:00
AVLYST: Kretsmesterskap langrenn

AVLYST: Kretsmesterskap langrenn

Vert:
Kjelsås IL - Langrenn
Når:
Saturday, 13 March kl. 09:00
Hvor:
Linderudkollen,

13

Friidrett

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Saturday, 13 March kl. 09:30

13

Hockeyskole (gard 3)

Vert:
Hockeyskolen
Når:
Saturday, 13 March kl. 10:00

13

Foreldre og barn - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Saturday, 13 March kl. 10:00

13

Skøyteskole (gard 1)

Vert:
Skøyteskolen
Når:
Saturday, 13 March kl. 11:00

13

Gymlek - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Saturday, 13 March kl. 11:00

13

Tropp Konkurranse - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Saturday, 13 March kl. 11:00
U13 Ullensaker Flyers - Tønsberg

U13 Ullensaker Flyers - Tønsberg

Vert:
U13
Når:
Saturday, 13 March kl. 12:00

13

Tropp og trampoline - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Saturday, 13 March kl. 12:00

13

Utleid til basket ( Augstas)

Vert:
HIFHallen
Når:
Saturday, 13 March kl. 18:00

Sunday, March 14

14

U9 (gard 2)

Vert:
U9
Når:
Sunday, 14 March kl. 09:00

14

U8 (gard 3)

Vert:
U8
Når:
Sunday, 14 March kl. 09:00

14

8. Serierunde Herrelaget

Vert:
Senior menn
Når:
Sunday, 14 March kl. 09:00
Hvor:
Statsing.Dahls gt 1 7015 Trondheim, Noruega, Trondheim

14

U11 (gard 1)

Vert:
U11
Når:
Sunday, 14 March kl. 10:00
JU13 Ullensaker Flyers - Lørenskog/Skedsmo

JU13 Ullensaker Flyers - Lørenskog/Skedsmo

Vert:
JU13
Når:
Sunday, 14 March kl. 11:30

14

AFSK Kvinner Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Sunday, 14 March kl. 14:00

14

Apparat 3 / Konkurranse 3/4/5 - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Sunday, 14 March kl. 14:00

14

J12/13 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er B
Når:
Sunday, 14 March kl. 17:00
U18 Ullensaker Flyers - Jar

U18 Ullensaker Flyers - Jar

Vert:
U18
Når:
Sunday, 14 March kl. 17:00

14

Sirkeltrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Sunday, 14 March kl. 17:30

14

Bingo

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Sunday, 14 March kl. 18:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

14

Bingo

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Sunday, 14 March kl. 18:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

14

Treningskamp G16

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Sunday, 14 March kl. 18:30

Monday, March 15

15

Sweat&Burn

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 15 March kl. 09:00

15

Seniortrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 15 March kl. 10:15

15

Dressurtrening May Elise

Vert:
Stord Hestesportlag
Når:
Monday, 15 March kl. 13:30

15

SFO

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 15 March kl. 14:00

15

Kunstløp (gard 4)

Vert:
Kunstløp
Når:
Monday, 15 March kl. 15:30

15

Håndball treninger

Vert:
Holter IF
Når:
Monday, 15 March kl. 16:30
Boksing - mandag

Boksing - mandag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Monday, 15 March kl. 16:30
Hvor:
Framstredet 79, 9037 Tromsø

15

Gymlek - Langhus Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Monday, 15 March kl. 16:45

15

HB J/G 6-7

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 15 March kl. 17:00

15

J10 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Monday, 15 March kl. 17:00

15

J12/13 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er B
Når:
Monday, 15 March kl. 17:00

15

U10 (gard 2)

Vert:
U10
Når:
Monday, 15 March kl. 17:00

15

U9 (gard 3)

Vert:
U9
Når:
Monday, 15 March kl. 17:00

15

Fotball, jenter 09

Vert:
Klubbhuset
Når:
Monday, 15 March kl. 17:00

15

Mini, U-hall

Vert:
Mini
Når:
Monday, 15 March kl. 17:15

15

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 15 March kl. 17:30

15

Allsidig turn jenter 3.-4.kl - Langhus Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Monday, 15 March kl. 17:45

15

PU

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 15 March kl. 18:00

15

U11 (gard 4)

Vert:
U11
Når:
Monday, 15 March kl. 18:00

15

Løpetrening alle fra SOLhytta

Vert:
Trening 13+ år
Når:
Monday, 15 March kl. 18:00

15

Rekruttrening fra SOLhytta

Vert:
Trening rekrutt
Når:
Monday, 15 March kl. 18:00

15

U12 (gard 1)

Vert:
U12
Når:
Monday, 15 March kl. 18:00
Sprint

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 15 March kl. 18:15

15

A-Lag Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Monday, 15 March kl. 18:30

15

G16 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er B
Når:
Monday, 15 March kl. 18:30
Levert av IdrettenOnline