Arrangementer


Onsdag, Februar 22

Skytestevne for bedrifter

Skytestevne for bedrifter

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 22 February kl. 18:00
Hvor:
Stavanger Pistolklubb,

22

BodyStep

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 22 February kl. 18:00
Inntrening Hebekk skole rever (under 14 år)

Inntrening Hebekk skole rever (under 14 år)

Vert:
Nordre Follo Orientering
Når:
Wednesday, 22 February kl. 18:00

22

Hasle Løren

Vert:
Skiløyper
Når:
Wednesday, 22 February kl. 18:00
Kurs i ledklatring

Kurs i ledklatring

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 22 February kl. 18:30
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo

22

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 February kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

Årsmøte

Vert:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Når:
Wednesday, 22 February kl. 19:00
Hvor:
TBC,
Vintertrening

Vintertrening

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 22 February kl. 19:00
Bakkeintervaller Hebekk skole elger (fra 13 år).

Bakkeintervaller Hebekk skole elger (fra 13 år).

Vert:
Nordre Follo Orientering
Når:
Wednesday, 22 February kl. 19:05

22

Løpetime på mølle

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 22 February kl. 19:15

22

Viderekommende (pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 22 February kl. 19:30
Hvor:
Ris skolevel 24A, 0373 Oslo

Torsdag, Februar 23

23

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 23 February kl. 08:00

23

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 23 February kl. 10:00

23

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 23 February kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

23

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 23 February kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

23

Torsdagstrening

Vert:
Karmøy Golfklubb
Når:
Thursday, 23 February kl. 17:30

23

Årvoll ski 2013 + 2010/11

Vert:
Skiløyper
Når:
Thursday, 23 February kl. 18:00

23

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 23 February kl. 18:00

23

Viderekommentrening (Brannfjell)

Vert:
Treninger
Når:
Thursday, 23 February kl. 18:00
Hvor:
ekebergveien 111, 1178 Oslo

23

Crosstraining nivå1&2

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 23 February kl. 18:30
Stavangers Høyeste - trappeløp

Stavangers Høyeste - trappeløp

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 23 February kl. 18:30
Hvor:
Thon Hotel Stavanger Forum,

23

Årlig møte Ål Håndball

Vert:
Ål IL - Håndball
Når:
Thursday, 23 February kl. 19:00

23

Yoga

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 23 February kl. 19:30

23

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 23 February kl. 20:00

Fredag, Februar 24

24

Morgenfugler

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 24 February kl. 06:00

24

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 24 February kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu

24

AKS Linderud, 12 elever, låner utstyr FRIGO Skihenger

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Friday, 24 February kl. 09:00

24

Trening G13

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Friday, 24 February kl. 17:00

24

Konkurranseskyttere egentrening

Vert:
Treninger
Når:
Friday, 24 February kl. 17:00
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo
Introduksjon til klatring og buldring

Introduksjon til klatring og buldring

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 24 February kl. 18:00
Hvor:
Andebuveien 78, 3170 Sem

24

Fredag 24. februar kl. 18.00 på Heim på Gjøvik

Vert:
Gjøvik Seilforening
Når:
Friday, 24 February kl. 18:00

Lørdag, Februar 25

25

Sparebank 1 cup

Vert:
Ål Skiskytterlag
Når:
Saturday, 25 February kl. 08:00
Topptur på ski til Steinegga i Jølster 1165moh

Topptur på ski til Steinegga i Jølster 1165moh

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 25 February kl. 11:00
Hvor:
Svidalsneset, 6847 Vassenden

Søndag, Februar 26

26

Trening for Alle (Pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Sunday, 26 February kl. 14:00
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo

26

Trening for Alle (Pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Sunday, 26 February kl. 15:30
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo

26

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 26 February kl. 15:30

Mandag, Februar 27

27

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 27 February kl. 08:00

27

Grorud skole 7 trinn - 50 elever - låner utstyr - Jeanette

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Monday, 27 February kl. 09:00

27

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 27 February kl. 10:00

27

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 27 February kl. 15:00

27

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 February kl. 15:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

27

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 February kl. 15:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

27

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 February kl. 16:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

27

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 February kl. 16:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

27

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 February kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

27

Årvoll 2012 + 2015/16

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 February kl. 17:30

27

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 27 February kl. 17:30

27

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 27 February kl. 17:30

27

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 27 February kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

27

Sirkeltrening

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Monday, 27 February kl. 18:00