Arrangementer


Wednesday, March 10

10

U8 (gard 4)

Vert:
U8
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:00
Telenorkarusell 1.renn 2021

Telenorkarusell 1.renn 2021

Vert:
Fauske IL Langrenn
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:00

10

Medlemsmøte VOLLEYBALL

Vert:
Ottestad IL
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:00
Hvor:
Digitalt på TEAMS,

10

Medlemsmøte HÅNDBALL

Vert:
Ottestad IL
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:00
Hvor:
Klubbhuset i Ottestad,

10

dfg

Vert:
Per Markus Edvardsen
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:00

10

asd

Vert:
Per Markus Edvardsen
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:00
Foreldremøte E-Sport

Foreldremøte E-Sport

Vert:
Tore Alm
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:00
Hvor:
Teiealleen 29, 2030 Nannestad
Sprint

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:15

10

G10 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:30

10

G13 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er B
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:30

10

Apparat 3 - Langhus Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Wednesday, 10 March kl. 18:30

10

Friidrett

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Wednesday, 10 March kl. 19:00

10

U14 (gard 3)

Vert:
U14
Når:
Wednesday, 10 March kl. 19:00

10

U15 (gard 2)

Vert:
U15
Når:
Wednesday, 10 March kl. 19:00

10

BodyPump

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 10 March kl. 19:00

10

Styremøte Hovedstyret

Vert:
Møltehuset
Når:
Wednesday, 10 March kl. 19:00
Sirkeltrening

Sirkeltrening

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 10 March kl. 19:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

Åpen hall 13-19 år

Vert:
Nordstranda IL
Når:
Wednesday, 10 March kl. 20:00

10

A-Lag Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Wednesday, 10 March kl. 20:00

10

U18 (gard 4)

Vert:
U18
Når:
Wednesday, 10 March kl. 20:00

10

Onsdagstreninga vert på ski så lenge det er skifør

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Wednesday, 10 March kl. 20:00

10

Sprang Hilde

Vert:
Ridebane booking
Når:
Wednesday, 10 March kl. 20:15

10

Fotballtrim herrer

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Wednesday, 10 March kl. 20:30

10

Kunstløp (gard 1)

Vert:
Kunstløp
Når:
Wednesday, 10 March kl. 21:00

10

Håndball trening GIF j05

Vert:
Utleie til andre håndball klubber
Når:
Wednesday, 10 March kl. 21:00

Thursday, March 11

11

Privat arrangement Nordåsen Skistadion

Vert:
Bjerke IL Ski
Når:
Thursday, 11 March kl. 08:00
Hvor:
Nordåsen Skistadion, 2032 Maura

11

Sweat&Burn

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 11 March kl. 09:00

11

Grete Roede kurs

Vert:
Halden IL
Når:
Thursday, 11 March kl. 14:00

11

Håndball J 12

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 11 March kl. 14:30

11

Kunstløp (gard 4)

Vert:
Kunstløp
Når:
Thursday, 11 March kl. 15:00

11

HB J/G 10/11 år

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 11 March kl. 16:00

11

Kunstløp (gard 4)

Vert:
Kunstløp
Når:
Thursday, 11 March kl. 16:00

11

Apparat Konkurranse 5 / Tropp Konkurranse - Ski Tu

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Thursday, 11 March kl. 16:00

11

Håndball treninger

Vert:
Holter IF
Når:
Thursday, 11 March kl. 16:30

11

Håndball treninger

Vert:
Holter IF
Når:
Thursday, 11 March kl. 16:30

11

Basis 2-4 klasse

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:00

11

G9 trening

Vert:
Aursmoen mini kg
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:00

11

AFSK Kvinner Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:00

11

G11 trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:00

11

J11 trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er C
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:00

11

Foreldre og barn - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:00

11

Bryteskole

Vert:
Ski Bryterklubb
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:00

11

Treningsgruppa

Vert:
Kobra BTK
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:00

11

Allsidig turn gutter 4.-7.kl - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:30

11

Styrke med strikk

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:30

11

Poengrenn 4 / Klubbmesterskap Langrenn Klassisk

Vert:
Skaun IL - Ski
Når:
Thursday, 11 March kl. 17:30
Hvor:
Ramsjøen Arena, 7357 Skaun
Padeltrening nybegynner

Padeltrening nybegynner

Vert:
Halden Padleklubb
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00
Hvor:
Kingos gate 20, 0457 Oslo

11

U10 (gard 2)

Vert:
U10
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00

11

U9 (gard 3)

Vert:
U9
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00

11

14 år + fellestrening, sjå facebook

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00
Levert av IdrettenOnline