Arrangementer


Mandag, Desember 13

13

U13/U12 - Uhall

Vert:
Trening U13
Når:
Monday, 13 December kl. 15:45

13

Boksing - mandag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Monday, 13 December kl. 16:30

13

Mini - Uhall

Vert:
Mini
Når:
Monday, 13 December kl. 16:45

13

Trening G/J 7

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er C
Når:
Monday, 13 December kl. 17:00

13

Trening G12

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Monday, 13 December kl. 17:00

13

Håndball J/G 6 år

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 13 December kl. 17:00

13

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 13 December kl. 17:30

13

BASKET

Vert:
Tydal IL
Når:
Monday, 13 December kl. 17:30

13

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 13 December kl. 17:30
Hvor:
Domus Athletica,

13

U11 - Uhall

Vert:
Trening U11
Når:
Monday, 13 December kl. 17:45

13

Lena G10

Vert:
Sindreløkka Bane 1
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00

13

Trening OSSL

Vert:
Skytebane
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00
SPRINT

SPRINT

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00

13

Håndball J/G 7-8 år

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00

13

Trening

Vert:
Jenter 2013
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00

13

Avslutningsfest G2014

Vert:
Klubbhuset
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00

13

Avslutningsfest G2014

Vert:
Klubbhuset
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00
Gradering teknikk/konkurranse parti

Gradering teknikk/konkurranse parti

Vert:
Konkurranse/Teknikk
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00
Hvor:
Norsk judo og jiu-jitsu klubb,
Gradering for de som går på gul/oransje parti

Gradering for de som går på gul/oransje parti

Vert:
Gul og oransje
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00
Hvor:
Norsk judo og jiu-jitsu klubb,
Halltrening

Halltrening

Vert:
Halltrening Verdal VGS 2021/2022
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00
Hvor:
Stiklestad Allé 8, 7654 Verdal

13

Klatring 3-5 år

Vert:
Klatring
Når:
Monday, 13 December kl. 18:00
Hvor:
Austrheim Hallen, 5943

13

Trening J12/J13

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er C
Når:
Monday, 13 December kl. 18:30

13

Trening G11

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Monday, 13 December kl. 18:30

13

Trening J10

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er B
Når:
Monday, 13 December kl. 18:30

13

felles trening for 2003-2010 utøvere

Vert:
Trening
Når:
Monday, 13 December kl. 18:30

13

U14 - Uhall

Vert:
Trening U14
Når:
Monday, 13 December kl. 18:30
StyrkeMix

StyrkeMix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 13 December kl. 18:45

13

Elitetrening

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Monday, 13 December kl. 19:00

13

Markanebading

Vert:
Markane IL
Når:
Monday, 13 December kl. 19:00

13

Håndball J/G 9-10 år

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 13 December kl. 19:00

13

Trening for alle

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 13 December kl. 19:00
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo

13

Viderekommentrening

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 13 December kl. 19:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

13

Klatring 7-10 klasse

Vert:
Klatring
Når:
Monday, 13 December kl. 19:00
Hvor:
Austrheim Hallen, 5943

13

Felles styrketrening

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Monday, 13 December kl. 19:15
Hvor:
Hansnesveien 27 A, 4839 Arendal
Gradering junior/senior parti

Gradering junior/senior parti

Vert:
Seniorparti Judo
Når:
Monday, 13 December kl. 19:30
Hvor:
Norsk judo og jiu-jitsu klubb,

13

Trening A-lag

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er B
Når:
Monday, 13 December kl. 20:00

Tirsdag, Desember 14

Spinning 45

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 14 December kl. 06:00

14

STERK rumpe&kjerne

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 14 December kl. 09:00

14

Volleyball jenter

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Tuesday, 14 December kl. 14:00

14

Fotball G 14

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Tuesday, 14 December kl. 15:30

14

MMA - Tirsdag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Tuesday, 14 December kl. 16:00

14

Barnebursdag

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Tuesday, 14 December kl. 16:00

14

Trening Damelag

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Tuesday, 14 December kl. 17:00

14

Familieklatring

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Tuesday, 14 December kl. 17:00

14

Trening OSSL 10-12

Vert:
Skytebane
Når:
Tuesday, 14 December kl. 18:00

14

Trening Rekrutt

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Tuesday, 14 December kl. 18:00

14

Håndball Jenter 13 år

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Tuesday, 14 December kl. 18:00

14

Racketsport store barn

Vert:
Racketsport og badminton
Når:
Tuesday, 14 December kl. 18:00
Ås by night and fog #3

Ås by night and fog #3

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Tuesday, 14 December kl. 18:00
Levert av IdrettenOnline