Arrangementer


Tirsdag, Juni 4

Tirsdagstrening Rekrutter (6-10år)

Tirsdagstrening Rekrutter (6-10år)

Vert:
Tirsdag 18-19 (Rekrutter)
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

4

Fellestrening Knarvik stadion

Vert:
Tirsdag 18-1930 (Ungdom - Junior)
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 17, 5914 Isdalstø

4

Tirsdagstrening Kata Voksen Orange - Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00

4

Styremøte hovedlaget

Vert:
Skaun IL
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00

4

Rekruttrening

Vert:
Rekrutt
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00

4

GJ7 RIF - Moelven hvit

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00
Ukesgolf

Ukesgolf

Vert:
Indre Østfold Frisbeegolf
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00
Hvor:
høytorp fort,

4

Multiconsult Tysdagsseilas

Vert:
Stord Seilforening
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00

4

G11 RIF - Nes rød

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00

4

Viderekommentrening

Vert:
Treninger
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00
Hvor:
Husebyskogen,

4

Ukesgolf

Vert:
Porsgrunn Disksportklubb
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00

4

Styremøte

Vert:
Jevnaker IF Fotball
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00
Hvor:
Møterom 1,
Surfskitrening

Surfskitrening

Vert:
Surfski
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:00
Hvor:
Vindfangerbukta, 1440 Drøbak

4

BBP

Vert:
Black-belt program
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

4

Fellestrening intervaller

Vert:
BFG Bergen Løpeklubb
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:30
Hvor:
Grimseidvegen 60, 5239 Rådal

4

Ekne J11 - Nessegutten 2

Vert:
Ekne Idrettslag
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:30

4

Tirsdagstrening Kumite kl 18:55 - 20:10 Voksen Orange - Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Tuesday, 4 June kl. 18:55

4

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress
Når:
Tuesday, 4 June kl. 19:00

4

Styremøte Juni

Vert:
Styret i Drøbak Hundeklubb
Når:
Tuesday, 4 June kl. 19:00

4

Trening med Lene i gymsalen

Vert:
Herefoss Idrettslag
Når:
Tuesday, 4 June kl. 19:00

4

Ny hundekjører: Minikurs i trekktrening med hund

Vert:
Norges Hundekjørerforbund
Når:
Tuesday, 4 June kl. 19:00
Hvor:
, Bergen

4

Crosstraining

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 4 June kl. 19:15

4

Ungdom

Vert:
Ungdom
Når:
Tuesday, 4 June kl. 19:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

4

Styremøte Ål IL fotball

Vert:
Ål IL
Når:
Tuesday, 4 June kl. 20:00

4

Tirsdagstrening Voksen kl 20:10 - 21:30 Nybegynner Hvit / Gul

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Tuesday, 4 June kl. 20:10

Onsdag, Juni 5

5

Styrke i apparat

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 5 June kl. 10:00
Crossfit Onsdag

Crossfit Onsdag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Wednesday, 5 June kl. 15:00
Sirkeltrening

Sirkeltrening

Vert:
Betanien Bergen Bedriftsidrettslag
Når:
Wednesday, 5 June kl. 15:15
Hvor:
Treningsrommet, Vestlundveien 23B, 5145 Fyllingsdalen

5

Padel Ski

Vert:
Norconsult B.I.L - Østfold og Follo
Når:
Wednesday, 5 June kl. 16:00

5

Yoga Radiumhospitalet - Onsdag

Vert:
Yoga Radiumhospitalet
Når:
Wednesday, 5 June kl. 16:00
Hvor:
Radiumhospitalet, foby seminarrom 1,

5

Yoga Aker - Onsdag

Vert:
Yoga Aker
Når:
Wednesday, 5 June kl. 16:00
Hvor:
Aker,

5

Utendørs Skadeforebyggende basistrening

Vert:
Skadeforebyggende basistrening
Når:
Wednesday, 5 June kl. 16:00

5

Onsdagstrening Barn kl 17:00 - 18:00 Nybegynner Hvit og Gul m/ stripe

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:00
Gymleik

Gymleik

Vert:
Ronglan IL
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:00
Bedriftsorienteringsløp

Bedriftsorienteringsløp

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:00

5

Taiji - Onsdag

Vert:
Taiji
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:00
Hvor:
Rikshospitalet, Glassgata,
CKH DIRT/BMX

CKH DIRT/BMX

Vert:
Cykleklubben Haugaland
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:00

5

Cliff diving(jumping) at bygdøy

Vert:
OSI Friluft
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:00
Hvor:
Drammensveien 157, 0277 Oslo

5

Introduksjonskurs i havpadling (privat)

Vert:
Kurs
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:00
Hvor:
Husvikveien 44, 1440 Drøbak

5

Barn videregående og Barn nye

Vert:
Barn fellestrening
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:30
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

5

Trening

Vert:
Kongsberg Pistolklubb
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:30

5

Satsningsgruppen

Vert:
Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:30

5

Ertetrimmen

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:30

5

Skogskyting

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 5 June kl. 17:30
Hvor:
Husebyskogen,

5

BodyStep

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00

5

Onsdagstrening Voksen kl 18:00 Blått 2, Brunt og Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00

5

Trening for barn/ungdom

Vert:
Nidarøst orienteringsklubb
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Hvor:
Lohove, 7049 Trondheim
OG-karusellen løp 2

OG-karusellen løp 2

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Hvor:
Leik - samkjøring fra Melhushallen,

5

J8RIF - Moelven blå

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00