Arrangementer


Mandag, Februar 27

27

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 27 February kl. 18:00

27

HL Skiskole

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 February kl. 18:00

27

HL 2009/2010

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 February kl. 18:00

27

HL 2011-2012

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 February kl. 18:00

27

HL 2013/2014

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 February kl. 18:00
Årsmøte

Årsmøte

Vert:
Neset Fotballklubb
Når:
Monday, 27 February kl. 18:00
Hvor:
, 7633 Frosta

27

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 27 February kl. 18:45

27

Crossfit Mandag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Monday, 27 February kl. 19:00
Hvor:
Hunsøya,

27

Viderekommende egentrening

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 27 February kl. 19:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

27

Nybegynnertrening (Pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 27 February kl. 19:00
Hvor:
Harald Sohlbergs vei 17, 1064 Oslo

27

Viderekommentrening (Pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 27 February kl. 20:30
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo

Tirsdag, Februar 28

28

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Tuesday, 28 February kl. 09:00

28

Dynamisk Interncup 2023 Runde 8 LM Classic

Vert:
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag
Når:
Tuesday, 28 February kl. 17:00

28

Trening J8

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 28 February kl. 18:00

28

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 28 February kl. 18:00

28

Årvoll ski 2010/2011

Vert:
Skiløyper
Når:
Tuesday, 28 February kl. 18:30

28

Crosstraining nivå2

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 28 February kl. 19:00

28

Spinning v.VSK

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 28 February kl. 19:00
Innkalling til årsmøte NJJK 2023

Innkalling til årsmøte NJJK 2023

Vert:
Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb
Når:
Tuesday, 28 February kl. 19:30

28

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 28 February kl. 20:00

Onsdag, Mars 1

1

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Wednesday, 1 March kl. 09:00

1

Styrke i apparat

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 1 March kl. 10:00
Crossfit Onsdag

Crossfit Onsdag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Wednesday, 1 March kl. 15:00
Hvor:
Hunsfos,

1

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 1 March kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

1

Trening J16

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Wednesday, 1 March kl. 17:00

1

Banegruppen - Fri trening på Ekeberg

Vert:
Banegruppen
Når:
Wednesday, 1 March kl. 17:30

1

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 1 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

1

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 1 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

1

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 1 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Nybegynnerkurs, topptau

Nybegynnerkurs, topptau

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 1 March kl. 18:00
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo

1

Viderekommende (pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 1 March kl. 18:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

1

Årsmøte

Vert:
Risør Seilforening
Når:
Wednesday, 1 March kl. 18:00

1

BodyStep

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 1 March kl. 18:00
Inntrening Hebekk skole rever (under 14 år)

Inntrening Hebekk skole rever (under 14 år)

Vert:
Nordre Follo Orientering
Når:
Wednesday, 1 March kl. 18:00

1

Hasle Løren

Vert:
Skiløyper
Når:
Wednesday, 1 March kl. 18:00

1

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 1 March kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Vintertrening

Vintertrening

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 1 March kl. 19:00
Bakkeintervaller Hebekk skole elger (fra 13 år).

Bakkeintervaller Hebekk skole elger (fra 13 år).

Vert:
Nordre Follo Orientering
Når:
Wednesday, 1 March kl. 19:05

1

Løpetime på mølle

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 1 March kl. 19:15

1

Viderekommende (pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 1 March kl. 19:30
Hvor:
Ris skolevel 24A, 0373 Oslo

Torsdag, Mars 2

2

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 2 March kl. 08:00

2

Ammerud skole - 6.trinn (90 elever)

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Thursday, 2 March kl. 09:00

2

Frigo (95 elever)

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Thursday, 2 March kl. 09:00

2

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 2 March kl. 10:00
Telenor Arena Vintercup 2023

Telenor Arena Vintercup 2023

Vert:
Fotball
Når:
Thursday, 2 March kl. 14:00
Hvor:
Widerøeveien 1, 1360 Fornebu

2

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 2 March kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg
Topptur med hodelykt, Austlifjellet

Topptur med hodelykt, Austlifjellet

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 2 March kl. 17:00
Hvor:
Skjoldavikvegen 170, 5574 Skjold

2

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 2 March kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

2

Torsdagstrening

Vert:
Karmøy Golfklubb
Når:
Thursday, 2 March kl. 17:30

2

Årvoll ski 2013 + 2010/11

Vert:
Skiløyper
Når:
Thursday, 2 March kl. 18:00