Arrangementer


Søndag, Desember 11

11

Stovner hundeklubb Instruktørkurs

Vert:
Arenahus
Når:
Sunday, 11 December kl. 09:00

11

Trening

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Sunday, 11 December kl. 09:30
Hvor:
Krossbergveien 105, 4047 Hafrsfjord

11

Nordstrand tennis

Vert:
Bane 4 (hard court)
Når:
Sunday, 11 December kl. 10:00

11

Alternativ trening JA og Senior

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Sunday, 11 December kl. 10:00
Kråkecup'n 2022 - Løp 4 - Ramberg

Kråkecup'n 2022 - Løp 4 - Ramberg

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Sunday, 11 December kl. 11:00
Hvor:
Bjerkealleen 34, 1529 Moss

11

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 11 December kl. 15:30

11

Møte Hovedstyre

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Sunday, 11 December kl. 19:00

Mandag, Desember 12

12

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 12 December kl. 08:00

12

Speideren

Vert:
Birkenes IL - Utleie
Når:
Monday, 12 December kl. 09:00

12

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 12 December kl. 10:00

12

Sirkeltrening

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Monday, 12 December kl. 17:00

12

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 12 December kl. 17:30

12

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 12 December kl. 17:30

12

sirkeltrening

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Monday, 12 December kl. 17:30
Hvor:
Krossbergveien 105, 4047 Hafrsfjord
Styrkeøkt på Lillestrøm (mandager)

Styrkeøkt på Lillestrøm (mandager)

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 12 December kl. 18:00
Hvor:
Kjerulfs gate 38, 2003 Lillestrøm
Turnering i 3v3 innebandy

Turnering i 3v3 innebandy

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 12 December kl. 18:00
Hvor:
Ekeberghallen, 1178 Oslo

12

Mandagsgtrening fra SOLhytta

Vert:
Trening rekrutt
Når:
Monday, 12 December kl. 18:00

12

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 12 December kl. 18:00

12

Trening

Vert:
Incredible
Når:
Monday, 12 December kl. 18:00
Hvor:
Persveien 22, 0581 Oslo

12

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 12 December kl. 18:45

12

Viderekommentrening

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 12 December kl. 19:00
Hvor:
Ris Skolevei 24a, 0373 Oslo

12

Mandagsdans på gamle Kulturhuset.

Vert:
Molde Swing- og Rockeklubb
Når:
Monday, 12 December kl. 20:00

Tirsdag, Desember 13

13

Tennis-session

Vert:
Tennis
Når:
Tuesday, 13 December kl. 08:00

13

Styrke fullkroppsøkt

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 13 December kl. 09:00

13

G15 Marius Solstrand

Vert:
Klubbhuset
Når:
Tuesday, 13 December kl. 16:00

13

BASIS1 4-5 år kvar tysdag

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Tuesday, 13 December kl. 17:00

13

BASIS2 6-8 år kvar tysdag

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Tuesday, 13 December kl. 18:00

13

Trening J8

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 13 December kl. 18:00

13

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 13 December kl. 18:00

13

Tirsdagstrening - Våk skole

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Tuesday, 13 December kl. 18:00

13

Styrketrening på Svithun VGS

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Tuesday, 13 December kl. 18:00
Hvor:
Ytre Eiganesveien 30, 4008 Stavanger

13

Trening

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Tuesday, 13 December kl. 18:00
Hvor:
Krossbergveien 105, 4047 Hafrsfjord

13

Crosstraining Nivå 2

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 13 December kl. 19:00

13

Spinning v/Vigrestad sykkelklubb

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 13 December kl. 19:00

13

Gradering karate ungdom og voksne

Vert:
Troll Karateklubb Bushido
Når:
Tuesday, 13 December kl. 19:00

13

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 13 December kl. 20:00

Onsdag, Desember 14

14

Styrke i apparat

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 14 December kl. 10:00

14

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 14 December kl. 15:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Styrkeøkt på Lillestrøm (onsdager)

Styrkeøkt på Lillestrøm (onsdager)

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 14 December kl. 17:00
Hvor:
Kjerulfs gate 38, 2003 Lillestrøm

14

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 14 December kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

14

BodyStep

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 14 December kl. 17:30

14

Trening G11

Vert:
Sunndal G11
Når:
Wednesday, 14 December kl. 18:00

14

Rulleski

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Wednesday, 14 December kl. 18:00
Hvor:
Madlaveien 366, 4044 Hafrsfjord

14

Trening

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Wednesday, 14 December kl. 18:00
Hvor:
Krossbergveien 105, 4047 Hafrsfjord
Yogatime på Lillestrøm (onsdager)

Yogatime på Lillestrøm (onsdager)

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 14 December kl. 18:00
Hvor:
Kjerulfs gate 38, 2003 Lillestrøm

14

Viderekommentrening (Pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 14 December kl. 18:00
Hvor:
Ris Skolevei 24A, 0373 Oslo

14

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 14 December kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Spinning

Spinning

Vert:
Spinning
Når:
Wednesday, 14 December kl. 19:00
Onsdagspadling på Flatøy, kl.18:30 - 20:30

Onsdagspadling på Flatøy, kl.18:30 - 20:30

Vert:
Nordhordland padleklubb
Når:
Wednesday, 14 December kl. 19:30

14

Viderekommentrening (Pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 14 December kl. 19:30
Hvor:
Ris Skolevei 24a, 0373 Oslo