Arrangementer


Thursday, March 11

11

Mellompartiet opp til 20 år

Vert:
Ski Bryterklubb
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00

11

Intervalltrening fra Noreødegården

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00
Nullløp, valgfri stilart

Nullløp, valgfri stilart

Vert:
Trøsken Idrettslag
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00
UTSATT: Klubbmesterskap langrenn

UTSATT: Klubbmesterskap langrenn

Vert:
Kjelsås IL - Langrenn
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00
Hvor:
Linderudkollen,

11

Årsmøte Otra IL Fotball

Vert:
Otra IL Klubbhus
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00

11

Medlemsmøte FOTBALL

Vert:
Ottestad IL
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00
Hvor:
Auditoriet på Ottestad Ungdomsskole,

11

Test

Vert:
Camilla Antonsen
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:00

11

Fotball G 14

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:30

11

J12/13 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er B
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:30

11

G12 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er B
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:30

11

Torsdagstrening fra Kurland skole

Vert:
Trening 13+ år
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:30

11

Tissue - Langhus Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:30

11

Bordtennis for barn

Vert:
Kobra BTK
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:30
Sirkeltrening

Sirkeltrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:30

11

Trening J9

Vert:
Aursmoen mini kg
Når:
Thursday, 11 March kl. 18:30

11

JU16 (gard 4)

Vert:
JU16
Når:
Thursday, 11 March kl. 19:00

11

U13 (gard 1)

Vert:
U13
Når:
Thursday, 11 March kl. 19:00

11

Årsmøte i Ringsaker IF 11.mars kl.19.00

Vert:
Ringsaker IF
Når:
Thursday, 11 March kl. 19:00
Hvor:
Klubbhuset, Stavsjøvegen 21, 2355 Gaupen

11

BodyBalance

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 11 March kl. 19:30
Årsmøte - UTSATT NY DATO

Årsmøte - UTSATT NY DATO

Vert:
Skedsmo Rideklubb
Når:
Thursday, 11 March kl. 19:30
Hvor:
Leiraveien 2, 2000 Lillestrøm

11

Håndball J 15

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 11 March kl. 19:30

11

U18 (gard 3)

Vert:
U18
Når:
Thursday, 11 March kl. 20:00

11

G16 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er B
Når:
Thursday, 11 March kl. 20:00

11

G19 Trening

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Thursday, 11 March kl. 20:00

Friday, March 12

GAVEKORT 4 timers introkurs vinter 2021

GAVEKORT 4 timers introkurs vinter 2021

Vert:
Sandnes Tennisklubb
Når:
Friday, 12 March kl. 00:00
Hvor:
Marknesringen 71, 4052 Røyneberg
Klubben`s morgenfugler

Klubben`s morgenfugler

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 12 March kl. 06:00

12

Sirkeltrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 12 March kl. 09:00

12

Fotball J13 dele med J11 15-1530

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 12 March kl. 14:00

12

Fotball J 10 og 11

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 12 March kl. 15:00

12

Kunstløp (gard 1)

Vert:
Kunstløp
Når:
Friday, 12 March kl. 15:00

12

Innebandy Utleie

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 12 March kl. 16:00

12

Kunstløp (gard 1)

Vert:
Kunstløp
Når:
Friday, 12 March kl. 16:00

12

AFSK fotball

Vert:
Aurskoghallen
Når:
Friday, 12 March kl. 16:00

12

Fotballtrening

Vert:
Fotball i hallen
Når:
Friday, 12 March kl. 16:00
Åpen matte

Åpen matte

Vert:
TSI Basketak
Når:
Friday, 12 March kl. 16:00
Hvor:
Framstredet 79, 9037 Tromsø

12

Apparat Konkurranse 3/4/5 - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Friday, 12 March kl. 16:30

12

U14 (gard 3)

Vert:
U14
Når:
Friday, 12 March kl. 17:00

12

U15 (gard 2)

Vert:
U15
Når:
Friday, 12 March kl. 17:00

12

Apparat 2 - Ski Turnhall

Vert:
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn
Når:
Friday, 12 March kl. 17:00

12

BodyPump

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 12 March kl. 17:00

12

Fotball G 14

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 12 March kl. 17:30

12

JU10 (gard 1)

Vert:
JU10
Når:
Friday, 12 March kl. 18:00

12

JU13 (gard 4)

Vert:
JU13
Når:
Friday, 12 March kl. 18:00

12

klubben

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 12 March kl. 18:00
LSKdans | Treningshelg med Michelle Lindøe Enger

LSKdans | Treningshelg med Michelle Lindøe Enger

Vert:
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb
Når:
Friday, 12 March kl. 18:30
Hvor:
Studio LSKdans | Odalsgata 29, 2003 Lillestrøm

12

Utleie 4H

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 12 March kl. 19:00

12

JU16 (gard 3)

Vert:
JU16
Når:
Friday, 12 March kl. 19:00

Saturday, March 13

13

KM langdistanse / Ramsjørennet ski Klassisk

Vert:
Skaun IL - Ski
Når:
Saturday, 13 March kl. 00:00
Hvor:
Ramsjøen Arena, 7357 Skaun
Stoppen Vintercup 2021 for G2008

Stoppen Vintercup 2021 for G2008

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Saturday, 13 March kl. 09:00
Hvor:
Lier stadion, Nøsteveien 70, 3402 Lier

13

U10 (gard 4)

Vert:
U10
Når:
Saturday, 13 March kl. 09:00
Levert av IdrettenOnline