Arrangementer


Tirsdag, Desember 7

7

Trening Rekrutt

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:00

7

Styremøte svøm

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:00

7

Håndball Jenter 13 år

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:00

7

Racketsport store barn

Vert:
Racketsport og badminton
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:00

7

1.-4.klasse

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:00

7

Rataskankan

Vert:
Klubbhuset
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:00

7

Prøvekveld for ny klubbdrakt

Vert:
Viggja Idrettslag
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:00

7

Svømme-tirsdag - i Grevlingen Svømmehall (Son)

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:00
Hvor:
Sonsveien 53, 1555 Son

7

Lena/Kapp G11

Vert:
Kunstgress Bane 7
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:15

7

Trening G13

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er C
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:30

7

Trening J12

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:30

7

Trening G10

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:30

7

Spinning Intervall

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:30

7

Trening J11

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er B
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:30

7

felles trening for 2003-2010 utøvere

Vert:
Trening
Når:
Tuesday, 7 December kl. 18:30
Sirkeltrening

Sirkeltrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:00

7

Trening Junior

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:00

7

Spilletid Senior

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:00

7

Badminton voksne

Vert:
Racketsport og badminton
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:00

7

Damer/Jenter fra 10.klasse

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:00

7

Skitrening

Vert:
Ådal IL - Ski
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:00

7

Stridsskyting

Vert:
Treninger
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

7

Kamp for G15

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

7

Håndball Damer trim

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Tuesday, 7 December kl. 19:30

7

Trening G19

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Tuesday, 7 December kl. 20:00

7

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 7 December kl. 20:00
Hvor:
Domus Athletica,

7

U15 - Uhall

Vert:
Trening U15
Når:
Tuesday, 7 December kl. 20:15
Vinterserien 2021-2022

Vinterserien 2021-2022

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 7 December kl. 20:30
Hvor:
Dikeveien 28, 1661 Rolvsøy
Harstadkarusellen / Adventskarusell

Harstadkarusellen / Adventskarusell

Vert:
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 7 December kl. 21:00
Hvor:
Valanvegen 2, 9409 Harstad
Trening basketballgruppen L137

Trening basketballgruppen L137

Vert:
Basketball
Når:
Tuesday, 7 December kl. 21:00

7

OB - Kamp - Uhall

Vert:
Trening Old Boys
Når:
Tuesday, 7 December kl. 22:30

Onsdag, Desember 8

8

BodyStep

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 8 December kl. 08:30
Styrke i apparat

Styrke i apparat

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 8 December kl. 10:00

8

Konsmohus

Vert:
Klubbhuset
Når:
Wednesday, 8 December kl. 10:00

8

Veteran trim medlemmer

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Wednesday, 8 December kl. 14:00

8

Nesbyen kommune helse

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Wednesday, 8 December kl. 15:00

8

Rana Fk 2010 H Nystad

Vert:
Klubbhuset
Når:
Wednesday, 8 December kl. 15:30

8

Trening G9

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Wednesday, 8 December kl. 17:00

8

Barneidrett 0-5

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Wednesday, 8 December kl. 17:00

8

Klatring 1-4 klasse

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 8 December kl. 17:00
Hvor:
Austrheim Hallen, 5943

8

Kapp/Lena G12

Vert:
Kunstgress Bane 7
Når:
Wednesday, 8 December kl. 17:30
NJJK Klubbmesterskap og avslutning

NJJK Klubbmesterskap og avslutning

Vert:
Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb
Når:
Wednesday, 8 December kl. 17:45
Hvor:
Norsk judo og jiu-jitsu klubb,

8

Micro - Arena

Vert:
Micro/Rekrutt
Når:
Wednesday, 8 December kl. 17:45

8

Trening OSSL HL+ jr

Vert:
Skytebane
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:00

8

Friidrett 14-19 år

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:00
Melhus Orientering - 75 år / sesongavslutning

Melhus Orientering - 75 år / sesongavslutning

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:00
Hvor:
Gruva stadion, Idrettsvegen, 7224 Melhus,

8

STRONG

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:00

8

Viderekommentrening

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:00
Hvor:
Ris Skolevei 24a, 0373 Oslo

8

Håndballtrening K5

Vert:
Tydal il - Håndball
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:30
Levert av IdrettenOnline