Arrangementer


Tirsdag, November 29

29

Activity without name

Vert:
Møterom
Når:
Tuesday, 29 November kl. 10:00

29

BASIS1 4-5 år kvar tysdag

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Tuesday, 29 November kl. 17:00

29

Fotballavslutning G2014

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Tuesday, 29 November kl. 17:00

29

Treningskamp AFSK spillere Født 2011

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Tuesday, 29 November kl. 17:00
Barnedans 4-5 år

Barnedans 4-5 år

Vert:
Barn 4-5 år
Når:
Tuesday, 29 November kl. 17:30

29

Smørekurs

Vert:
Møltehuset
Når:
Tuesday, 29 November kl. 17:30

29

BASIS2 6-8 år kvar tysdag

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Tuesday, 29 November kl. 18:00

29

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 29 November kl. 18:00

29

Trening

Vert:
Neset G19
Når:
Tuesday, 29 November kl. 18:00

29

Trening J8

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 29 November kl. 18:00

29

Tirsdagstrening - Våk skole (N og C)

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Tuesday, 29 November kl. 18:00
Geiteryggen-løpet 2022

Geiteryggen-løpet 2022

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 29 November kl. 18:00
Hvor:
, Skien

29

Styrketrening på Svithun VGS

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Tuesday, 29 November kl. 18:00
Hvor:
Ytre Eiganesveien 30, 4008 Stavanger

29

Trening

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Tuesday, 29 November kl. 18:00
Hvor:
Krossbergveien 105, 4047 Hafrsfjord

29

Spinning v/Vigrestad sykkelklubb

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 29 November kl. 19:00

29

Crosstraining Nivå 2

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 29 November kl. 19:00
Trening

Trening

Vert:
Bloc B.I.L. - Golf
Når:
Tuesday, 29 November kl. 19:00

29

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 29 November kl. 20:00

29

Yoga Tirsdag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Tuesday, 29 November kl. 20:00

Onsdag, November 30

30

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 30 November kl. 08:00

30

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 30 November kl. 08:00

30

Styrke i apparat

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 30 November kl. 10:00

30

Minnestund

Vert:
Eiker OL - Klubbhus
Når:
Wednesday, 30 November kl. 10:00

30

Kamp

Vert:
Vikhammer Håndballklubb
Når:
Wednesday, 30 November kl. 12:30
Kamp

Kamp

Vert:
Bønes basketballklubb
Når:
Wednesday, 30 November kl. 14:30

30

Bridge

Vert:
Bridge
Når:
Wednesday, 30 November kl. 15:00

30

Bridge

Vert:
Bridge
Når:
Wednesday, 30 November kl. 15:00
Crossfit Onsdag

Crossfit Onsdag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Wednesday, 30 November kl. 15:00

30

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 30 November kl. 15:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Kurs i ledklatring

Kurs i ledklatring

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 30 November kl. 17:00
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo
Styrkeøkt på Lillestrøm (onsdager)

Styrkeøkt på Lillestrøm (onsdager)

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 30 November kl. 17:00
Hvor:
Kjerulfs gate 38, 2003 Lillestrøm
Gymleik 0-5 år

Gymleik 0-5 år

Vert:
Ronglan IL
Når:
Wednesday, 30 November kl. 17:00

30

Kamp

Vert:
Bravo Håndballklubb
Når:
Wednesday, 30 November kl. 17:00

30

BodyStep

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 30 November kl. 17:30

30

ÅL IL Orientering sesongavslutning

Vert:
Klubbhuset - Bråta
Når:
Wednesday, 30 November kl. 17:30

30

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 30 November kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

30

Rulleski

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Wednesday, 30 November kl. 18:00
Hvor:
Madlaveien 366, 4044 Hafrsfjord

30

Trening

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Wednesday, 30 November kl. 18:00
Hvor:
Krossbergveien 105, 4047 Hafrsfjord
Yogatime på Lillestrøm (onsdager)

Yogatime på Lillestrøm (onsdager)

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 30 November kl. 18:00
Hvor:
Kjerulfs gate 38, 2003 Lillestrøm

30

Viderekommentrening (Pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 30 November kl. 18:00
Hvor:
Ris Skolevei 24A, 0373 Oslo

30

Trening G11

Vert:
Sunndal G11
Når:
Wednesday, 30 November kl. 18:00
Skytestevne for bedrifter

Skytestevne for bedrifter

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 30 November kl. 18:00
Hvor:
Stavanger Pistolklubb,

30

Fotball. Sesongavslutning. G 2012. (Julie H.)

Vert:
Utleie av klubbhus
Når:
Wednesday, 30 November kl. 18:00

30

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 30 November kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Spinning

Spinning

Vert:
Spinning
Når:
Wednesday, 30 November kl. 19:00
Onsdagspadling på Flatøy, kl.18:30 - 20:30

Onsdagspadling på Flatøy, kl.18:30 - 20:30

Vert:
Nordhordland padleklubb
Når:
Wednesday, 30 November kl. 19:30

30

Viderekommentrening (Pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 30 November kl. 19:30
Hvor:
Ris Skolevei 24a, 0373 Oslo

30

Onsdagstreninga

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Wednesday, 30 November kl. 20:00

Torsdag, Desember 1

Bedriftsidrettens julekalender!

Bedriftsidrettens julekalender!

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 1 December kl. 00:00
Bedriftsidrettens julekalender

Bedriftsidrettens julekalender

Vert:
Innlandet bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 1 December kl. 04:00