Arrangementer


Mandag, Februar 20

20

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 20 February kl. 08:00
Kjelsås Håndballskole - vinterferien

Kjelsås Håndballskole - vinterferien

Vert:
Kjelsås IL - Håndball
Når:
Monday, 20 February kl. 09:00

20

Kjelsås Basketball Camp Vinterferie uke 8 (3 første dagene)

Vert:
Kjelsås IL - Basketball
Når:
Monday, 20 February kl. 09:00
Hvor:
Kapellveien 120, 0493 Oslo
Vintercamp

Vintercamp

Vert:
Viqueens Cheerleaders
Når:
Monday, 20 February kl. 09:00
Hvor:
Persveien 22, 0581 Oslo

20

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 20 February kl. 10:00

20

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 20 February kl. 15:00

20

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 February kl. 15:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

20

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 February kl. 15:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

20

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 February kl. 16:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

20

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 February kl. 16:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

20

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 February kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

20

Årvoll 2012 + 2015/16

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 February kl. 17:30

20

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 20 February kl. 17:30

20

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 20 February kl. 17:30

20

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 20 February kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,
Interesse påmelding til treningsleir i vinterferien

Interesse påmelding til treningsleir i vinterferien

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Monday, 20 February kl. 18:00

20

Sirkeltrening

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Monday, 20 February kl. 18:00

20

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 20 February kl. 18:00

20

HL Skiskole

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 February kl. 18:00

20

HL 2009/2010

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 February kl. 18:00

20

HL 2011-2012

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 February kl. 18:00

20

HL 2013/2014

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 February kl. 18:00

20

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 20 February kl. 18:45

20

Crossfit Mandag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Monday, 20 February kl. 19:00
Hvor:
Hunsøya,

20

Viderekommende egentrening

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 20 February kl. 19:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

20

Nybegynnertrening (Pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 20 February kl. 19:00
Hvor:
Harald Sohlbergs vei 17, 1064 Oslo

20

Viderekommentrening (Pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 20 February kl. 20:30
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo

Tirsdag, Februar 21

21

Ammerud skole - AKS

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Tuesday, 21 February kl. 10:00

21

2antestaaaa

Vert:
Bloc B.I.L. - Klatring
Når:
Tuesday, 21 February kl. 13:30

21

Dynamisk Interncup 2023 Runde 7 LM Production Optics

Vert:
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag
Når:
Tuesday, 21 February kl. 17:00
Hurtigkurs skøyting!

Hurtigkurs skøyting!

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 21 February kl. 17:00
Hvor:
Konnerud skistadion, sletta klubbhus,
Årsmøte 2023

Årsmøte 2023

Vert:
Oslo Bueskyttere
Når:
Tuesday, 21 February kl. 17:30
Hvor:
Sognsveien 73, 0854 Oslo

21

Trening J8

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 21 February kl. 18:00

21

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 21 February kl. 18:00

21

Årvoll ski 2010/2011

Vert:
Skiløyper
Når:
Tuesday, 21 February kl. 18:30

21

Crosstraining nivå2

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 21 February kl. 19:00

21

Spinning v.VSK

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 21 February kl. 19:00

21

Hovedmøte ski

Vert:
Møltehuset
Når:
Tuesday, 21 February kl. 19:00
Årsmøte i Idrettslaget

Årsmøte i Idrettslaget

Vert:
Idrettslaget Søya
Når:
Tuesday, 21 February kl. 19:30

21

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 21 February kl. 20:00

Onsdag, Februar 22

22

Styrke i apparat

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 22 February kl. 10:00

22

Grorud AKS - 60 barn - Marthe, baseleder Grorud AKS

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Wednesday, 22 February kl. 10:00
Crossfit Onsdag

Crossfit Onsdag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Wednesday, 22 February kl. 15:00
Hvor:
Hunsfos,

22

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 February kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

Banegruppen - Fri trening på Ekeberg

Vert:
Banegruppen
Når:
Wednesday, 22 February kl. 17:00

22

Trening J16

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Wednesday, 22 February kl. 17:00

22

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 February kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 February kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 February kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

Viderekommende (pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 22 February kl. 18:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo