Arrangementer


Fredag, Desember 10

10

U15 - Uhall

Vert:
Trening U15
Når:
Friday, 10 December kl. 15:45

10

Nogi - Fredag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Friday, 10 December kl. 16:00

10

Utleid - Innebandy

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 10 December kl. 16:00

10

Stina Engesbakk Tlf 901 55 314 Barndåp

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 10 December kl. 17:00

10

Satsningsgruppe

Vert:
Treninger
Når:
Friday, 10 December kl. 17:00
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo

10

Fotball Gutter 15/16

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 10 December kl. 17:30

10

ungdomsklubben

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 10 December kl. 18:00
Familietur til Hornsjø Fjellhotell

Familietur til Hornsjø Fjellhotell

Vert:
Trøsken Idrettslag
Når:
Friday, 10 December kl. 18:00

10

U11 - Dalgård

Vert:
Trening U11
Når:
Friday, 10 December kl. 18:00
Teorikurs fly, PPL / LAPL og Sportsfly, Modul 1

Teorikurs fly, PPL / LAPL og Sportsfly, Modul 1

Vert:
Værnes Flyklubb
Når:
Friday, 10 December kl. 18:00
Hvor:
Michelets vei 67, 7502 Stjørdal

10

U13/U12 - Dalgård

Vert:
Trening U13
Når:
Friday, 10 December kl. 18:45

10

4H volleyball ungdom

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 10 December kl. 19:30
Fredagstrening på Stinta

Fredagstrening på Stinta

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Friday, 10 December kl. 20:00
Hvor:
Stinteveien 4, 4836 Arendal

Lørdag, Desember 11

11

Håndballserie barn

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Saturday, 11 December kl. 09:00

11

Mini - Uhall

Vert:
Mini
Når:
Saturday, 11 December kl. 09:00

11

Pepperkakebaking

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 11 December kl. 10:00

11

3v3 - Dalgård

Vert:
Leangen Ishockeyklubb
Når:
Saturday, 11 December kl. 10:00
Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Vert:
Titans lagspillere (Født 2012)
Når:
Saturday, 11 December kl. 10:00
Hvor:
Frydensborgveien 13,, 3770 Kragerø
Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Vert:
Titans lagspillere (Født 2011)
Når:
Saturday, 11 December kl. 10:00
Hvor:
Frydensborgveien 13,, 3770 Kragerø
Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Vert:
Titans lagspillere (Født 2010)
Når:
Saturday, 11 December kl. 10:00
Hvor:
Frydensborgveien 13,, 3770 Kragerø
Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Vert:
Titans lagspillere (Født 2009)
Når:
Saturday, 11 December kl. 10:00
Hvor:
Frydensborgveien 13,, 3770 Kragerø
Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Dec 11-12 NBBF Regional Basketballturnering

Vert:
Titans lagspillere (Født 2008)
Når:
Saturday, 11 December kl. 10:00
Hvor:
Frydensborgveien 13,, 3770 Kragerø

11

Desemberovernatting og Desemberjakta

Vert:
Administratorer
Når:
Saturday, 11 December kl. 11:00

11

Micro - Uhall

Vert:
Micro/Rekrutt
Når:
Saturday, 11 December kl. 12:45

11

Nikolai Fles

Vert:
Idrettshuset
Når:
Saturday, 11 December kl. 13:00

11

Åpen matte - Lørdag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Saturday, 11 December kl. 14:00

11

Desemberovernatting for UROkråkene 11-12.desember

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Saturday, 11 December kl. 14:00

11

Julebord

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Saturday, 11 December kl. 15:00

11

U14/U13 - Uhall

Vert:
Trening U14
Når:
Saturday, 11 December kl. 15:15
Billettsalg Oslo Fight Night

Billettsalg Oslo Fight Night

Vert:
Lambertseter Bryteklubb
Når:
Saturday, 11 December kl. 18:00
Hvor:
Feltspatveien 19, 1155 Oslo

Søndag, Desember 12

Stoppen SK Futsalturnering for G2012 og G2013

Stoppen SK Futsalturnering for G2012 og G2013

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Sunday, 12 December kl. 09:00
Hvor:
Heggveien 4, 3402 Lier

12

U11 - Arena

Vert:
Trening U11
Når:
Sunday, 12 December kl. 09:00

12

3v3 - Dalgård

Vert:
Leangen Ishockeyklubb
Når:
Sunday, 12 December kl. 10:00

12

U13/U12 - Arena

Vert:
Trening U13
Når:
Sunday, 12 December kl. 10:30

12

Nissesøndag på Ertehytta

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Sunday, 12 December kl. 12:30

12

Åpen matte - Søndag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Sunday, 12 December kl. 13:00

12

Desemberjakta

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Sunday, 12 December kl. 13:00
Klatrekurs for nybegynnere

Klatrekurs for nybegynnere

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Sunday, 12 December kl. 13:00
Hvor:
Vogellund 12, 1394 Nesbru

12

Trening for alle

Vert:
Treninger
Når:
Sunday, 12 December kl. 14:00
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo

12

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 12 December kl. 15:30
Hvor:
Domus Athletica,

12

Basket trim herrer

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Sunday, 12 December kl. 18:00

12

Friis - Arena

Vert:
Leangen Ishockeyklubb
Når:
Sunday, 12 December kl. 18:30

12

Trening G14/G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Sunday, 12 December kl. 19:00

12

Fotbaltrim herrer 16 år og eldre

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Sunday, 12 December kl. 19:00

Mandag, Desember 13

PRE-SALE for Kystjegerløpet 2022

PRE-SALE for Kystjegerløpet 2022

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 13 December kl. 06:00

13

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 13 December kl. 08:00
Hvor:
Domus Athletica,
Godt vaksen

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 13 December kl. 10:00

13

SFO

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 13 December kl. 14:00

13

SFO

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 13 December kl. 14:00

13

Fotball J 13/14

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 13 December kl. 15:30
Levert av IdrettenOnline