Arrangementer


Søndag, Mai 26

Nybegynnerkurs - 4 timer

Nybegynnerkurs - 4 timer

Vert:
Kurskalender
Når:
Sunday, 26 May kl. 10:00
Hvor:
Sørkedalsveien 148B, 0754 Oslo, 0377 Oslo

26

Vårsleppet

Vert:
Trim og friidretts avd.
Når:
Sunday, 26 May kl. 10:00

26

Frøne i Rakkestadfjella

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Sunday, 26 May kl. 10:00
Ivrigtrening 6-12 år

Ivrigtrening 6-12 år

Vert:
Romsås IL - Fotball
Når:
Sunday, 26 May kl. 10:30
Hvor:
Ravnkollbakken 80, 0971 Oslo
Vårtur

Vårtur

Vert:
Fjordane Trekkhundklubb
Når:
Sunday, 26 May kl. 11:00
Hvor:
, 2695 Grotli
Fellespadling i Mandalsskjærgården - NB! - LES TEKSTEN NØYE!

Fellespadling i Mandalsskjærgården - NB! - LES TEKSTEN NØYE!

Vert:
Lillesand Padleklubb
Når:
Sunday, 26 May kl. 11:00
Hvor:
Marnarkrysset, Vassmyrveien, 4515 Mandal

26

Åpen dag på Kollektivbrygga

Vert:
Indre Oslofjord Undervannsklubb
Når:
Sunday, 26 May kl. 11:00

26

Våroppvisning

Vert:
Åsane Turn
Når:
Sunday, 26 May kl. 11:00
Hvor:
åsane arena,

26

Åpen dag på Kollektivbrygga (klubbhuset)

Vert:
Nesodden kajakklubb
Når:
Sunday, 26 May kl. 11:00

26

Club Match 2024 #1 L1

Vert:
Dynamisk
Når:
Sunday, 26 May kl. 12:00
AKS-Leikane 2024

AKS-Leikane 2024

Vert:
FIL AKS-77
Når:
Sunday, 26 May kl. 12:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø
Spillerutviklings treninger (Søndag)

Spillerutviklings treninger (Søndag)

Vert:
Arendal Titans
Når:
Sunday, 26 May kl. 14:00
Hvor:
Betrumveien 2, 4815 Saltrød
Partner Padel

Partner Padel

Vert:
SI aktiv Elverum-Hamar
Når:
Sunday, 26 May kl. 16:00
Hvor:
Europadel Elverum - Tororf Storsveensveg 14, 2408 Elverum

26

G8 og J8, trening

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Sunday, 26 May kl. 17:30
Sykle til kamp. Gratis sykkelservice og gratis sykkelparkering.

Sykle til kamp. Gratis sykkelservice og gratis sykkelparkering.

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Sunday, 26 May kl. 17:45
Hvor:
Kniksen Plass 1, 5063 Bergen

26

G11 og 12, trening

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Sunday, 26 May kl. 18:00

26

Klatring Drammen

Vert:
Norconsult B.I.L - Drammen - Hotvetalléen
Når:
Sunday, 26 May kl. 21:00

Mandag, Mai 27

27

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 27 May kl. 10:00

27

Vestre Viken HF

Vert:
Asker Helsesportlag
Når:
Monday, 27 May kl. 10:00

27

Høypuls med styrke - Mandag

Vert:
Høypuls med styrke
Når:
Monday, 27 May kl. 16:00
Hvor:
Aker,

27

Skadeforebyggende basistrening - Mandag

Vert:
Skadeforebyggende basistrening
Når:
Monday, 27 May kl. 16:00
Hvor:
Plasthallen,
Mandagstrening

Mandagstrening

Vert:
Norconsult B.I.L. - Friidrett
Når:
Monday, 27 May kl. 16:15

27

G7 Trening

Vert:
Vigrestad K-3
Når:
Monday, 27 May kl. 16:30

27

J14 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Monday, 27 May kl. 16:30

27

G10 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress 2
Når:
Monday, 27 May kl. 16:30

27

J8 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion S-5
Når:
Monday, 27 May kl. 16:30
Kråkecup'n løp 2 - Varnaveien (Sparebank 1)

Kråkecup'n løp 2 - Varnaveien (Sparebank 1)

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Monday, 27 May kl. 16:30
Hvor:
Varnaveien 43E, 1526 Moss
Mira Mare Orienteringskarusell

Mira Mare Orienteringskarusell

Vert:
Agder bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 27 May kl. 16:30
Hvor:
Fjæreveien 35, 4885 Grimstad

27

Mandagstrening Barn kl 17:00 - 18:00 Grønt, Blått, Brunt

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Monday, 27 May kl. 17:00

27

J10 trening

Vert:
Vigrestad Stadion S-7
Når:
Monday, 27 May kl. 17:00

27

G11 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 1
Når:
Monday, 27 May kl. 17:00

27

Henning Olsen løpet

Vert:
Fredrikstad IF
Når:
Monday, 27 May kl. 17:00

27

G11 og 12, trening

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Monday, 27 May kl. 17:00

27

Seilkurs

Vert:
Oslo Universitetssykehus Hf Bedriftsidrettslag (OUS Bil)
Når:
Monday, 27 May kl. 17:00

27

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 27 May kl. 17:30

27

G8 Trening

Vert:
Vigrestad G5-1
Når:
Monday, 27 May kl. 17:30

27

G8 Trening

Vert:
Vigrestad G5-2
Når:
Monday, 27 May kl. 17:30

27

Ekne J9 - Stiklestad

Vert:
Ekne Idrettslag
Når:
Monday, 27 May kl. 17:30

27

Ekne G9 - Nessegutten

Vert:
Ekne Idrettslag
Når:
Monday, 27 May kl. 17:30

27

BackToBack - Utviklingsgruppe

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 27 May kl. 17:30

27

Fotball for barn 1-7 klasse

Vert:
Herefoss Idrettslag
Når:
Monday, 27 May kl. 17:30
Hvor:
Fotballbanen/ballbingen/gymsalen, 4766 Herefoss

27

Barn videregående

Vert:
Barn videregående
Når:
Monday, 27 May kl. 17:30
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk
Ukesgolf 2024

Ukesgolf 2024

Vert:
Toten Frisbeeklubb
Når:
Monday, 27 May kl. 18:00
Hvor:
Nordlivegen 355, 2850 Lena

27

Orienteringstrening

Vert:
Ok Skøynar
Når:
Monday, 27 May kl. 18:00
Hvor:
Vanntårnet på toppen av Holåsen, 7620 Skogn

27

Trening - Damelag

Vert:
Damelag
Når:
Monday, 27 May kl. 18:00
Hvor:
Selje stadion, 6740 Selje

27

Mandagstrening Voksen kl 18:00 Orange - Blått 1

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Monday, 27 May kl. 18:00

27

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 27 May kl. 18:00

27

J12 Trening

Vert:
Vigrestad G7-1
Når:
Monday, 27 May kl. 18:00

27

Trening J15

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Monday, 27 May kl. 18:00

27

J10, trening

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Monday, 27 May kl. 18:00