Arrangementer


Torsdag, Mai 30

30

Trening

Vert:
EL-Innebandy
Når:
Thursday, 30 May kl. 18:30

30

Ekne J13 - Malvik2

Vert:
Ekne Idrettslag
Når:
Thursday, 30 May kl. 18:30

30

Torsdagstrening Kata kl 19:00 - 20:30 Voksen Blått 2 - Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00

30

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00

30

Trening med Lene på treningsstudioet

Vert:
Herefoss Idrettslag
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00
SALTRENING - STEPMIX

SALTRENING - STEPMIX

Vert:
Arrangementer
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00
Torsdagstrening Løpegruppe 65plus

Torsdagstrening Løpegruppe 65plus

Vert:
Løpegruppe 65plus...
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

30

Voksentrening

Vert:
Voksenparti
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

30

Crosstraining

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 30 May kl. 19:15

30

Torsdagstrening Voksen kl 20:30 - 21:30 Nybegynner Hvit / Gul

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Thursday, 30 May kl. 20:30

Fredag, Mai 31

31

Leie medlem

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Friday, 31 May kl. 00:00

31

Via Ferrata Hike

Vert:
OSI Friluft
Når:
Friday, 31 May kl. 00:00

31

Morgenfugler

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 31 May kl. 06:00

31

Konformasjon

Vert:
Sportshytta
Når:
Friday, 31 May kl. 07:00
Darco Nisavic

Darco Nisavic

Vert:
Lambertseter Bryteklubb
Når:
Friday, 31 May kl. 09:00

31

Navnedag

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Friday, 31 May kl. 16:00

31

Fredagstrening Barn kl 16:30 - 17:30 Nybegynner Hvit og Gul m/ stripe

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Friday, 31 May kl. 16:30

31

Barmnas Turlag. Telttur Hankø

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Friday, 31 May kl. 17:00

31

OTTA-tur og turnering!

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Friday, 31 May kl. 17:00
Hvor:
Otta, 2670 Otta

31

Fredagstrening Selvforsvar kl 17:30 Voksen Orange - Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Friday, 31 May kl. 17:30

31

Postjakt #3

Vert:
Odal Orienteringslag
Når:
Friday, 31 May kl. 18:00
Fredag Trening På Stueneshallen

Fredag Trening På Stueneshallen

Vert:
Arendal Titans
Når:
Friday, 31 May kl. 20:00
Hvor:
Skolebakken 3, 4815 Saltrød

Lørdag, Juni 1

Toten Open 2024 Presented by Alfa Discs

Toten Open 2024 Presented by Alfa Discs

Vert:
Toten Frisbeeklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 08:00
Hvor:
Nordlivegen 355, 2850 Lena
Special Olympics

Special Olympics

Vert:
Bærum Rideklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 08:00
Junior-VM uttaksløp

Junior-VM uttaksløp

Vert:
Norges Orienteringsforbund
Når:
Saturday, 1 June kl. 08:00

1

KCC Langtur

Vert:
Klepp Cykle Club
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Juba Pool 2 -2024

Juba Pool 2 -2024

Vert:
Judo (gren)
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Nadderudhallen,
Energistafetten 2024

Energistafetten 2024

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
, Stavanger
Sikkerhetskurs

Sikkerhetskurs

Vert:
Oslo Elvesportsklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Lundstadveien 5, Hønefoss
World Cup 2

World Cup 2

Vert:
Internasjonale Orienteringsforbundet
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Grunnkurs Hav 1-2. juni

Grunnkurs Hav 1-2. juni

Vert:
Lillesand Padleklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Kokkenes 12, 4790 Lillesand
Knøtteturnering

Knøtteturnering

Vert:
Leka Idrettslag
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
, 7994 Leka
Liungen Cup 3'er og 5'er 1.-2. juni 2024

Liungen Cup 3'er og 5'er 1.-2. juni 2024

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:00
Hvor:
Nøsteveien 70, 3402 Lier
Fellestrening intervaller

Fellestrening intervaller

Vert:
BFG Bergen Løpeklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:30
Hvor:
Grimseidvegen 60, 5239 Rådal

1

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 1
Når:
Saturday, 1 June kl. 09:30

1

Hjemmekamp Melhus

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 1 June kl. 10:00

1

Konfirmasjon

Vert:
Idrettshuset
Når:
Saturday, 1 June kl. 10:00

1

15-stafetten og Råtasskonkurransen

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Saturday, 1 June kl. 10:00
Grunnkurs HAV

Grunnkurs HAV

Vert:
Nordhordland padleklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 10:00
Hvor:
Flatøyvegen 26, 5918 Frekhaug
Junior-VM uttaksløp

Junior-VM uttaksløp

Vert:
Sør-Trøndelag Orienteringskrets
Når:
Saturday, 1 June kl. 11:00
Lørdagstrening Åpen trening

Lørdagstrening Åpen trening

Vert:
Åpen trening...
Når:
Saturday, 1 June kl. 12:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø
Artsjakten

Artsjakten

Vert:
Indre Oslofjord Undervannsklubb
Når:
Saturday, 1 June kl. 14:00
Hvor:
Tangenveien 7, 1450 Nesoddtangen
Spillerutviklings treninger (Lørdag)

Spillerutviklings treninger (Lørdag)

Vert:
Arendal Titans
Når:
Saturday, 1 June kl. 14:00
Hvor:
Betrumveien 2, 4815 Saltrød
Risørløpet 2024

Risørløpet 2024

Vert:
Risør Idrettslag
Når:
Saturday, 1 June kl. 14:00
Hvor:
Måkeveien, 4950 Risør
Ti på topp Nordland 2024

Ti på topp Nordland 2024

Vert:
Nordland Bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 1 June kl. 14:00

1

Hengekøyetur ved Øketangen

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Saturday, 1 June kl. 18:00
Volleyballturnering

Volleyballturnering

Vert:
TemplateKlubben
Når:
Saturday, 1 June kl. 20:00
Hvor:
Trondheimsveien 184, 0570 Oslo

Søndag, Juni 2

2

leie medlem

Vert:
Risør Seilforening
Når:
Sunday, 2 June kl. 00:00
Dugnad BryneTri

Dugnad BryneTri

Vert:
Bryne Triatlonklubb
Når:
Sunday, 2 June kl. 08:00
BryneTri 2024

BryneTri 2024

Vert:
Bryne Triatlonklubb
Når:
Sunday, 2 June kl. 08:30
Hvor:
, 4340 Bryne