Arrangementer


Fredag, Mai 5

5

Konfirmasjon Erik Spange

Vert:
Idrettshuset
Når:
Friday, 5 May kl. 12:00

5

Løken

Vert:
Administratorer
Når:
Friday, 5 May kl. 15:00

5

Konfirmasjon

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 5 May kl. 15:00

5

Albyløpet

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Friday, 5 May kl. 17:00

5

Eva Freitag

Vert:
StrEIFinn booking
Når:
Friday, 5 May kl. 18:00
Treningsweekend Kragerø Resort

Treningsweekend Kragerø Resort

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 5 May kl. 18:00
Hvor:
, Kragerø

Lørdag, Mai 6

6

Konfirmasjon Aasland

Vert:
Otra IL
Når:
Saturday, 6 May kl. 00:00

6

SHK Nybegynnerkurs agility

Vert:
Arenahus
Når:
Saturday, 6 May kl. 07:30

6

SHK Nybegynnerkurs agility

Vert:
Agilitybane
Når:
Saturday, 6 May kl. 07:30
Topptur til Oksen i Hardanger

Topptur til Oksen i Hardanger

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 6 May kl. 08:30
Hvor:
Gamle Vaksdalsvegen 43, 5263 Trengereid

Søndag, Mai 7

7

Konfirmasjon

Vert:
Klubbhus opptatt
Når:
Sunday, 7 May kl. 00:00

7

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 7 May kl. 15:30

Mandag, Mai 8

8

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 8 May kl. 08:00

8

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 8 May kl. 15:00

8

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 8 May kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

8

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 8 May kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

8

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 8 May kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Bedriftsfotball 2023 avd. Moss

Bedriftsfotball 2023 avd. Moss

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 8 May kl. 17:30
Hvor:
Østre Øre 3, 1523 Moss
Golfkarusellen 2023

Golfkarusellen 2023

Vert:
Agder bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 8 May kl. 17:30
Hvor:
Østre Ålefjærvei 195, 4689 Kristiansand s
Bedriftsgolf Arendal / Grimstad

Bedriftsgolf Arendal / Grimstad

Vert:
Agder bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 8 May kl. 17:30
Hvor:
Østenbuveien 80, 4848 Arendal

8

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 8 May kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

8

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 8 May kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

8

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 8 May kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

8

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 8 May kl. 18:30

Tirsdag, Mai 9

Hamarkarusellen løp 2 - Arribatec mila

Hamarkarusellen løp 2 - Arribatec mila

Vert:
Innlandet bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 9 May kl. 18:00

9

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 9 May kl. 20:00
Vårserie i 7er fotball

Vårserie i 7er fotball

Vert:
Innlandet bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 9 May kl. 20:00

Onsdag, Mai 10

10

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 10 May kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 10 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 10 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 10 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 10 May kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Torsdag, Mai 11

11

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 11 May kl. 08:00
Vestmar trimkarusell 2023

Vestmar trimkarusell 2023

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 11 May kl. 16:00
Hvor:
, Kragerø

11

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 11 May kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

11

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 11 May kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

11

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 11 May kl. 20:00

Fredag, Mai 12

12

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 12 May kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu
KALSETH KURS

KALSETH KURS

Vert:
Arendal/Grimstad Rideklubb
Når:
Friday, 12 May kl. 12:00

12

Kjell M Kristiansen 99432280

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 12 May kl. 18:00

Lørdag, Mai 13

13

Barnas turlag DNT

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Saturday, 13 May kl. 00:00

13

Konfirmasjon

Vert:
Klubbhus opptatt
Når:
Saturday, 13 May kl. 00:00
Stokkavannsregattaen 2023

Stokkavannsregattaen 2023

Vert:
Stavanger Roklub
Når:
Saturday, 13 May kl. 07:00
Hvor:
Krossbergveien 105, 4047 Hafrsfjord
Holmenkollstafetten 13. mai 2023

Holmenkollstafetten 13. mai 2023

Vert:
Bedriftsklubben Natre Gjøvik
Når:
Saturday, 13 May kl. 10:00

13

Konfirmasjon LT

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Saturday, 13 May kl. 10:30

13

Konfirmasjon

Vert:
Idrettshuset
Når:
Saturday, 13 May kl. 12:00

13

konfirmasjon søndag 14 mai

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 13 May kl. 14:00

Søndag, Mai 14

Kongsvingerrittet 2023

Kongsvingerrittet 2023

Vert:
Innlandet bedriftsidrettskrets
Når:
Sunday, 14 May kl. 10:00

14

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 14 May kl. 15:30

Mandag, Mai 15

15

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 15 May kl. 08:00