Arrangementer


Tirsdag, April 25

Fotball uteserie sesongen 2023

Fotball uteserie sesongen 2023

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 25 April kl. 20:00
Hvor:
Gamle Riksvei 102A ( Lissos bane), 3057 Solbergelva

Onsdag, April 26

26

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 26 April kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

26

Banegruppen - Fri trening på Ekeberg

Vert:
Banegruppen
Når:
Wednesday, 26 April kl. 17:00

26

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 26 April kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

26

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 26 April kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

26

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 26 April kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

26

Hasle Løren

Vert:
Skiløyper
Når:
Wednesday, 26 April kl. 18:00

26

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 26 April kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Torsdag, April 27

27

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 27 April kl. 08:00

27

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 27 April kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

27

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 27 April kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

27

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 27 April kl. 20:00

Fredag, April 28

28

Tweens

Vert:
Otrahallen
Når:
Friday, 28 April kl. 00:00

28

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 28 April kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu

28

Soft Touch Open 2023

Vert:
Sportsklubben av 1909 - Bryting
Når:
Friday, 28 April kl. 08:00
Hvor:
Frejagatan 1, 43143 Mölndal
Soft Touch Open

Soft Touch Open

Vert:
Lambertseter Bryteklubb
Når:
Friday, 28 April kl. 12:00

28

Velkommen til toppturweekend

Vert:
SI Aktiv
Når:
Friday, 28 April kl. 15:00
Hvor:
Sognefjellsvegen 4974, 2687 Bøverdalen

28

Konfirmasjon

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Friday, 28 April kl. 18:00

Lørdag, April 29

29

Tur til Jomfruland

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Saturday, 29 April kl. 09:00
D-STEVNE MED FINALE DIAMOND LEAUGE 2023

D-STEVNE MED FINALE DIAMOND LEAUGE 2023

Vert:
Arendal/Grimstad Rideklubb
Når:
Saturday, 29 April kl. 10:00

Søndag, April 30

30

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 30 April kl. 15:30

Mandag, Mai 1

Ti på topp

Ti på topp

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 1 May kl. 00:00
Hvor:
Uniongata 18, 3732 Skien
Golfserien 2023 - Bergen

Golfserien 2023 - Bergen

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 1 May kl. 08:00
Hvor:
, 5063 Bergen

1

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 1 May kl. 08:00

1

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 1 May kl. 15:00

1

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 1 May kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

1

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 1 May kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

1

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 1 May kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Serieturnering og utslagscup

Serieturnering og utslagscup

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 1 May kl. 17:00
Hvor:
Rogaland,

1

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 1 May kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

1

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 1 May kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
7-er fotball serie & cup 2023, Skarphallen

7-er fotball serie & cup 2023, Skarphallen

Vert:
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 1 May kl. 18:00
Hvor:
Heilovegen 19, Skarphallen, 9015 Tromsø

1

HL Skiskole

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 1 May kl. 18:00

1

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 1 May kl. 18:30

1

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 1 May kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Tirsdag, Mai 2

Fotball uteserie Vestfold 2023

Fotball uteserie Vestfold 2023

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 2 May kl. 19:30
Hvor:
andebuveien 23, 3170 Sem

2

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 2 May kl. 20:00

Onsdag, Mai 3

3

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 3 May kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 3 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 3 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 3 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

Banegruppen - Fri trening på Ekeberg

Vert:
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag
Når:
Wednesday, 3 May kl. 17:30

3

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 3 May kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Torsdag, Mai 4

4

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 4 May kl. 08:00

4

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 4 May kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

4

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 4 May kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

4

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 4 May kl. 20:00

Fredag, Mai 5

5

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 5 May kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu
NM Bedriftsgolf 2023

NM Bedriftsgolf 2023

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 5 May kl. 10:00
Hvor:
, Kragerø

5

Konfirmasjon Erik Spange

Vert:
Idrettshuset
Når:
Friday, 5 May kl. 12:00