Arrangementer


Mandag, Mai 15

15

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 15 May kl. 15:00

15

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 15 May kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

15

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 15 May kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

15

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 15 May kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

15

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 15 May kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

15

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 15 May kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

15

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 15 May kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

15

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 15 May kl. 18:30

Tirsdag, Mai 16

16

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 16 May kl. 20:00

Onsdag, Mai 17

17

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 17 May kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

17

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 17 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

17

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 17 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

17

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 17 May kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Torsdag, Mai 18

18

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 18 May kl. 08:00

18

Påmelding til 10-mila

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Thursday, 18 May kl. 08:00
VOLTIGE TRENING OG STEVNE

VOLTIGE TRENING OG STEVNE

Vert:
Arendal/Grimstad Rideklubb
Når:
Thursday, 18 May kl. 10:00

18

10Mila 2023

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Thursday, 18 May kl. 12:00

18

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 18 May kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

18

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 18 May kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

18

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 18 May kl. 20:00

Fredag, Mai 19

19

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 19 May kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu

19

Barnedåp

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Friday, 19 May kl. 12:00

19

Barnedåp

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 19 May kl. 12:00

Lørdag, Mai 20

SAMLING 3 TRENER 1

SAMLING 3 TRENER 1

Vert:
Arendal/Grimstad Rideklubb
Når:
Saturday, 20 May kl. 10:00

Søndag, Mai 21

21

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 21 May kl. 15:30

Mandag, Mai 22

22

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 22 May kl. 08:00

22

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 22 May kl. 15:00

22

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 22 May kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 22 May kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

22

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 22 May kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 22 May kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

22

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 22 May kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Løpskarusellen Østfold løp 2 - Lysløypen Kurland

Løpskarusellen Østfold løp 2 - Lysløypen Kurland

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 22 May kl. 18:00
Hvor:
Peer gynt vei 28, 1479 Kurland

22

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 22 May kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 22 May kl. 18:30

Tirsdag, Mai 23

Hamarkarusellen løp 3 -Mjøsparkløpet

Hamarkarusellen løp 3 -Mjøsparkløpet

Vert:
Innlandet bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 23 May kl. 18:00

23

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 23 May kl. 20:00

Onsdag, Mai 24

24

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 24 May kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

24

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 24 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

24

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 24 May kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

24

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 24 May kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Torsdag, Mai 25

25

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 25 May kl. 08:00

25

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 25 May kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

25

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 25 May kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

25

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 25 May kl. 20:00

Fredag, Mai 26

26

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 26 May kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu

26

Pinseløpene

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Friday, 26 May kl. 16:00

Lørdag, Mai 27

27

Leie medlem

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Saturday, 27 May kl. 00:00

27

Konfirmasjon. (Linda L.)

Vert:
Utleie av klubbhus
Når:
Saturday, 27 May kl. 21:00

Søndag, Mai 28

28

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 28 May kl. 15:30