Arrangementer


Tirsdag, September 13

Bedriftsløp - natt

Bedriftsløp - natt

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Tuesday, 13 September kl. 20:30
Springkarusellen 2022 Løp 9

Springkarusellen 2022 Løp 9

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 13 September kl. 22:00
Hvor:
Tveitevannet, 5081 Bergen

Onsdag, September 14

14

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 14 September kl. 08:00

14

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 14 September kl. 08:00

14

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 14 September kl. 15:00

14

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 14 September kl. 15:00

14

Onsdagsregatta

Vert:
Gjøvik Seilforening
Når:
Wednesday, 14 September kl. 17:00

14

G12 trener

Vert:
Sportshytta
Når:
Wednesday, 14 September kl. 17:50

14

Treningsløp Skeidarkollen

Vert:
Nordre Follo orientering (Nordre Follo)
Når:
Wednesday, 14 September kl. 18:00

14

J7 trener

Vert:
Hovedbane Bane 5
Når:
Wednesday, 14 September kl. 18:00

14

Onsdagstur

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Wednesday, 14 September kl. 18:00
Hvor:
Hansnesveien 27A, 4839 Arendal
Treningsløp

Treningsløp

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 14 September kl. 18:00
Hvor:
, 7224 Melhus

14

Trening A- Laget

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Wednesday, 14 September kl. 20:00

Torsdag, September 15

15

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 15 September kl. 08:00

15

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 15 September kl. 08:00

15

Ertetrimmen

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Thursday, 15 September kl. 18:00

15

G13 trener

Vert:
Hovedbane Bane 4
Når:
Thursday, 15 September kl. 18:00

15

G9 trener

Vert:
Sportshytta
Når:
Thursday, 15 September kl. 18:00

15

J15 trener

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Thursday, 15 September kl. 19:30

15

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Thursday, 15 September kl. 20:00

Fredag, September 16

16

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 16 September kl. 07:30

16

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 16 September kl. 07:30

16

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 16 September kl. 08:00

16

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 16 September kl. 08:00
Ungdomsmesterskapet/Langdistanse, Os/Bergen

Ungdomsmesterskapet/Langdistanse, Os/Bergen

Vert:
Styret 2022
Når:
Friday, 16 September kl. 10:00

16

Sølvbryllup og 50 årsdag

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Friday, 16 September kl. 17:00

16

Tom Skaugen

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 16 September kl. 17:00

Lørdag, September 17

17

Klubbmesterskap junior

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Saturday, 17 September kl. 08:00

17

Overnattingstur til Seilerhytta i Tvedestrand

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Saturday, 17 September kl. 10:00
KM Lang - Sjetnmarka

KM Lang - Sjetnmarka

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Saturday, 17 September kl. 10:00
Hvor:
Sjetnmyra, 7224 Melhus
Hydrostafetten på Notodden

Hydrostafetten på Notodden

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 17 September kl. 10:30
Hvor:
Hydroparken, Heddalsvegen 11, 3674 Notodden
Bodøstafetten 2022

Bodøstafetten 2022

Vert:
Nordland Bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 17 September kl. 11:00
Hvor:
, Bodø

17

G10 trener

Vert:
Sportshytta
Når:
Saturday, 17 September kl. 11:00

17

Rita Jakobsen 47265021

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 17 September kl. 16:00

Søndag, September 18

18

Fredsmarsj til Fritjof Nansens hotell.

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Sunday, 18 September kl. 09:00

18

A-lagskamp

Vert:
Klubbhuset
Når:
Sunday, 18 September kl. 11:00

18

A-lagskamp

Vert:
Klubbhuset
Når:
Sunday, 18 September kl. 11:00
5-side fotballserien 2022 - 2023

5-side fotballserien 2022 - 2023

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Sunday, 18 September kl. 15:30
Hvor:
Sandslihaugen 10, 5254 Sandsli

Mandag, September 19

19

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 19 September kl. 08:00

19

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 19 September kl. 08:00
Innebandy 2022-2023

Innebandy 2022-2023

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 19 September kl. 16:00

19

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 19 September kl. 17:30

19

G13 trener

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Monday, 19 September kl. 18:00

19

J15 trener

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Monday, 19 September kl. 19:30

19

Trening A- Lag

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 19 September kl. 20:00
Rinkbandy 2022-2023

Rinkbandy 2022-2023

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 19 September kl. 21:00
Hvor:
Sarpsborgveien 10, 1711 Sarpsborg

Tirsdag, September 20

20

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 20 September kl. 08:00

20

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 20 September kl. 08:00

20

G/J7 Trener

Vert:
Hovedbane Bane 5
Når:
Tuesday, 20 September kl. 17:30

20

J13 trener

Vert:
Kunstgress Bane 7
Når:
Tuesday, 20 September kl. 18:00