Arrangementer


Onsdag, September 28

28

G12 trener

Vert:
Sportshytta
Når:
Wednesday, 28 September kl. 17:50

28

Trenerforum Valla

Vert:
Klubbhuset
Når:
Wednesday, 28 September kl. 18:00

28

J7 trener

Vert:
Hovedbane Bane 5
Når:
Wednesday, 28 September kl. 18:00

28

Onsdagstur

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Wednesday, 28 September kl. 18:00
Hvor:
Hansnesveien 27A, 4839 Arendal
Gimse by night - nattløp

Gimse by night - nattløp

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 28 September kl. 20:00

28

Trening A- Laget

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Wednesday, 28 September kl. 20:00

Torsdag, September 29

29

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 29 September kl. 08:00

29

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 29 September kl. 08:00

29

4H Haustfest

Vert:
Elisabeth Steinnes
Når:
Thursday, 29 September kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

29

Ertetrimmen

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Thursday, 29 September kl. 18:00

29

G9 trener

Vert:
Sportshytta
Når:
Thursday, 29 September kl. 18:00

29

J15 trener

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Thursday, 29 September kl. 19:30

29

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Thursday, 29 September kl. 20:00

Fredag, September 30

30

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 30 September kl. 07:30

30

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 30 September kl. 07:30

30

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 30 September kl. 08:00

30

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 30 September kl. 08:00

Lørdag, Oktober 1

1

A-lagskamp

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 1 October kl. 09:00
Stoltzekleiven Opp med Telesport

Stoltzekleiven Opp med Telesport

Vert:
Telesport Bergen
Når:
Saturday, 1 October kl. 10:00
Hvor:
Stoltzekleiven, 5014 Bergen

1

A-lagskamp

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 1 October kl. 11:00
Bedriftsvolleyball 2022-2023

Bedriftsvolleyball 2022-2023

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 1 October kl. 15:00
Hvor:
Rogaland,
Stoltzen opp

Stoltzen opp

Vert:
Betanien Bergen Bedriftsidrettslag
Når:
Saturday, 1 October kl. 17:00

1

LHL Dans

Vert:
Elisabeth Steinnes
Når:
Saturday, 1 October kl. 18:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Søndag, Oktober 2

2

Isebakke - Hjelmekollen

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Sunday, 2 October kl. 10:00

Mandag, Oktober 3

3

Skiskytterskole

Vert:
Arenahus
Når:
Monday, 3 October kl. 07:00

3

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 3 October kl. 08:00

3

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 3 October kl. 08:00

3

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 3 October kl. 17:30

3

Trening A- Lag

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 3 October kl. 20:00

Tirsdag, Oktober 4

4

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 4 October kl. 08:00

4

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 4 October kl. 08:00

4

ELDRES AVD

Vert:
Møterom
Når:
Tuesday, 4 October kl. 10:00

4

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Tuesday, 4 October kl. 20:00
Springkarusellen 2022 Løp 10

Springkarusellen 2022 Løp 10

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 4 October kl. 22:00
Hvor:
Tveitevannet, 5081 Bergen

Onsdag, Oktober 5

5

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 5 October kl. 08:00

5

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 5 October kl. 08:00

5

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 5 October kl. 15:00

5

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 5 October kl. 15:00

5

Onsdagstur

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Wednesday, 5 October kl. 17:30
Hvor:
Hansnesveien 27A, 4839 Arendal
Treningsløp - natt

Treningsløp - natt

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 5 October kl. 19:00
Hvor:
, 7224 Melhus

5

Trening A- Laget

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Wednesday, 5 October kl. 20:00

Torsdag, Oktober 6

6

BIL Basar

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 6 October kl. 00:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

6

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 6 October kl. 08:00

6

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 6 October kl. 08:00

6

ELDRES AVD

Vert:
Klubbhuset
Når:
Thursday, 6 October kl. 18:00

6

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Thursday, 6 October kl. 20:00

Fredag, Oktober 7

7

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 7 October kl. 07:30

7

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 7 October kl. 07:30

7

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 7 October kl. 08:00

7

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 7 October kl. 08:00