Arrangementer


Fredag, Oktober 7

7

25Manna - interessepåmelding

Vert:
OK Moss
Når:
Friday, 7 October kl. 16:00

Mandag, Oktober 10

10

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 10 October kl. 07:30

10

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 10 October kl. 08:00
Bowlingserien Kristiansand 2022/23

Bowlingserien Kristiansand 2022/23

Vert:
Kristiansand
Når:
Monday, 10 October kl. 15:00
Hvor:
Kartheia 5, 4626 Kristiansand s

10

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 10 October kl. 17:30

10

Trening A- Lag

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 10 October kl. 20:00

Tirsdag, Oktober 11

11

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 11 October kl. 07:30

11

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 11 October kl. 08:00

11

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Tuesday, 11 October kl. 20:00

Onsdag, Oktober 12

12

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 12 October kl. 07:30

12

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 12 October kl. 08:00

12

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 12 October kl. 15:00

12

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 12 October kl. 15:00

12

Onsdagstur

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Wednesday, 12 October kl. 17:30
Hvor:
Hansnesveien 27A, 4839 Arendal

12

Onsdagstur

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Wednesday, 12 October kl. 17:30
Hvor:
Hansnesveien 27A, 4839 Arendal

12

Trening A- Laget

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Wednesday, 12 October kl. 20:00

Torsdag, Oktober 13

13

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 13 October kl. 07:30

13

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 13 October kl. 08:00

13

LHL Basar

Vert:
Elisabeth Steinnes
Når:
Thursday, 13 October kl. 18:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

13

Styremøte fotball

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 13 October kl. 20:00

13

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Thursday, 13 October kl. 20:00

Fredag, Oktober 14

14

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 14 October kl. 07:30

14

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 14 October kl. 07:30

14

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 14 October kl. 07:30

14

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 14 October kl. 08:00

Lørdag, Oktober 15

15

A-lagskamp

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 15 October kl. 11:00

15

Bursdag. (Steinar)

Vert:
Utleie av klubbhus
Når:
Saturday, 15 October kl. 18:00

Søndag, Oktober 16

16

A-lagskamp

Vert:
Klubbhuset
Når:
Sunday, 16 October kl. 11:00

Mandag, Oktober 17

17

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 17 October kl. 08:00

17

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 17 October kl. 08:00

17

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 17 October kl. 17:30

17

Trening A- Lag

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 17 October kl. 20:00

Tirsdag, Oktober 18

18

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 18 October kl. 08:00

18

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 18 October kl. 08:00
Forus stafetten 2022

Forus stafetten 2022

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 18 October kl. 17:00
Hvor:
Vår Energi Arena Forus,

18

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Tuesday, 18 October kl. 20:00

Onsdag, Oktober 19

19

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 19 October kl. 08:00

19

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 19 October kl. 08:00

19

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 19 October kl. 15:00

19

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 19 October kl. 15:00

19

Førstehjelpskurs med bruk av hjertestarter

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Wednesday, 19 October kl. 17:30
Lommelyktløpet

Lommelyktløpet

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 19 October kl. 18:00
Hvor:
, 7224 Melhus

19

Trening A- Laget

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Wednesday, 19 October kl. 20:00

Torsdag, Oktober 20

20

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 20 October kl. 08:00

20

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 20 October kl. 08:00

20

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Thursday, 20 October kl. 20:00

Fredag, Oktober 21

21

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 21 October kl. 07:30

21

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 21 October kl. 07:30

21

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 21 October kl. 08:00

21

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 21 October kl. 08:00