Arrangementer


Torsdag, Juni 8

8

Turn-trening

Vert:
Idrettslaget Modig
Når:
Thursday, 8 June kl. 17:00
Hvor:
Gymsalen, Fresvik Enspire Skule,
O-løp Nord-Rogaland - Høie

O-løp Nord-Rogaland - Høie

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 8 June kl. 17:00
Hvor:
, Nord-rogaland
Innebandy på Hægeland

Innebandy på Hægeland

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Thursday, 8 June kl. 17:00
Hvor:
Setesdalsvegen 870, 4720 Hægeland

8

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 8 June kl. 18:00

8

Trening fevikhallen / fjæreheia Standard

Vert:
Grimstad Sportskyttere
Når:
Thursday, 8 June kl. 18:00

8

Crosstraining nivå1&2

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 8 June kl. 18:30

8

Yoga

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 8 June kl. 19:30

8

Fotballstyre

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 8 June kl. 20:00

8

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 8 June kl. 20:00

Fredag, Juni 9

9

Morgenfugler

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 9 June kl. 06:00
Energilekene

Energilekene

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 9 June kl. 07:00
Hvor:
Stavanger,

9

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 9 June kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu

9

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Friday, 9 June kl. 08:00
Fotball fredag

Fotball fredag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Friday, 9 June kl. 15:15
Hvor:
Skolevegen 7, 4700 Vennesla
Introkurs med Jostein og Anders

Introkurs med Jostein og Anders

Vert:
Nesodden kajakklubb
Når:
Friday, 9 June kl. 17:00
Hvor:
Nesoddtangen gård, 1456 Nesoddtangen
Venray International Judo Tournament

Venray International Judo Tournament

Vert:
Judo (gren)
Når:
Friday, 9 June kl. 20:30

Lørdag, Juni 10

10

Reservert

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 10 June kl. 00:00
Liungen cup 7'er og 9'er(12 år) 2023

Liungen cup 7'er og 9'er(12 år) 2023

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Saturday, 10 June kl. 09:00
Hvor:
Nøsteveien 70, 3402 Lier
UK-Stevne, Sprang

UK-Stevne, Sprang

Vert:
Bærum Rideklubb
Når:
Saturday, 10 June kl. 09:00
Hvor:
Østern Brug, Listuveien 9, 1359 Eiksmarka

10

Dronedag

Vert:
Trondheim Modellflyklubb
Når:
Saturday, 10 June kl. 12:00
Hvor:
Udduvoll Airfield, Øyan 60, 7224 Melhus

10

Navnefest

Vert:
Idrettshuset
Når:
Saturday, 10 June kl. 12:00

10

Arrangement Nordåsen Skistadion - skiskyting

Vert:
Bjerke IL Ski
Når:
Saturday, 10 June kl. 18:00
Hvor:
Nordåsen Skistadion, 2032 Maura

Søndag, Juni 11

11

Friidrett. Lövelekene. (Endre K.)

Vert:
Utleie av klubbhus
Når:
Sunday, 11 June kl. 08:00

11

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 11 June kl. 15:30

Mandag, Juni 12

12

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 12 June kl. 08:00

12

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 12 June kl. 10:00

12

Barnebursdag

Vert:
Klubbhuset
Når:
Monday, 12 June kl. 12:00

12

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 12 June kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

12

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 12 June kl. 17:30

12

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 12 June kl. 18:00
Bike & Run 2023

Bike & Run 2023

Vert:
Innlandet bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 12 June kl. 18:00

12

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 12 June kl. 18:45

Tirsdag, Juni 13

Fotball tirsdag

Fotball tirsdag

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Tuesday, 13 June kl. 15:00
Hvor:
Skolevegen 7, 4700 Vennesla

13

Trening J10

Vert:
Vigrestad G7-1
Når:
Tuesday, 13 June kl. 16:30

13

Yoga

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Tuesday, 13 June kl. 17:00
Terrengløp Steinkjer: Gjevran & Lund

Terrengløp Steinkjer: Gjevran & Lund

Vert:
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 13 June kl. 17:30
Hvor:
Eggeskogen, Steinkjer

13

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 13 June kl. 18:00

13

Trening i fevikhallen / fjæreheia

Vert:
Grimstad Sportskyttere
Når:
Tuesday, 13 June kl. 18:00

13

Crosstraining nivå2

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 13 June kl. 19:00

13

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 13 June kl. 20:00

Onsdag, Juni 14

14

Styrke i apparat

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 14 June kl. 10:00
Gymleik

Gymleik

Vert:
Ronglan IL
Når:
Wednesday, 14 June kl. 17:00
Hvor:
Ronglan samfunnshus,

14

BodyStep

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 14 June kl. 18:00

14

Løpetime på mølle

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 14 June kl. 19:15

Torsdag, Juni 15

15

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 15 June kl. 10:00
O-løp Nord-Rogaland - Lindøy

O-løp Nord-Rogaland - Lindøy

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 15 June kl. 17:00
Hvor:
, Nord-rogaland
Innebandy på Hægeland

Innebandy på Hægeland

Vert:
Vennesla Kommunale Bedriftidrettslag
Når:
Thursday, 15 June kl. 17:00
Hvor:
Setesdalsvegen 870, 4720 Hægeland

15

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 15 June kl. 18:00

15

Trening fevikhallen / fjæreheia Standard

Vert:
Grimstad Sportskyttere
Når:
Thursday, 15 June kl. 18:00

15

Crosstraining nivå1&2

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 15 June kl. 18:30