Arrangementer


Fredag, Oktober 21

Drammenslekene 21. og 22. oktober 2022

Drammenslekene 21. og 22. oktober 2022

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 21 October kl. 17:30

Lørdag, Oktober 22

22

Lefsebaking

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Saturday, 22 October kl. 00:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Randaberg Høstcup - fotball

Randaberg Høstcup - fotball

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 22 October kl. 09:00
Hvor:
Randaberg,

22

Bursdag. (Steinar)

Vert:
Utleie av klubbhus
Når:
Saturday, 22 October kl. 18:00

Mandag, Oktober 24

24

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 24 October kl. 08:00

24

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 24 October kl. 08:00

24

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 24 October kl. 17:30

Tirsdag, Oktober 25

25

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 25 October kl. 08:00

25

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 25 October kl. 08:00

Onsdag, Oktober 26

26

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 26 October kl. 08:00

26

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 26 October kl. 08:00

26

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 26 October kl. 15:00

26

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 26 October kl. 15:00

Torsdag, Oktober 27

27

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 27 October kl. 08:00

27

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 27 October kl. 08:00

Fredag, Oktober 28

28

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 28 October kl. 07:30

28

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 28 October kl. 07:30

28

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 28 October kl. 08:00

28

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 28 October kl. 08:00

Mandag, Oktober 31

31

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 31 October kl. 08:00

31

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 31 October kl. 09:00

31

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 31 October kl. 17:30

Tirsdag, November 1

1

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 1 November kl. 08:00

1

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 1 November kl. 09:00

1

ELDRES AVD

Vert:
Møterom
Når:
Tuesday, 1 November kl. 10:00

Onsdag, November 2

2

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 2 November kl. 08:00

2

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 2 November kl. 09:00

2

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 2 November kl. 15:00

2

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 2 November kl. 15:00

2

Trenerforum Valla

Vert:
Klubbhuset
Når:
Wednesday, 2 November kl. 18:00
Vintertrening

Vintertrening

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 2 November kl. 18:00

Torsdag, November 3

3

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 3 November kl. 08:00

3

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 3 November kl. 09:00

3

ELDRES AVD

Vert:
Klubbhuset
Når:
Thursday, 3 November kl. 18:00
Innefotball i Haugesund

Innefotball i Haugesund

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 3 November kl. 19:00
Hvor:
Karmsund Idrettshall,

Fredag, November 4

4

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 4 November kl. 07:30

4

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 4 November kl. 07:30

4

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 4 November kl. 08:00

4

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 4 November kl. 09:00
Indoor Cup 2022

Indoor Cup 2022

Vert:
Innlandet bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 4 November kl. 18:00
Hvor:
Håkons hall, Nordsetervegen 45, 2618 Lillehammer
Treningshelg for Vestre Viken Velferdsforening

Treningshelg for Vestre Viken Velferdsforening

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 4 November kl. 19:00
Hvor:
Kragerø Resort - Stabbestadveien 1, 3788 Stabbestad

Lørdag, November 5

5

LHL Dans

Vert:
Elisabeth Steinnes
Når:
Saturday, 5 November kl. 18:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Søndag, November 6

6

Ertemarka rundt for 50. gang

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Sunday, 6 November kl. 10:00

Mandag, November 7

7

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 7 November kl. 08:00

7

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 7 November kl. 08:00

Tirsdag, November 8

8

Kransekakebaking

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Tuesday, 8 November kl. 00:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

8

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 8 November kl. 08:00

8

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 8 November kl. 08:00

Onsdag, November 9

9

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 9 November kl. 08:00

9

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 9 November kl. 08:00