Arrangementer


Torsdag, Oktober 20

20

13+ turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 20 October kl. 18:00
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

20

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Thursday, 20 October kl. 20:00

Fredag, Oktober 21

21

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 21 October kl. 07:30

21

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 21 October kl. 07:30

21

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 21 October kl. 08:00

21

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 21 October kl. 08:00
Innføringskurs i klatring

Innføringskurs i klatring

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 21 October kl. 17:00
Hvor:
Sandslihallen, Sandslivegen 100, 5254 Sandsli
Drammenslekene 21. og 22. oktober 2022

Drammenslekene 21. og 22. oktober 2022

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 21 October kl. 17:30

Lørdag, Oktober 22

22

Lefsebaking

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Saturday, 22 October kl. 00:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Randaberg Høstcup - fotball

Randaberg Høstcup - fotball

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 22 October kl. 09:00
Hvor:
Randaberg,

22

Bursdag. (Steinar)

Vert:
Utleie av klubbhus
Når:
Saturday, 22 October kl. 18:00

Mandag, Oktober 24

24

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 24 October kl. 08:00

24

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 24 October kl. 08:00

24

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 24 October kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

24

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 24 October kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

24

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 24 October kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

24

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 24 October kl. 17:30

24

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 24 October kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

24

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 24 October kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Tirsdag, Oktober 25

25

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 25 October kl. 08:00

25

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 25 October kl. 08:00

Onsdag, Oktober 26

26

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 26 October kl. 08:00

26

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 26 October kl. 08:00

26

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 26 October kl. 15:00

26

Bridge

Vert:
Bærum Kommune B.I.L. - Bridge
Når:
Wednesday, 26 October kl. 15:00

26

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 26 October kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

26

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 26 October kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

26

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 26 October kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Torsdag, Oktober 27

27

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 27 October kl. 08:00

27

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 27 October kl. 08:00

27

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 27 October kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

27

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 27 October kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

27

5.-7. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 27 October kl. 18:00
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

27

13+ turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 27 October kl. 18:00
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

Fredag, Oktober 28

28

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 28 October kl. 07:30

28

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 28 October kl. 07:30

28

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 28 October kl. 08:00

28

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 28 October kl. 08:00

Mandag, Oktober 31

31

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 31 October kl. 08:00

31

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 31 October kl. 09:00

31

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 31 October kl. 15:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

31

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 31 October kl. 15:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

31

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 31 October kl. 16:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

31

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 31 October kl. 16:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

31

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 31 October kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

31

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 31 October kl. 17:30

Tirsdag, November 1

1

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 1 November kl. 08:00

1

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 1 November kl. 09:00

1

ELDRES AVD

Vert:
Møterom
Når:
Tuesday, 1 November kl. 10:00

Onsdag, November 2

2

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 2 November kl. 08:00