Arrangementer


Torsdag, Oktober 6

6

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 6 October kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

6

5.-7. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 6 October kl. 18:00
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

6

13+ turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 6 October kl. 18:00
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

6

ELDRES AVD

Vert:
Klubbhuset
Når:
Thursday, 6 October kl. 18:00

6

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 6 October kl. 18:00

6

Sirkeltrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 6 October kl. 18:30

6

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Thursday, 6 October kl. 20:00

Fredag, Oktober 7

7

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 7 October kl. 07:30

7

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 7 October kl. 07:30

7

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 7 October kl. 08:00

7

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Friday, 7 October kl. 08:00

7

25Manna - interessepåmelding

Vert:
OK Moss
Når:
Friday, 7 October kl. 16:00

Lørdag, Oktober 8

8

Team Rynkeby

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Saturday, 8 October kl. 10:00

Mandag, Oktober 10

10

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 10 October kl. 07:30

10

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 10 October kl. 08:00
Bowlingserien Kristiansand 2022/23

Bowlingserien Kristiansand 2022/23

Vert:
Kristiansand
Når:
Monday, 10 October kl. 15:00
Hvor:
Kartheia 5, 4626 Kristiansand s

10

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 October kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 October kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

10

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 October kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Barnedans 2-3 år

Barnedans 2-3 år

Vert:
Barn 2-3 år
Når:
Monday, 10 October kl. 17:00
Hvor:
Odalsgata 29, 2003 Lillestrøm

10

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 10 October kl. 17:30

10

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 October kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Bowlingserien Arendal 2022/23

Bowlingserien Arendal 2022/23

Vert:
Agder bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 10 October kl. 18:00
Hvor:
Sør Amfi, 4848 Arendal
Padelserie i Oslo

Padelserie i Oslo

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 10 October kl. 18:00
Hvor:
Pottemakerveien 10, 0954 Oslo
Bedriftsserie i Bordtennis

Bedriftsserie i Bordtennis

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 10 October kl. 18:00
Hvor:
, Drammen & omegn

10

G11

Vert:
Hovedbane Bane 4
Når:
Monday, 10 October kl. 18:00

10

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 October kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

Trening A- Lag

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 10 October kl. 20:00
Rinkbandy 2022-2023

Rinkbandy 2022-2023

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 10 October kl. 21:00
Hvor:
Sarpsborgveien 10, 1711 Sarpsborg

Tirsdag, Oktober 11

11

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 11 October kl. 07:30

11

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 11 October kl. 08:00

11

Styrke fullkroppsøkt

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 11 October kl. 09:00
Barnedans 4-5 år

Barnedans 4-5 år

Vert:
Barn 4-5 år
Når:
Tuesday, 11 October kl. 17:30

11

J15

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Tuesday, 11 October kl. 18:30

11

Sirkeltrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 11 October kl. 19:00
Volleyballserien 2022/2023

Volleyballserien 2022/2023

Vert:
Kristiansand
Når:
Tuesday, 11 October kl. 19:00
Hvor:
Tangen 8, 4608 Kristiansand s

11

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Tuesday, 11 October kl. 20:00

Onsdag, Oktober 12

12

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 12 October kl. 07:30

12

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 12 October kl. 08:00

12

Bridge

Vert:
Bridge
Når:
Wednesday, 12 October kl. 15:00

12

Bridge

Vert:
Bridge
Når:
Wednesday, 12 October kl. 15:00

12

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 12 October kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

12

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 12 October kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

12

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 12 October kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

12

Onsdagstur

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Wednesday, 12 October kl. 17:30
Hvor:
Hansnesveien 27A, 4839 Arendal

12

Onsdagstur

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Wednesday, 12 October kl. 17:30
Hvor:
Hansnesveien 27A, 4839 Arendal
Nybegynnerkurs, topptau

Nybegynnerkurs, topptau

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 12 October kl. 18:00
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo

12

Trening A- Laget

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Wednesday, 12 October kl. 20:00

Torsdag, Oktober 13

13

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 13 October kl. 07:30

13

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 13 October kl. 08:00