Arrangementer


Mandag, Juni 17

17

Fotball/innebandy for voksne

Vert:
Herefoss Idrettslag
Når:
Monday, 17 June kl. 18:30
Hvor:
Idrettsplassen/gymsalen, 4766 Herefoss

17

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 17 June kl. 18:45

17

A-lag Herre Trening

Vert:
Vigrestad Stadion
Når:
Monday, 17 June kl. 19:00

17

A-lag Dame Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress 2
Når:
Monday, 17 June kl. 19:00
Mandagstrening Løpegruppe 65plus

Mandagstrening Løpegruppe 65plus

Vert:
Løpegruppe 65plus
Når:
Monday, 17 June kl. 19:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø
Mandagstrening Løpegruppe 65plus

Mandagstrening Løpegruppe 65plus

Vert:
Løpegruppe 65plus...
Når:
Monday, 17 June kl. 19:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

17

Brasiliansk ju jitsu

Vert:
Bærum Ju Jitsu Klubb
Når:
Monday, 17 June kl. 19:30
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

17

Ekne A-Lag - Vikvarvet

Vert:
Ekne Idrettslag
Når:
Monday, 17 June kl. 20:00

Tirsdag, Juni 18

Haugesund Dawn Patrol

Haugesund Dawn Patrol

Vert:
Cykleklubben Haugaland
Når:
Tuesday, 18 June kl. 05:00
Hvor:
Karmsundgate 192, 5527 Haugesund

18

Run&Core

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 18 June kl. 06:00

18

J7 Trening

Vert:
Vigrestad K-3
Når:
Tuesday, 18 June kl. 15:30
Padel

Padel

Vert:
Norconsult B.I.L - Drammen - Hotvetalléen
Når:
Tuesday, 18 June kl. 15:30

18

Sirkeltrening - Tirsdag

Vert:
Sirkeltrening
Når:
Tuesday, 18 June kl. 16:00
Hvor:
Plasthallen,

18

Fotballtrening på Hannestad gymsal

Vert:
Norconsult B.I.L - Østfold og Follo
Når:
Tuesday, 18 June kl. 16:00
Hvor:
Mellommyr 2, 1715 Yven

18

J13 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 1
Når:
Tuesday, 18 June kl. 16:30

18

G6 Trening

Vert:
Vigrestad K-3
Når:
Tuesday, 18 June kl. 16:30

18

J9 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress 1
Når:
Tuesday, 18 June kl. 16:30

18

G13 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Tuesday, 18 June kl. 17:00

18

G9 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion S-5
Når:
Tuesday, 18 June kl. 17:00

18

Dynamisk trening St. Hanshaugen

Vert:
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag
Når:
Tuesday, 18 June kl. 17:00
Bedriftsturnering i Golf, Florø Golfklubb

Bedriftsturnering i Golf, Florø Golfklubb

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 18 June kl. 17:00
Hvor:
Brandsøy, 6900 Florø

18

G14 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress 1
Når:
Tuesday, 18 June kl. 17:30

18

J6 Trening

Vert:
Vigrestad K-3
Når:
Tuesday, 18 June kl. 17:30

18

GJ 6/7, trening

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Tuesday, 18 June kl. 17:30

18

Rekruttrening

Vert:
Rekrutt
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Ukesgolf

Ukesgolf

Vert:
Indre Østfold Frisbeegolf
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Hvor:
høytorp fort,

18

Multiconsult Tysdagsseilas

Vert:
Stord Seilforening
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00

18

G11 RIF - Storhamar rød

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00

18

G8 RIF - Brumunddal 4

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00

18

Viderekommentrening

Vert:
Treninger
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Hvor:
Husebyskogen,

18

Ukesgolf

Vert:
Porsgrunn Disksportklubb
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00

18

Gradering på Skullerud

Vert:
Troll Karateklubb Bushido
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Surfskitrening

Surfskitrening

Vert:
Surfski
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Hvor:
Vindfangerbukta, 1440 Drøbak

18

Tirsdagstrening Joggegruppen

Vert:
Joggegruppen...
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø
Tirsdagstrening Rekrutter (6-10år)

Tirsdagstrening Rekrutter (6-10år)

Vert:
Tirsdag 18-19 (Rekrutter)
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

18

Fellestrening Knarvik stadion

Vert:
Tirsdag 18-1930 (Ungdom - Junior)
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 17, 5914 Isdalstø
KLUBBTUR - TIRSDAGSTUR

KLUBBTUR - TIRSDAGSTUR

Vert:
Lillesand Padleklubb
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Hvor:
Kokkenes 12, 4790 Lillesand
Tirsdag Trening På Sparebanken Sør Amfi Arena

Tirsdag Trening På Sparebanken Sør Amfi Arena

Vert:
Arendal Titans - Basketball
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:00
Hvor:
Østensbuveien 80, 4838 Arendal

18

BBP

Vert:
Black-belt program
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

18

Fellestrening intervaller

Vert:
BFG Bergen Løpeklubb
Når:
Tuesday, 18 June kl. 18:30
Hvor:
Grimseidvegen 60, 5239 Rådal

18

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress
Når:
Tuesday, 18 June kl. 19:00

18

Trening med Lene i gymsalen

Vert:
Herefoss Idrettslag
Når:
Tuesday, 18 June kl. 19:00

18

Crosstraining

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 18 June kl. 19:15

18

A-laget, trening

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Tuesday, 18 June kl. 19:30

Onsdag, Juni 19

19

Leie medlem

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Wednesday, 19 June kl. 00:00

19

Styrke i apparat

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 19 June kl. 10:00
Sirkeltrening

Sirkeltrening

Vert:
Betanien Bergen Bedriftsidrettslag
Når:
Wednesday, 19 June kl. 15:15
Hvor:
Treningsrommet, Vestlundveien 23B, 5145 Fyllingsdalen

19

Padel Ski

Vert:
Norconsult B.I.L - Østfold og Follo
Når:
Wednesday, 19 June kl. 16:00

19

Lambertseter Skole. Sommeravslutning. (Synne M.)

Vert:
Utleie av klubbhus
Når:
Wednesday, 19 June kl. 16:00