Arrangementer


Mandag, April 10

10

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 April kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

10

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 April kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 10 April kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

10

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 April kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

10

HL Skiskole

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 10 April kl. 18:00

10

HL 2009/2010

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 10 April kl. 18:00

10

HL 2011-2012

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 10 April kl. 18:00

10

HL 2013/2014

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 10 April kl. 18:00

10

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 10 April kl. 18:30

10

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 10 April kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

Tirsdag, April 11

11

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 11 April kl. 20:00

11

Trening J8

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 11 April kl. 20:00

Onsdag, April 12

12

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 12 April kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

12

Trening J16

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Wednesday, 12 April kl. 17:00

12

Banegruppen - Fri trening på Ekeberg

Vert:
Banegruppen
Når:
Wednesday, 12 April kl. 17:30

12

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 12 April kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

12

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 12 April kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

12

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 12 April kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Nybegynnerkurs, topptau

Nybegynnerkurs, topptau

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 12 April kl. 18:00
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo

12

Hasle Løren

Vert:
Skiløyper
Når:
Wednesday, 12 April kl. 18:00

12

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 12 April kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Vintertrening

Vintertrening

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 12 April kl. 19:00

Torsdag, April 13

13

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 13 April kl. 08:00

13

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 13 April kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

13

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 13 April kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

13

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 13 April kl. 20:00

Fredag, April 14

14

Tweens

Vert:
Otrahallen
Når:
Friday, 14 April kl. 00:00

14

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 14 April kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu

14

Bama Liatoppen Skiskytterfestival

Vert:
Ål Skiskytterlag
Når:
Friday, 14 April kl. 08:00

14

Lambertseter Skole

Vert:
Lambertseter Matchbane
Når:
Friday, 14 April kl. 09:00
KALSETH KURS

KALSETH KURS

Vert:
Arendal/Grimstad Rideklubb
Når:
Friday, 14 April kl. 15:00

14

Trening G13

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Friday, 14 April kl. 17:00

Lørdag, April 15

Lørenskog Cup

Lørenskog Cup

Vert:
Lambertseter Bryteklubb
Når:
Saturday, 15 April kl. 09:00
Hvor:
Marcus Thranes vei 83, 1472 Fjellhamar
VÅR-CUP Mix-Volleyball 2023

VÅR-CUP Mix-Volleyball 2023

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 15 April kl. 09:00
Hvor:
Sandslivegen 100, 5254 Sandsli
Stoppendagen 2023

Stoppendagen 2023

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Saturday, 15 April kl. 09:00
Hvor:
Nøsteveien 70, 3402 Lier

15

Hildegunn Høvik 97011828

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 15 April kl. 12:00
Bergen City Maraton 2023

Bergen City Maraton 2023

Vert:
PricewaterhouseCoopers Bg. B.I.L.
Når:
Saturday, 15 April kl. 14:00

15

Henriette Hagelin

Vert:
StrEIFinn booking
Når:
Saturday, 15 April kl. 14:30

Søndag, April 16

16

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 16 April kl. 15:30

Mandag, April 17

17

World cup

Vert:
Administratorer
Når:
Monday, 17 April kl. 08:00

17

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 17 April kl. 08:00

17

Lambertseter Skole

Vert:
Lambertseter Matchbane
Når:
Monday, 17 April kl. 09:00

17

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 17 April kl. 15:00
Bedriftsgolfserien 2023

Bedriftsgolfserien 2023

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 17 April kl. 16:00

17

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 17 April kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

17

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 17 April kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

17

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 17 April kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Sprekere Bootcamp våren/sommer 2023!

Sprekere Bootcamp våren/sommer 2023!

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 17 April kl. 17:00
Hvor:
Schwartz gate 12, 3043 Drammen
Bedriftsserien i fotball 2023

Bedriftsserien i fotball 2023

Vert:
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 17 April kl. 17:00
Hvor:
Eberg Kunstgress, 7051 Trondheim

17

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 17 April kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,