Arrangementer


Søndag, Oktober 2

2

Isebakke - Hjelmekollen

Vert:
Tistedalen FL
Når:
Sunday, 2 October kl. 10:00

Mandag, Oktober 3

3

Skiskytterskole

Vert:
Arenahus
Når:
Monday, 3 October kl. 07:00

3

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 3 October kl. 08:00

3

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 3 October kl. 08:00

3

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 3 October kl. 10:00

3

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

3

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Barnedans 2-3 år

Barnedans 2-3 år

Vert:
Barn 2-3 år
Når:
Monday, 3 October kl. 17:00
Hvor:
Odalsgata 29, 2003 Lillestrøm

3

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 3 October kl. 17:30

3

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 3 October kl. 17:30

3

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Padel - Seriespill med Bedriftsidretten - Sandefjord

Padel - Seriespill med Bedriftsidretten - Sandefjord

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00
Hvor:
Gneisveien 13, 3221 Sandefjord

3

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00

3

G11

Vert:
Hovedbane Bane 4
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00

3

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 3 October kl. 18:45

3

Trening A- Lag

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 3 October kl. 20:00
Innendørsserie i 5er-fotball / Harstad

Innendørsserie i 5er-fotball / Harstad

Vert:
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 3 October kl. 21:00
Hvor:
Hålogalandshallen, Harstad

Tirsdag, Oktober 4

4

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 4 October kl. 06:00

4

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 4 October kl. 08:00

4

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 4 October kl. 08:00

4

Styrke fullkroppsøkt

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 4 October kl. 09:00

4

ELDRES AVD

Vert:
Møterom
Når:
Tuesday, 4 October kl. 10:00
Barnedans 4-5 år

Barnedans 4-5 år

Vert:
Barn 4-5 år
Når:
Tuesday, 4 October kl. 17:30

4

STERK med strikk

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 4 October kl. 18:00

4

J15

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Tuesday, 4 October kl. 18:30

4

Sirkeltrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 4 October kl. 19:00

4

Trening G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Tuesday, 4 October kl. 20:00
Springkarusellen 2022 Løp 10

Springkarusellen 2022 Løp 10

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 4 October kl. 22:00
Hvor:
Tveitevannet, 5081 Bergen

Onsdag, Oktober 5

5

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 5 October kl. 08:00

5

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Wednesday, 5 October kl. 08:00

5

Bridge

Vert:
Bridge
Når:
Wednesday, 5 October kl. 15:00

5

Bridge

Vert:
Bridge
Når:
Wednesday, 5 October kl. 15:00

5

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 5 October kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

5

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 5 October kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

5

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 5 October kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

5

Onsdagstur

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Wednesday, 5 October kl. 17:30
Hvor:
Hansnesveien 27A, 4839 Arendal

5

BodyStep

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 5 October kl. 17:30
Kurs i ledklatring

Kurs i ledklatring

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 5 October kl. 18:00
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo
Treningsløp - natt

Treningsløp - natt

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 5 October kl. 19:00
Hvor:
, 7224 Melhus
Curlingserien - Høst 2022

Curlingserien - Høst 2022

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 5 October kl. 19:00
Hvor:
Loddefjordsveien 2, 5171 Loddefjord

5

Trening A- Laget

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Wednesday, 5 October kl. 20:00

Torsdag, Oktober 6

6

BIL Basar

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 6 October kl. 00:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

6

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 6 October kl. 08:00

6

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Thursday, 6 October kl. 08:00

6

Styrke fullkroppsøkt

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 6 October kl. 09:00

6

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 6 October kl. 10:00

6

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 6 October kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg
O-løp Nord-Rogaland, Byheiene

O-løp Nord-Rogaland, Byheiene

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 6 October kl. 17:00