Arrangementer


Torsdag, Juni 13

13

G10 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion S-7
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:00

13

Dynamisk trening St. Hanshaugen

Vert:
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:00

13

Jolletrening

Vert:
Stord Seilforening
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:00
Hvor:
Havnegata 48, Stord
CKH Sykkelgruppe 10-16

CKH Sykkelgruppe 10-16

Vert:
Cykleklubben Haugaland
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:00

13

G14 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 1
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:30

13

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:30

13

Treningsløp Steindamtjenn

Vert:
Treningsløp
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:30

13

Selvstendig/Konkurransetrening

Vert:
Treninger
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:30
Hvor:
Husebyskogen,
Cageball - Nydalen

Cageball - Nydalen

Vert:
Fotball
Når:
Thursday, 13 June kl. 17:30
Hvor:
Cageball Nydalen, Gullhaugveien 8, 0484 Oslo

13

Torsdagstur

Vert:
Turer
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00
Hvor:
Husvikveien 44, 1440 Drøbak
Torsdag Trening Sparebanken Sør Amfi Arena

Torsdag Trening Sparebanken Sør Amfi Arena

Vert:
Arendal Titans
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00
Hvor:
Østensbuveien 80, 4838 Arendal

13

Introkurs Hav

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00
Hvor:
Hansnesveien 27a, 4839 Arendal

13

Torsdagstrening Joggegruppen

Vert:
Joggegruppen...
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

13

Fellestrening Knarvik Stadion - Ute

Vert:
Torsdag 18-1930 (Ungdom - Junior)
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 17, 5916 Isdalstø
Bedfriftsturnering i Golf, Sunnfjord

Bedfriftsturnering i Golf, Sunnfjord

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00
Hvor:
Jølstraholmen, 6847 Vassenden

13

13

Ungdomstrening (krutt)

Vert:
Ungdom
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00

13

J15 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress 2
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00

13

G11 Trening

Vert:
Vigrestad G7-1
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00

13

J10 RIF - Biri blå

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00

13

Ultimate-trening

Vert:
Porsgrunn Disksportklubb
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:00

13

BBP

Vert:
Black-belt program
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk
Fellestrening kortintervaller

Fellestrening kortintervaller

Vert:
BFG Bergen Løpeklubb
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:30
Hvor:
Grimseidvegen 60, 5239 Rådal

13

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:30

13

Trening

Vert:
EL-Innebandy
Når:
Thursday, 13 June kl. 18:30

13

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Thursday, 13 June kl. 19:00

13

Trening med Lene på treningsstudioet

Vert:
Herefoss Idrettslag
Når:
Thursday, 13 June kl. 19:00
SALTRENING - STEPMIX

SALTRENING - STEPMIX

Vert:
Arrangementer
Når:
Thursday, 13 June kl. 19:00
Torsdagstrening Løpegruppe 65plus

Torsdagstrening Løpegruppe 65plus

Vert:
Løpegruppe 65plus...
Når:
Thursday, 13 June kl. 19:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

13

Voksentrening

Vert:
Voksenparti
Når:
Thursday, 13 June kl. 19:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

13

Crosstraining

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 13 June kl. 19:15

13

A-laget, trening

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Thursday, 13 June kl. 19:30

Fredag, Juni 14

14

Seljecup 2024

Vert:
Seljecup
Når:
Friday, 14 June kl. 00:00

14

Leie medlem

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Friday, 14 June kl. 00:00

14

Morgenfugler

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 14 June kl. 06:00

14

Morgentrening, sirkeltrening

Vert:
Sirkeltrening
Når:
Friday, 14 June kl. 06:30

14

Benytte hus

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Friday, 14 June kl. 08:00
Ramfjordturneringen

Ramfjordturneringen

Vert:
Ramfjord Ungdoms- og Idrettslag
Når:
Friday, 14 June kl. 08:00
Hvor:
Fagernes kunstgress, 9027 Ramfjordbotn
Avsluttet: Interessepåmelding Jukola 2024

Avsluttet: Interessepåmelding Jukola 2024

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Friday, 14 June kl. 10:00
Distrikt/Landsstevne Dressur

Distrikt/Landsstevne Dressur

Vert:
Arendal/Grimstad Rideklubb
Når:
Friday, 14 June kl. 10:00
Mountain trip to Hemsedal (Cancelled)

Mountain trip to Hemsedal (Cancelled)

Vert:
OSI Friluft
Når:
Friday, 14 June kl. 14:00
Jukola 2024, bindende påmelding

Jukola 2024, bindende påmelding

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Friday, 14 June kl. 16:00

14

Marte Halsen

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 14 June kl. 16:00
Utviklingssamling Trondheim

Utviklingssamling Trondheim

Vert:
Satsingsgruppe NJJK Ungd/Jun/Sen
Når:
Friday, 14 June kl. 18:00
Tine Fotballskole 2024

Tine Fotballskole 2024

Vert:
AFSK fotball
Når:
Friday, 14 June kl. 18:00
Hvor:
Aurvegen 41, 1930 Aurskog
Fredag Trening På Stueneshallen

Fredag Trening På Stueneshallen

Vert:
Arendal Titans
Når:
Friday, 14 June kl. 20:00
Hvor:
Skolebakken 3, 4815 Saltrød

Lørdag, Juni 15

15

Råtassleir

Vert:
Stjørdals-Blink Orientering
Når:
Saturday, 15 June kl. 00:00

15

KCC Langtur

Vert:
Klepp Cykle Club
Når:
Saturday, 15 June kl. 09:00
Grunnkurs elvekajakk

Grunnkurs elvekajakk

Vert:
Oslo Elvesportsklubb
Når:
Saturday, 15 June kl. 09:00
Jukola

Jukola

Vert:
Finske orienteringsforbundet
Når:
Saturday, 15 June kl. 09:00