Arrangementer


Lørdag, Mars 25

Topptur til Øyastølsfjellet, Jordalen

Topptur til Øyastølsfjellet, Jordalen

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 25 March kl. 08:30
Hvor:
Gamle Vaksdalsvegen 43, 5263 Trengereid

25

J16 Stryn-Syril

Vert:
Håndball
Når:
Saturday, 25 March kl. 11:00
Hvor:
Setrevegen 5, 6783 Stryn

25

Team building J 2011

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Saturday, 25 March kl. 11:00

25

Team building J 2011

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Saturday, 25 March kl. 11:00

25

Team building J 2011

Vert:
Pokalrom
Når:
Saturday, 25 March kl. 11:00

25

40-års lag

Vert:
Idrettshuset
Når:
Saturday, 25 March kl. 12:00
Åsan Rundt 2023 25mars

Åsan Rundt 2023 25mars

Vert:
Kjærstad IL
Når:
Saturday, 25 March kl. 12:00
Hvor:
Auflesvegen 83, 8658 Mosjøen

Søndag, Mars 26

26

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 26 March kl. 15:30

Mandag, Mars 27

27

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 27 March kl. 08:00

27

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 27 March kl. 15:00

27

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 March kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

27

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 March kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

27

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 March kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

27

Årvoll 2012 + 2015/16

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 March kl. 17:30

27

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 27 March kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

27

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 March kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

27

HL Skiskole

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 March kl. 18:00

27

HL 2009/2010

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 March kl. 18:00

27

HL 2011-2012

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 March kl. 18:00

27

HL 2013/2014

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 27 March kl. 18:00

27

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 27 March kl. 18:30

27

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 27 March kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

27

Viderekommende egentrening

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 27 March kl. 19:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

Tirsdag, Mars 28

28

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Tuesday, 28 March kl. 09:00

28

28

Trening/kveldsmat

Vert:
Eiker OL - Klubbhus
Når:
Tuesday, 28 March kl. 18:00

28

Årsmøte Avløpslaget

Vert:
Klubbhuset
Når:
Tuesday, 28 March kl. 18:00
Bedriftsfotball 2023 avd. Nedre glomma

Bedriftsfotball 2023 avd. Nedre glomma

Vert:
Joakim Tvedt Vatne
Når:
Tuesday, 28 March kl. 18:00
Hvor:
Damveien 10, 1715 Yven
Yoga Sandefjord 28. mars - 13. juni 2023

Yoga Sandefjord 28. mars - 13. juni 2023

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 28 March kl. 19:00
Hvor:
Vesterøy skole , Vesterøyveien 255, 3234 Sandefjord

28

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 28 March kl. 20:00

28

Trening J8

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 28 March kl. 20:00

28

Årvoll ski 2010/2011

Vert:
Skiløyper
Når:
Tuesday, 28 March kl. 21:30

Onsdag, Mars 29

29

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Wednesday, 29 March kl. 09:00

29

Topptur i Lofoten

Vert:
Alpin og friluft
Når:
Wednesday, 29 March kl. 12:00
1. Karuselløp - Gimlebanen

1. Karuselløp - Gimlebanen

Vert:
Agder bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 29 March kl. 15:00
Hvor:
Gimlevang, Kristiansand s
1. Karuselløp - Gimlebanen

1. Karuselløp - Gimlebanen

Vert:
Kristiansand
Når:
Wednesday, 29 March kl. 15:00
Hvor:
Gimlebanen, Kristiansand s

29

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 29 March kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Bli Sprekere Styrke Sandefjord 29 mars - 14 juni

Bli Sprekere Styrke Sandefjord 29 mars - 14 juni

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 29 March kl. 17:00
Hvor:
Bugården - Bueskytterhallen - Sportsveien, 3224 Sandefjord

29

Banegruppen - Fri trening på Ekeberg

Vert:
Banegruppen
Når:
Wednesday, 29 March kl. 17:00

29

Trening J16

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Wednesday, 29 March kl. 17:00

29

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 29 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

29

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 29 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Nybegynnerkurs, topptau

Nybegynnerkurs, topptau

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 29 March kl. 18:00
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo

29

Viderekommende (pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 29 March kl. 18:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

29

Årsmøte i LIL

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Wednesday, 29 March kl. 18:00

29

Hasle Løren

Vert:
Skiløyper
Når:
Wednesday, 29 March kl. 18:00
Bli Sprekere Styrke Andebu 29. mars - 14. juni 2023

Bli Sprekere Styrke Andebu 29. mars - 14. juni 2023

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 29 March kl. 18:30
Hvor:
andebu skole - lokalene til SFO , Andebu sentrum 3, 3158 Andebu

29

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 29 March kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

29

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 29 March kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Vintertrening

Vintertrening

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 29 March kl. 19:00