Arrangementer


Mandag, Mars 20

20

Padleklubben årsmøte

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Monday, 20 March kl. 17:00

20

Årvoll 2012 + 2015/16

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 March kl. 17:30

20

Trening - J8

Vert:
Jenter 2014
Når:
Monday, 20 March kl. 17:30

20

Free play

Vert:
Squash
Når:
Monday, 20 March kl. 17:30
Hvor:
Domus Atletica,

20

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

20

HL Skiskole

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 March kl. 18:00

20

HL 2009/2010

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 March kl. 18:00

20

HL 2011-2012

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 March kl. 18:00

20

HL 2013/2014

Vert:
Skiløyper
Når:
Monday, 20 March kl. 18:00

20

Viderekommende egentrening

Vert:
Treninger
Når:
Monday, 20 March kl. 19:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo

Tirsdag, Mars 21

21

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Tuesday, 21 March kl. 09:00
Langrenn - Dugnad Klubbmesterskap/Telenorkarusell

Langrenn - Dugnad Klubbmesterskap/Telenorkarusell

Vert:
Kjelsås IL - Langrenn
Når:
Tuesday, 21 March kl. 16:30
Hvor:
Linderudkollen, 0411 Oslo

21

Trening J8

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Tuesday, 21 March kl. 18:00
Løpeteknikkurs Tertnes stadion

Løpeteknikkurs Tertnes stadion

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 21 March kl. 18:00
Hvor:
Åstveit Idrettspark, Tertnesveien 24, 5113 Tertnes

21

Trening/kveldsmat

Vert:
Eiker OL - Klubbhus
Når:
Tuesday, 21 March kl. 18:00

21

Årvoll ski 2010/2011

Vert:
Skiløyper
Når:
Tuesday, 21 March kl. 18:30
Bedriftsfotball 2023 avd. Nedre Glomma

Bedriftsfotball 2023 avd. Nedre Glomma

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 21 March kl. 19:00
Hvor:
Spartabanen Sarpsborg, 1711 Sarpsborg
Bedriftsfotball 2023 avd. Halden

Bedriftsfotball 2023 avd. Halden

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Tuesday, 21 March kl. 20:00
Hvor:
Thorsheimveien 10, 1782 Halden

21

Practice

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Tuesday, 21 March kl. 20:00

Onsdag, Mars 22

22

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Wednesday, 22 March kl. 09:00

22

Barneidrett 4 og 5 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 March kl. 16:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Løpekurs for nybegynnere - Finn løpegleden Sandefjord 22/3 2023

Løpekurs for nybegynnere - Finn løpegleden Sandefjord 22/3 2023

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 22 March kl. 17:00
Hvor:
Inngangen til Jotunhallen, Sportsveien 25, 3224 Sandefjord

22

Trening J16

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Wednesday, 22 March kl. 17:00

22

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

22

Viderekommende (pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 22 March kl. 18:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo
Skytestevne for bedrifter

Skytestevne for bedrifter

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 22 March kl. 18:00
Hvor:
Stavanger Pistolklubb,
Bedriftsserien fotball 2023

Bedriftsserien fotball 2023

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 22 March kl. 18:00
Hvor:
, Grenland
Inntrening Hebekk skole rever (under 14 år)

Inntrening Hebekk skole rever (under 14 år)

Vert:
Nordre Follo Orientering
Når:
Wednesday, 22 March kl. 18:00

22

Hasle Løren

Vert:
Skiløyper
Når:
Wednesday, 22 March kl. 18:00
Intervalltrening - 4 onsdager - Sandefjord oppstart 22 mars 2023

Intervalltrening - 4 onsdager - Sandefjord oppstart 22 mars 2023

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 22 March kl. 18:10
Hvor:
oppmøte foran Jotunhallen , Sportsveien 25, 3224 Sandefjord
Kurs i ledklatring

Kurs i ledklatring

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 22 March kl. 18:30
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo

22

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 22 March kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Vintertrening

Vintertrening

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 22 March kl. 19:00
Bakkeintervaller Hebekk skole elger (fra 13 år).

Bakkeintervaller Hebekk skole elger (fra 13 år).

Vert:
Nordre Follo Orientering
Når:
Wednesday, 22 March kl. 19:05

22

Viderekommende (pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 22 March kl. 19:30
Hvor:
Ris skolevel 24A, 0373 Oslo

Torsdag, Mars 23

23

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 23 March kl. 08:00

23

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Thursday, 23 March kl. 09:00

23

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 23 March kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

23

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 23 March kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

23

Torsdagstrening

Vert:
Karmøy Golfklubb
Når:
Thursday, 23 March kl. 17:30

23

Årvoll ski 2013 + 2010/11

Vert:
Skiløyper
Når:
Thursday, 23 March kl. 18:00

23

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 23 March kl. 20:00

Fredag, Mars 24

24

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 24 March kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu
Tallinn Open

Tallinn Open

Vert:
Lambertseter Bryteklubb
Når:
Friday, 24 March kl. 09:00

24

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Friday, 24 March kl. 09:00

24

Trening G13

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Friday, 24 March kl. 17:00
Tallinn Open

Tallinn Open

Vert:
Sportsklubben av 1909 - Bryting
Når:
Friday, 24 March kl. 22:30

Lørdag, Mars 25

Nordåsenrennet 2023

Nordåsenrennet 2023

Vert:
Bjerke IL Ski
Når:
Saturday, 25 March kl. 08:00
Hvor:
Nordåsen skistadion, 2032 Maura