Arrangementer


Onsdag, Mars 15

15

Banegruppen - Fri trening på Ekeberg

Vert:
Banegruppen
Når:
Wednesday, 15 March kl. 17:00

15

Trening J16

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Wednesday, 15 March kl. 17:00

15

Stram opp

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 15 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

15

5.-7. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 15 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

15

13+ trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 15 March kl. 17:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Nybegynnerkurs, topptau

Nybegynnerkurs, topptau

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 15 March kl. 18:00
Hvor:
Problemveien 13, 0313 Oslo

15

Viderekommende (pulje 1)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 15 March kl. 18:00
Hvor:
Ris skolevei 24A, 0373 Oslo
Inntrening Hebekk skole rever (under 14 år)

Inntrening Hebekk skole rever (under 14 år)

Vert:
Nordre Follo Orientering
Når:
Wednesday, 15 March kl. 18:00

15

Hasle Løren

Vert:
Skiløyper
Når:
Wednesday, 15 March kl. 18:00
Kretsting 2023

Kretsting 2023

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 15 March kl. 18:00

15

Dame turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Wednesday, 15 March kl. 18:40
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Vintertrening

Vintertrening

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
Wednesday, 15 March kl. 19:00

15

Årsmøte

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Wednesday, 15 March kl. 19:00
Bakkeintervaller Hebekk skole elger (fra 13 år).

Bakkeintervaller Hebekk skole elger (fra 13 år).

Vert:
Nordre Follo Orientering
Når:
Wednesday, 15 March kl. 19:05

15

Viderekommende (pulje 2)

Vert:
Treninger
Når:
Wednesday, 15 March kl. 19:30
Hvor:
Ris skolevel 24A, 0373 Oslo

Torsdag, Mars 16

16

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 16 March kl. 08:00

16

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Thursday, 16 March kl. 09:00

16

1.-2. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 16 March kl. 16:30
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

16

3.-4. klasse turn

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Thursday, 16 March kl. 17:15
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

16

Torsdagstrening

Vert:
Karmøy Golfklubb
Når:
Thursday, 16 March kl. 17:30

16

Årvoll ski 2013 + 2010/11

Vert:
Skiløyper
Når:
Thursday, 16 March kl. 18:00

16

Årsmøte

Vert:
Klubbhuset
Når:
Thursday, 16 March kl. 18:00

16

Viderekommentrening (Brannfjell)

Vert:
Treninger
Når:
Thursday, 16 March kl. 18:00
Hvor:
ekebergveien 111, 1178 Oslo

16

Årsmøte 2023

Vert:
Idrettslaget Leik
Når:
Thursday, 16 March kl. 19:00

16

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 16 March kl. 20:00

Fredag, Mars 17

17

Tweens

Vert:
Otrahallen
Når:
Friday, 17 March kl. 00:00

17

Fredagsfotball

Vert:
Fotball
Når:
Friday, 17 March kl. 07:30
Hvor:
, Fornebu

17

Frigo

Vert:
Skileik v/arenahuset
Når:
Friday, 17 March kl. 09:00
NM G/P 15 og Landsstevne G/P12

NM G/P 15 og Landsstevne G/P12

Vert:
Lambertseter Bryteklubb
Når:
Friday, 17 March kl. 09:00

17

NM Hundekjøring - Nittedal Hundekjøreklubb

Vert:
Bjerke IL Ski
Når:
Friday, 17 March kl. 10:00
Hvor:
Nordåsen skistadion, 2032 Maura

17

Konkurranseskyttere egentrening

Vert:
Treninger
Når:
Friday, 17 March kl. 17:00
Hvor:
Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo

17

Trening G13

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Friday, 17 March kl. 17:00

Lørdag, Mars 18

18

Kickoff Fotball

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Saturday, 18 March kl. 08:00
Landsstevne/NM 12 og 15 år

Landsstevne/NM 12 og 15 år

Vert:
Sportsklubben av 1909 - Bryting
Når:
Saturday, 18 March kl. 09:00
Hvor:
, 4630 Kristiansand s
SUPERHELG 2023

SUPERHELG 2023

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Saturday, 18 March kl. 09:00
Hvor:
, Stavanger
Stoppen SK Vintercup G/J 2011-2012

Stoppen SK Vintercup G/J 2011-2012

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Saturday, 18 March kl. 09:00
Hvor:
Nøsteveien 70, 3402 Lier

Søndag, Mars 19

19

J13 Stryn-Florø 2

Vert:
Håndball
Når:
Sunday, 19 March kl. 11:00
Hvor:
Setrevegen 5, 6783 Stryn

19

K4 Stryn-Aurland

Vert:
Håndball
Når:
Sunday, 19 March kl. 11:55
Hvor:
Setrevegen 5, 6783 Stryn

19

Stryn - Aurland

Vert:
Stryn K-4
Når:
Sunday, 19 March kl. 11:55

19

Treningskamp G19 - KFUM

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Sunday, 19 March kl. 15:00

19

Sunday session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Sunday, 19 March kl. 15:30

Mandag, Mars 20

20

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 20 March kl. 08:00

20

Trening - J14

Vert:
Jenter 2008
Når:
Monday, 20 March kl. 15:00

20

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 March kl. 15:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

20

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 March kl. 15:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

20

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 March kl. 16:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

20

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 20 March kl. 16:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Bootcamp Sandefjord 20.mars - 12. juni 2023

Bootcamp Sandefjord 20.mars - 12. juni 2023

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 20 March kl. 17:00
Hvor:
Bugården - Bueskytterhallen , Sportsveien, 3224 Sandefjord
Bedriftsfotball Sør-Rogaland 2023

Bedriftsfotball Sør-Rogaland 2023

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 20 March kl. 17:00
Hvor:
Sør-Rogaland,
Bedriftsfotball Nord-Rogaland 2023

Bedriftsfotball Nord-Rogaland 2023

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 20 March kl. 17:00
Hvor:
Sør-Rogaland,