Arrangementer


Onsdag, Desember 8

8

Trening G14/G16

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:30

8

Trening J10

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:30
Onsdagspadling på Flatøy, kl.18:30 - 20:30

Onsdagspadling på Flatøy, kl.18:30 - 20:30

Vert:
Nordhordland padleklubb
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:30

8

Mini - Arena

Vert:
Mini
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:30

8

Klatring 5-6 klasse

Vert:
Klatring
Når:
Wednesday, 8 December kl. 18:30
Hvor:
Austrheim Hallen, 5943

8

MediYoga

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Wednesday, 8 December kl. 19:30

8

Fotball G15

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Wednesday, 8 December kl. 19:30

8

Trening A-Lag

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er B
Når:
Wednesday, 8 December kl. 20:00

8

Åpen matte - Onsdag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Wednesday, 8 December kl. 20:30
Pool session 8. December

Pool session 8. December

Vert:
Elvepadling
Når:
Wednesday, 8 December kl. 20:30
Hvor:
Trimveien 4, 0372 Oslo

8

U15 - Dalgård

Vert:
Trening U15
Når:
Wednesday, 8 December kl. 20:45

8

Fotballtrim herrer 16 år og eldre

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Wednesday, 8 December kl. 21:00

Torsdag, Desember 9

9

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 9 December kl. 08:00
Hvor:
Domus Athletica,

9

Håndball Jenter 13 år

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 9 December kl. 14:00

9

U14 - Arena

Vert:
Trening U14
Når:
Thursday, 9 December kl. 15:45

9

Fotball Gutter 9/10/11 (12 etter jul.. )

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 9 December kl. 16:00

9

U13/U12 - Arena

Vert:
Trening U13
Når:
Thursday, 9 December kl. 16:45

9

Trening Gutter 6

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Thursday, 9 December kl. 17:00

9

Trening J9

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er C
Når:
Thursday, 9 December kl. 17:00

9

Trening AFSK Kvinner

Vert:
Aursmoen kunstgress 9er A
Når:
Thursday, 9 December kl. 17:00

9

1.-4.klasse

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Thursday, 9 December kl. 17:00

9

Juleavslutning 2009

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Thursday, 9 December kl. 17:00

9

Julebord G2006 Kristin Johansen

Vert:
Klubbhuset
Når:
Thursday, 9 December kl. 17:00

9

Kapp/Lena G13

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Thursday, 9 December kl. 17:30

9

PU gjengen

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 9 December kl. 17:30

9

Trening OSSL 13-14

Vert:
Skytebane
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:00

9

Trening Rekrutt

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:00

9

8-12 år: Innetrening gymsalen i Hovdebygda kl 18-1

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:00

9

5.-9.klasse

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:00
Topptaukurs - Høyt Under Taket

Topptaukurs - Høyt Under Taket

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:00
Hvor:
Andebuveien 78, 3170 Sem

9

Intervalltrening fra Noreødegården

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:00
Hvor:
Noreødegården, 1599 Moss
Spinning 45

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:30

9

Sirkeltrening

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:30

9

Trening G10

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er A
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:30

9

Trening G13

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er B
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:30

9

Trening G12

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er C
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:30

9

Trening J12

Vert:
Aursmoen kunstgress 5er D
Når:
Thursday, 9 December kl. 18:30

9

Boksing - Torsdag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Thursday, 9 December kl. 19:00

9

Trening Junior

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Thursday, 9 December kl. 19:00

9

Spilletid Senior

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Thursday, 9 December kl. 19:00

9

Håndball Dame/ herrer7 ungdom trim åpent for ALLE

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Thursday, 9 December kl. 19:00

9

Voksne/Ungdom fra 10.klasse

Vert:
IL Høyang - Klatregruppa
Når:
Thursday, 9 December kl. 19:00

9

Fotballstyremøte

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Thursday, 9 December kl. 20:00

9

Trening G14/G16/G19

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Thursday, 9 December kl. 20:00

9

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Thursday, 9 December kl. 20:00
Hvor:
Domus Athletica,

9

MMA - Torsdag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Thursday, 9 December kl. 20:30

9

OB - Uhall

Vert:
Trening Old Boys
Når:
Thursday, 9 December kl. 22:00

Fredag, Desember 10

Morgenfugler

Morgenfugler

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 10 December kl. 06:00

10

Åif styre

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 10 December kl. 10:00

10

Friidrett rekruttering

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Friday, 10 December kl. 14:00
Levert av IdrettenOnline