Arrangementer


Torsdag, Juni 6

Fellestrening kortintervaller

Fellestrening kortintervaller

Vert:
BFG Bergen Løpeklubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:30
Hvor:
Grimseidvegen 60, 5239 Rådal

6

Spinning 45

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:30

6

Trening

Vert:
EL-Innebandy
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:30

6

Torsdagstrening Kata kl 19:00 - 20:30 Voksen Blått 2 - Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 19:00

6

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Thursday, 6 June kl. 19:00

6

WEBINAR: NHF's regelverk med TD Bent Aaseby

Vert:
Norges Hundekjørerforbund
Når:
Thursday, 6 June kl. 19:00
Hvor:
, Digitalt

6

Trening med Lene på treningsstudioet

Vert:
Herefoss Idrettslag
Når:
Thursday, 6 June kl. 19:00
SALTRENING - STEPMIX

SALTRENING - STEPMIX

Vert:
Arrangementer
Når:
Thursday, 6 June kl. 19:00
Torsdagstrening Løpegruppe 65plus

Torsdagstrening Løpegruppe 65plus

Vert:
Løpegruppe 65plus...
Når:
Thursday, 6 June kl. 19:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

6

Voksentrening

Vert:
Voksenparti
Når:
Thursday, 6 June kl. 19:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

6

Crosstraining

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 6 June kl. 19:15

6

Ekne A-lag - Hegra

Vert:
Ekne Idrettslag
Når:
Thursday, 6 June kl. 20:00

6

Torsdagstrening Voksen kl 20:30 - 21:30 Nybegynner Hvit / Gul

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 20:30

Fredag, Juni 7

7

Morgenfugler

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Friday, 7 June kl. 06:00

7

Morgentrening, sirkeltrening

Vert:
Sirkeltrening
Når:
Friday, 7 June kl. 06:30
Åpen VM-2025 seniorsamling i Finland

Åpen VM-2025 seniorsamling i Finland

Vert:
Norges Orienteringsforbund
Når:
Friday, 7 June kl. 10:00
Klatretur til Sundenuten 2024

Klatretur til Sundenuten 2024

Vert:
Norconsult B.I.L - Fjellsport
Når:
Friday, 7 June kl. 14:00
Storesand padleleir - felles deltagelse fra LPK

Storesand padleleir - felles deltagelse fra LPK

Vert:
Lillesand Padleklubb
Når:
Friday, 7 June kl. 14:00
Hvor:
, 1680 Skjærhalden
Velkommen til UK / D-stevne sprang med LILLESANDS SPAREBANK CUP 2024!

Velkommen til UK / D-stevne sprang med LILLESANDS SPAREBANK CUP 2024!

Vert:
Arendal/Grimstad Rideklubb
Når:
Friday, 7 June kl. 15:30

7

Overnatting Fotballjenter 2012

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Friday, 7 June kl. 16:00

7

Overnatting Fotballjenter 2012

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Friday, 7 June kl. 16:00

7

Overnatting Fotballjenter 2012

Vert:
Pokalrom/Kjøkken i 2 etg
Når:
Friday, 7 June kl. 16:00

7

U12 Challenge og Race

Vert:
Trondhjems Tennisklubb
Når:
Friday, 7 June kl. 16:00
Hvor:
, Trondheim
Sommarland cup 2024

Sommarland cup 2024

Vert:
I.L. Giv Akt
Når:
Friday, 7 June kl. 16:00
Sjoatur 1

Sjoatur 1

Vert:
Oslo Elvesportsklubb
Når:
Friday, 7 June kl. 16:00
Hvor:
Øvrebygdsvegen 1230,, 2670 Heidal

7

Fredagstrening Barn kl 16:30 - 17:30 Nybegynner Hvit og Gul m/ stripe

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Friday, 7 June kl. 16:30
Utendørs minitrunering i Førde!

Utendørs minitrunering i Førde!

Vert:
Vestland Bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 7 June kl. 17:00
Hvor:
Hafstadparken, 6800 Førde

7

Fredagstrening Selvforsvar kl 17:30 Voksen Orange - Sort

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Friday, 7 June kl. 17:30
Yarastafetten

Yarastafetten

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
Friday, 7 June kl. 18:00
Hvor:
, Porsgrunn
Fredag Trening På Stueneshallen

Fredag Trening På Stueneshallen

Vert:
Arendal Titans
Når:
Friday, 7 June kl. 20:00
Hvor:
Skolebakken 3, 4815 Saltrød

Lørdag, Juni 8

8

Leie medlem

Vert:
Risør Seilforening
Når:
Saturday, 8 June kl. 00:00

8

Leie medlem

Vert:
Leie Finnøya
Når:
Saturday, 8 June kl. 00:00

8

Baneseilas Leirvik

Vert:
Stord Seilforening
Når:
Saturday, 8 June kl. 00:00

8

Vårløpet

Vert:
Stjørdals-Blink Orientering
Når:
Saturday, 8 June kl. 00:00

8

Allidrett. Peter Pan løp. (Hilde K.)

Vert:
Utleie av klubbhus
Når:
Saturday, 8 June kl. 08:00

8

KCC Langtur

Vert:
Klepp Cykle Club
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:00

8

Moss: Vannsjøspretten

Vert:
Bygdø Badmintonklubb
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:00
Hvor:
Nesparken 10, Moss,

8

Leik Cup

Vert:
Fotball avd.
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:00

8

Leik Cup

Vert:
Fotball avd.
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:00
Liungen cup 7'er og 9'er 8.-9.juni 2024

Liungen cup 7'er og 9'er 8.-9.juni 2024

Vert:
Stoppen Sportsklubb
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:00
Hvor:
Nøsteveien 70, 3402 Lier
Dagstur til Tysnes, lørdag 8. juni 2024

Dagstur til Tysnes, lørdag 8. juni 2024

Vert:
Nordhordland padleklubb
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:15
Hvor:
Våge, Tysnes,

8

G15 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 1
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:30

8

Gradering Barn Vår'24: Hvitt belte og Gult/Hvit stripe - Onsdagsparti

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:30
Hvor:
Kjelsåsveien 145B, 0491 Oslo
LØRDAGSLEKER I OGNAHALLEN

LØRDAGSLEKER I OGNAHALLEN

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4634 Kristiansand s
Fellestrening intervaller

Fellestrening intervaller

Vert:
BFG Bergen Løpeklubb
Når:
Saturday, 8 June kl. 09:30
Hvor:
Grimseidvegen 60, 5239 Rådal

8

Åpent Fagforum

Vert:
Norges Hundekjørerforbund
Når:
Saturday, 8 June kl. 10:00
Hvor:
Sognsveien 220, 0863 Oslo
Grunnkurs med Jenny

Grunnkurs med Jenny

Vert:
Nesodden kajakklubb
Når:
Saturday, 8 June kl. 10:00
Hvor:
Lagveien 8, 1450 Nesoddtangen
Klubb-KM stafett

Klubb-KM stafett

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Saturday, 8 June kl. 10:00
OSI Friluft End Party

OSI Friluft End Party

Vert:
OSI Friluft
Når:
Saturday, 8 June kl. 10:00

8

Gradering Barn Vår'24: Hvitt belte og Gult belte med stripe - Fredagssparti

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Saturday, 8 June kl. 10:15