Arrangementer


Onsdag, Juni 5

5

J10 RIF - Nes rød

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Varingskollstafetten 2024

Varingskollstafetten 2024

Vert:
Nittedal Hundekjørerklubb
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Dugnad på NØG, del 2

Dugnad på NØG, del 2

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00

5

Treningsløp

Vert:
Alta Orienteringslag
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Onsdagsgolf

Onsdagsgolf

Vert:
Lillehammer Frisbee
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Løpskarusellen Østfold løp 3

Løpskarusellen Østfold løp 3

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Hvor:
Ilaveien 134, 1605 Fredrikstad
Stisykkelkurs

Stisykkelkurs

Vert:
Oslo og Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Hvor:
Sognsveien 231, 0863 Oslo
Vestfold løpskarusell - Teieskogen 5. juni

Vestfold løpskarusell - Teieskogen 5. juni

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:00
Hvor:
øvreveien 3, 3121 Nøtterøy

5

Voksen

Vert:
Voksenparti
Når:
Wednesday, 5 June kl. 18:30
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

5

A-lag Herre Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress
Når:
Wednesday, 5 June kl. 19:00

5

A-lag Dame Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Wednesday, 5 June kl. 19:00
SpareBank1 Kanthaugenløpet

SpareBank1 Kanthaugenløpet

Vert:
Litrim
Når:
Wednesday, 5 June kl. 19:00

5

Onsdagstrening Voksen kl 19:30 Orange-Blått 1

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Wednesday, 5 June kl. 19:30

5

A-laget, trening

Vert:
Gaupen Kunstgress
Når:
Wednesday, 5 June kl. 19:30

5

Ungdom

Vert:
Ungdom
Når:
Wednesday, 5 June kl. 19:30
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk

Torsdag, Juni 6

Padel Sarpsborg

Padel Sarpsborg

Vert:
Norconsult B.I.L - Østfold og Follo
Når:
Thursday, 6 June kl. 06:30
Hvor:
Vestengveien 40, 1725 Sarpsborg

6

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 6 June kl. 10:00
Silkeborg 2024

Silkeborg 2024

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 15:00
Hvor:
, Silkeborg
Trening

Trening

Vert:
Norconsult B.I.L - Fotball Herrer
Når:
Thursday, 6 June kl. 16:00

6

Yoga Forskningsveien - Torsdager

Vert:
Yoga Forskningsveien
Når:
Thursday, 6 June kl. 16:00
Hvor:
Forskningsveien,

6

Yoga Ullevål - Torsdag

Vert:
Yoga Ullevål
Når:
Thursday, 6 June kl. 16:00
Hvor:
Ullevål, Barnesenteret,

6

J14 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress 2
Når:
Thursday, 6 June kl. 16:30

6

J13 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress 2
Når:
Thursday, 6 June kl. 16:30

6

Torsdagstrening Barn kl 17:00 - 18:00 Gul, Orange m/stripe, Orange

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:00

6

G13 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 2
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:00

6

G10 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion S-7
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:00

6

Dynamisk trening St. Hanshaugen

Vert:
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:00

6

Jolletrening

Vert:
Stord Seilforening
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:00
Hvor:
Havnegata 48, Stord
CKH Sykkelgruppe 10-16

CKH Sykkelgruppe 10-16

Vert:
Cykleklubben Haugaland
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:00

6

Sørensen G 2013

Vert:
Klubbhuset
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:00
Operation Overlord (D-day) - Warbird Scramble

Operation Overlord (D-day) - Warbird Scramble

Vert:
Trondheim Modellflyklubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:00
Hvor:
Udduvoll Airfield, Øyan 60, 7224 Melhus

6

Treningsløp 08-2024 Larkollmarka, fra Møvig

Vert:
Orienteringsklubben Moss
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:30
Hvor:
Kurefjordveien 520, 1560 Larkollen
Cageball - Nydalen

Cageball - Nydalen

Vert:
Fotball
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:30
Hvor:
Cageball Nydalen, Gullhaugveien 8, 0484 Oslo

6

G14 Trening

Vert:
Vigrestad Stadion 1
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:30

6

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:30

6

Treningsløp Grytjerna

Vert:
Treningsløp
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:30

6

Selvstendig/Konkurransetrening

Vert:
Treninger
Når:
Thursday, 6 June kl. 17:30
Hvor:
Husebyskogen,

6

Torsdagstrening Barn kl 18:00 - 19:00 Grønt, Blått, Brunt

Vert:
Tiger Karate Klubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00

6

Ungdomstrening (luft)

Vert:
Ungdom
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00

6

J15 Trening

Vert:
Vigrestad Kunstgress 2
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00

6

G11 Trening

Vert:
Vigrestad G7-1
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00

6

Ultimate-trening

Vert:
Porsgrunn Disksportklubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00

6

Torsdagstur

Vert:
Turer
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00
Hvor:
Husvikveien 44, 1440 Drøbak
Torsdag Trening Sparebanken Sør Amfi Arena

Torsdag Trening Sparebanken Sør Amfi Arena

Vert:
Arendal Titans
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00
Hvor:
Østensbuveien 80, 4838 Arendal

6

Introkurs Hav

Vert:
Arendal Kajakklubb
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00
Hvor:
Hansnesveien 27a, 4839 Arendal

6

Torsdagstrening Joggegruppen

Vert:
Joggegruppen...
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 25, 5916 Isdalstø

6

Fellestrening Knarvik Stadion - Ute

Vert:
Torsdag 18-1930 (Ungdom - Junior)
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:00
Hvor:
Juvikstølen 17, 5916 Isdalstø

6

BBP

Vert:
Black-belt program
Når:
Thursday, 6 June kl. 18:15
Hvor:
Gamle Ringeriksvei 6, 1369 Stabekk