Arrangementer


Lørdag, August 12

12

Sølvbryllups feiring

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Saturday, 12 August kl. 10:00

Fredag, August 25

25

Konfirmasjon

Vert:
Møterom 1. etasje
Når:
Friday, 25 August kl. 17:00

Lørdag, August 26

26

Privat arrangement Nordåsen Skistadion

Vert:
Bjerke IL Ski
Når:
Saturday, 26 August kl. 18:00
Hvor:
Nordåsen Skistadion, 2032 Maura

Mandag, September 4

Østfoldserien i Padel Høsten 2023

Østfoldserien i Padel Høsten 2023

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 4 September kl. 00:00
Hvor:
Svinesundparken 3, 1789 Berg i østfold

Lørdag, September 16

16

Trine Aas

Vert:
Klubbhuset
Når:
Saturday, 16 September kl. 10:00

Fredag, Mai 3

3

Hege Mørk

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 3 May kl. 18:00

Fredag, Mai 10

10

Hege Mørk

Vert:
Klubbhuset
Når:
Friday, 10 May kl. 18:00

Lørdag, Mai 11

11

Privat arrangement Nordåsen Skistadion

Vert:
Bjerke IL Ski
Når:
Saturday, 11 May kl. 12:00
Hvor:
Nordåsen Skistadion, 2032 Maura

Lørdag, Juni 1

1

Konformasjon

Vert:
Sportshytta
Når:
Saturday, 1 June kl. 07:00

Lørdag, August 24

24

Privat arrangement Nordåsen Skistadion

Vert:
Bjerke IL Ski
Når:
Saturday, 24 August kl. 18:00
Hvor:
Nordåsen Skistadion, 2032 Maura

Tirsdag, Desember 31

Bli med i vår kommunikasjonskanal!

Bli med i vår kommunikasjonskanal!

Vert:
Norges Hundekjørerforbund
Når:
Tuesday, 31 December kl. 18:00

Onsdag, Januar 1

1

Kajakk-leige 1 dag

Vert:
Orkla Fjellsportklubb
Når:
Wednesday, 1 January kl. 01:00