
O-EVENT Borås
Arrangør:
Orienteringsklubben Moss
Tid
Oppfordrer alle til å bli med på turen til Borås og 3 fine sprintløp denne novemberhelgen.
Nattsprint på fredag, downhill-sprint på lørdag og dyrepark-spint på søndag.
Dette har etterhvert bitt en hyggelig tradisjon for mange OK Moss-løpere. Vi reiser/ booker hotell i Borås hver for oss, men Marianne har sørget for å booke bord til felles middag lørdag kveld.
Løpene er korte å fine - tilpasset tiden på året. Arrangør tilbyr alle mulige vanskelighetsgrader, som passer for helt ferske og de godt erfarne. Arena fredag og lørdag er inne på Borås Arena, fotballstadion til IF Elfsborg.
Etter løpet på søndag er det tid og mulighet å kikke litt ekstra på dyrene i parken (om man da ikke har rukket det mens man løper rundt i parken). Info/ innbydelse: O-Event.pdf
TIPS TIL HOTELL:
Mange booker her (NB! blir fort fullbooket): Scandic Plaza Borås
Også i nærheten: Comfort Hotell Jazz og Quality Hotell Grand
PÅMELDING TIL MIDDAG:
Alle som skal delta bør melde seg på turen her på hjemmesiden. Da kan vi holde oversikt over antall og eventuelt "mase" litt på etternølere ;-)
PÅMELDING TIL LØPENE:
Påmelding til løp via Svensk Eventor:
Nattsprint fredag: https://eventor.orientering.se/Events/Show/49408
Downhill-sprint Lørdag: https://eventor.orientering.se/Events/Show/48770
Dyrepark-sprint søndag: https://eventor.orientering.se/Events/Show/49267
Ta kontakt med trenere eller noen av oss i styret så kan vi hjelpe til med påmelding.
ARRANGØRENS HJEMMESIDE:
Kommentarer
Du må logge inn for å poste i veggen.