Refusjon av startkontigenter
Postet av Ivar Magne Grønn den 12. Sep 2023
Årsmøtet i 2015 vedtok å forsøke en ordning om å sponse deltakeravgifter. For sesongen høst 2022/vinter 2023 har årsmøtet vedtatt å dekke 30% av deltakeravgift i løp. Begrensning: Inntil kr. 5.000 pr. kjører pr. sesong. Krav om dekning av deltakeravgift skal være Drammen Trekkhundklubb i hende innen 1. mai hvert år. Hver kjører må sørge for å få kvittering for påmeldingsavgiftene og legge de frem for kasserer for refusjon.
Ved stafetter må påmedingsavgiften deles på antall deltakere og hver deltaker kan legge sin del til det årlige beløpet han/hun krever refundert.
Dette vedtaket evalueres på årlig på årsmøtet når vi ser hvor stort utlegg det blir for klubben.Så husk å ta vare på kvitteringer for startkontingenter!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.