Kampoversikt J/G 8/9 år 2024
Postet av Vinne IL den 7. Apr 2022
Her er kampoversikt for klassene J/G 8/9 år for 2024
Hjemmekampene for disse klassene i Vinne spilles på kunstgress 7'er-banen og er markert med gult.
Kampoversikten kan også lastes ned her: Kampoppsett-G-J-8-9-år-innherred-sør.xlsx
Runde | Hjemmelag | Bortelag | Dato | Dag | Kl: | Bane | Klasse |
0 | Neset 2 | Nessegutten | 29.apr | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
0 | Sverre 2 | Verdal/Vinne | 29.apr | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
1 | Nessegutten 2 | Sverre | 06.mai | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
1 | Skogn | Nessegutten | 06.mai | Mandag | 17:00 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
1 | Neset | Verdal 3 | 06.mai | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G9 |
1 | Skogn 3 | Nessegutten 3 | 06.mai | Mandag | 18:00 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
1 | Stiklestad/Vuku | Sverre 2 | 06.mai | Mandag | 17:30 | Lyng Stadion KG B | G9 |
1 | Ekne | Verdal | 06.mai | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del B NG | G9 |
1 | Aasguten | Verdal 2 | 06.mai | Mandag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G9 |
1 | Skogn | Neset | 06.mai | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | J9 |
1 | Verdal 2/Vinne 2 | Sverre | 06.mai | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J9 |
1 | Vuku | Ekne | 06.mai | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | J9 |
1 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | Verdal/Vinne | 06.mai | Mandag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | J9 |
1 | Verdal 2 | Sverre 2 | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
1 | Vuku | Verdal | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | G8 |
1 | Nessegutten | Sverre | 07.mai | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
1 | Nessegutten 2 | Verdal 3 | 07.mai | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
1 | Vinne | Neset | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
1 | Sverre 3 | Skogn 2 | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | G8 |
1 | Aasguten | Stiklestad | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G8 |
1 | Skogn | Nessegutten 3 | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
1 | Sverre | Vuku | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | J8 |
1 | Verdal | Nessegutten 2 | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | J8 |
1 | Nessegutten | Sverre 2 | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | J8 |
1 | Vinne | Verdal 2 | 07.mai | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | J8 |
1 | Vuku/Stiklestad | Vinne | 09.mai | Torsdag | 17:30 | Vuku KG A | G9 |
1 | Skogn 2 | Nessegutten 4 | 09.mai | Torsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
1 | Neset 2 | Sverre 2 | 09.mai | Torsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
2 | Verdal | Skogn | 13.mai | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G9 |
2 | Verdal 2 | Skogn 2 | 13.mai | Mandag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | G9 |
2 | Verdal 3 | Skogn 3 | 13.mai | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG D | G9 |
2 | Nessegutten | Nessegutten 2 | 13.mai | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
2 | Nessegutten 4 | Stiklestad/Vuku | 13.mai | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G9 |
2 | Vinne | Neset | 13.mai | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G9 |
2 | Sverre | Ekne | 13.mai | Mandag | 17:30 | Fabritiusbanen KG | G9 |
2 | Sverre 2 | Aasguten | 13.mai | Mandag | 17:30 | Elberg KG B | G9 |
2 | Neset | Verdal 2/Vinne 2 | 13.mai | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
2 | Skogn | Ekne | 13.mai | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | J9 |
2 | Sverre | Vuku | 13.mai | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
2 | Verdal/Vinne | Nessegutten | 13.mai | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J9 |
2 | Verdal 3 | Skogn | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
2 | Verdal | Nessegutten 2 | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G8 |
2 | Sverre | Aasguten | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | G8 |
2 | Sverre 2 | Sverre 3 | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | G8 |
2 | Nessegutten 3 | Vuku | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
2 | Neset | Verdal 2 | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G8 |
2 | Skogn 2 | Vinne | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
2 | Vuku | Verdal | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | J8 |
2 | Nessegutten 2 | Sverre | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
2 | Sverre 2 | Vinne | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG B | J8 |
2 | Verdal 2 | Nessegutten | 14.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | J8 |
2 | Stiklestad | Vinne 2 | 16.mai | Torsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G8 |
2 | Nessegutten 3 | Vuku/Stiklestad | 16.mai | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
2 | Sverre 2 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | 16.mai | Torsdag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
3 | Vuku/Stiklestad | Verdal 3 | 20.mai | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | G9 |
3 | Nessegutten | Sverre | 20.mai | Mandag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G9 |
3 | Nessegutten 2 | Verdal | 20.mai | Mandag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
3 | Nessegutten 3 | Vinne | 20.mai | Mandag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G9 |
3 | Neset | Skogn 3 | 20.mai | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del B | G9 |
3 | Ekne | Skogn | 20.mai | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | G9 |
3 | Aasguten | Skogn 2 | 20.mai | Mandag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G9 |
3 | Skogn | Verdal 2/Vinne 2 | 20.mai | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | J9 |
3 | Neset 2 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | 20.mai | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
3 | Nessegutten | Sverre 2 | 20.mai | Mandag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | J9 |
3 | Sverre 3 | Neset | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG B | G8 |
3 | Sverre 2 | Skogn 2 | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Fabritiusbanen (KG) | G8 |
3 | Vuku | Verdal 3 | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG B | G8 |
3 | Nessegutten 2 | Skogn | 21.mai | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
3 | Nessegutten 3 | Verdal | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
3 | Nessegutten | Stiklestad | 21.mai | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
3 | Aasguten | Vinne 2 | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G8 |
3 | Vinne | Nessegutten | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | J8 |
3 | Vuku | Nessegutten 2 | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | J8 |
3 | Verdal | Sverre | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J8 |
3 | Sverre 2 | Verdal 2 | 21.mai | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | J8 |
3 | Vinne | Verdal 2 | 23.mai | Torsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | G8 |
3 | Nessegutten 4 | Sverre 2 | 23.mai | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
3 | Stiklestad/Vuku | Verdal 2 | 23.mai | Torsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G9 |
3 | Vuku | Neset | 23.mai | Torsdag | 17:30 | Vuku KG A | J9 |
3 | Sverre | Ekne | 23.mai | Torsdag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
4 | Verdal | Sverre | 27.mai | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
4 | Verdal 2 | Sverre 2 | 27.mai | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G9 |
4 | Verdal 3 | Vinne | 27.mai | Mandag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | G9 |
4 | Skogn | Nessegutten 2 | 27.mai | Mandag | 18:00 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
4 | Skogn 2 | Stiklestad/Vuku | 27.mai | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
4 | Ekne | Nessegutten | 27.mai | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del B NG | G9 |
4 | Aasguten | Nessegutten 4 | 27.mai | Mandag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G9 |
4 | Skogn | Sverre | 27.mai | Mandag | 17:00 | Reemyra Kunstgress A | J9 |
4 | Neset | Ekne | 27.mai | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
4 | Verdal 2/Vinne 2 | Vuku | 27.mai | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | J9 |
4 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | Nessegutten | 27.mai | Mandag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | J9 |
4 | Verdal 2 | Sverre 3 | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
4 | Verdal 3 | Verdal | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G8 |
4 | Vinne | Sverre 2 | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
4 | Nessegutten 2 | Nessegutten 3 | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
4 | Skogn | Vuku | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
4 | Stiklestad | Sverre | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G8 |
4 | Neset | Skogn 2 | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G8 |
4 | Vinne | Vuku | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | J8 |
4 | Verdal 2 | Sverre | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | J8 |
4 | Sverre 2 | Verdal | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | J8 |
4 | Nessegutten | Nessegutten 2 | 28.mai | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
4 | Vinne 2 | Nessegutten | 30.mai | Torsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | G8 |
4 | Skogn 3 | Vuku/Stiklestad | 30.mai | Torsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
4 | Neset | Nessegutten 3 | 30.mai | Torsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G9 |
4 | Neset 2 | Verdal/Vinne | 30.mai | Torsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del B | J9 |
5 | Vuku/Stiklestad | Neset | 03.jun | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | G9 |
5 | Vinne | Skogn 3 | 03.jun | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G9 |
5 | Nessegutten 2 | Ekne | 03.jun | Mandag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
5 | Nessegutten | Verdal | 03.jun | Mandag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
5 | Nessegutten 4 | Verdal 2 | 03.jun | Mandag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G9 |
5 | Sverre | Skogn | 03.jun | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | G9 |
5 | Sverre 2 | Skogn 2 | 03.jun | Mandag | 17:30 | Elberg KG B | G9 |
5 | Ekne | Verdal 2/Vinne 2 | 03.jun | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | J9 |
5 | Vuku | Skogn | 03.jun | Mandag | 17:30 | Vuku KG B | J9 |
5 | Nessegutten | Neset 2 | 03.jun | Mandag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG B | J9 |
5 | Verdal/Vinne | Sverre 2 | 03.jun | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J9 |
5 | Verdal | Skogn | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
5 | Sverre | Vinne 2 | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | G8 |
5 | Sverre 2 | Neset | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | G8 |
5 | Vuku | Nessegutten 2 | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | G8 |
5 | Nessegutten | Aasguten | 04.jun | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
5 | Nessegutten 3 | Verdal 3 | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
5 | Skogn 2 | Verdal 2 | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
5 | Sverre | Nessegutten | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | J8 |
5 | Vuku | Verdal 2 | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG B | J8 |
5 | Verdal | Vinne | 04.jun | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | J8 |
5 | Nessegutten 2 | Sverre 2 | 04.jun | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
5 | Sverre 3 | Vinne | 06.jun | Torsdag | 17:30 | Elberg KG B | G8 |
5 | Nessegutten 3 | Verdal 3 | 06.jun | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
5 | Stiklestad/Vuku | Aasguten | 06.jun | Torsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G9 |
5 | Sverre | Neset | 06.jun | Torsdag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
6 | Verdal 2 | Nessegutten 2 | 10.jun | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G9 |
6 | Verdal 3 | Stiklestad/Vuku | 10.jun | Mandag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | G9 |
6 | Vinne | Aasguten | 10.jun | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | G9 |
6 | Skogn 2 | Nessegutten | 10.jun | Mandag | 17:00 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
6 | Skogn 3 | Nessegutten 4 | 10.jun | Mandag | 18:00 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
6 | Sverre | Neset | 10.jun | Mandag | 17:30 | Fabritiusbanen KG | G9 |
6 | Sverre 2 | Ekne | 10.jun | Mandag | 17:30 | Elberg KG B | G9 |
6 | Skogn | Neset 2 | 10.jun | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | J9 |
6 | Verdal 2/Vinne 2 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | 10.jun | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | J9 |
6 | Sverre | Verdal/Vinne | 10.jun | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
6 | Vuku | Nessegutten | 10.jun | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | J9 |
6 | Verdal | Vinne | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
6 | Verdal 3 | Sverre 3 | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G8 |
6 | Sverre | Nessegutten 2 | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | G8 |
6 | Skogn 2 | Aasguten | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
6 | Stiklestad | Vuku | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G8 |
6 | Neset | Nessegutten | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G8 |
6 | Skogn | Sverre 2 | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G8 |
6 | Vinne | Nessegutten 2 | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | J8 |
6 | Sverre 2 | Sverre | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | J8 |
6 | Nessegutten | Vuku | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
6 | Verdal 2 | Verdal | 11.jun | Tirsdag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | J8 |
6 | Vinne 2 | Nessegutten 3 | 13.jun | Torsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
6 | Verdal | Vuku/Stiklestad | 13.jun | Torsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
6 | Skogn | Nessegutten 3 | 13.jun | Torsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
6 | Neset | Sverre 2 | 13.jun | Torsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
7 | Vuku/Stiklestad | Skogn | 17.jun | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | G9 |
7 | Nessegutten 3 | Sverre | 17.jun | Mandag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
7 | Nessegutten 2 | Skogn 2 | 17.jun | Mandag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
7 | Nessegutten | Sverre 2 | 17.jun | Mandag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G9 |
7 | Neset | Verdal | 17.jun | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del B | G9 |
7 | Ekne | Verdal 2 | 17.jun | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del B NG | G9 |
7 | Aasguten | Verdal 3 | 17.jun | Mandag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G9 |
7 | Neset 2 | Neset | 17.jun | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
7 | Sverre 2 | Verdal 2/Vinne 2 | 17.jun | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
7 | Verdal/Vinne | Vuku | 17.jun | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J9 |
7 | Nessegutten | Ekne | 17.jun | Mandag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG B | J9 |
7 | Sverre 2 | Verdal | 18.jun | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | G8 |
7 | Sverre 3 | Skogn | 18.jun | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG B | G8 |
7 | Aasguten | Neset | 18.jun | Tirsdag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G8 |
7 | Vuku | Vinne 2 | 18.jun | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG B | G8 |
7 | Nessegutten | Verdal 2 | 18.jun | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
7 | Nessegutten 3 | Sverre | 18.jun | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
7 | Nessegutten 2 | Stiklestad | 18.jun | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
7 | Sverre | Vinne | 18.jun | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | J8 |
7 | Vuku | Sverre 2 | 18.jun | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | J8 |
7 | Verdal | Nessegutten | 18.jun | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J8 |
7 | Nessegutten 2 | Verdal 2 | 18.jun | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
7 | Vinne | Verdal 3 | 20.jun | Torsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
7 | Nessegutten 4 | Vinne | 20.jun | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
7 | Stiklestad/Vuku | Skogn 3 | 20.jun | Torsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G9 |
7 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | Sverre | 20.jun | Torsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG B | J9 |
8 | Verdal | Nessegutten 3 | 19.aug | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G9 |
8 | Verdal 2 | Nessegutten | 19.aug | Mandag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | G9 |
8 | Vinne | Stiklestad/Vuku | 19.aug | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G9 |
8 | Skogn | Neset | 19.aug | Mandag | 18:00 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
8 | Skogn 2 | Ekne | 19.aug | Mandag | 17:00 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
8 | Sverre 2 | Nessegutten 2 | 19.aug | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | G9 |
8 | Skogn 3 | Aasguten | 19.aug | Mandag | 18:00 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
8 | Skogn | Nessegutten | 19.aug | Mandag | 17:00 | Reemyra Kunstgress A | J9 |
8 | Verdal 2/Vinne 2 | Neset 2 | 19.aug | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | J9 |
8 | Sverre | Sverre 2 | 19.aug | Mandag | 17:30 | Elberg KG B | J9 |
8 | Vuku | Stiklestad/Vuku/Leksdal | 19.aug | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | J9 |
8 | Ekne | Verdal/Vinne | 19.aug | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | J9 |
8 | Verdal 2 | Aasguten | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
8 | Verdal | Sverre 3 | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G8 |
8 | Verdal 3 | Sverre 2 | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | G8 |
8 | Sverre | Vuku | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | G8 |
8 | Vinne 2 | Nessegutten 2 | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
8 | Stiklestad | Nessegutten 3 | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G8 |
8 | Skogn 2 | Nessegutten | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
8 | Vuku | Sverre | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | J8 |
8 | Nessegutten 2 | Verdal | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
8 | Sverre 2 | Nessegutten | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | J8 |
8 | Verdal 2 | Vinne | 20.aug | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG D | J8 |
8 | Skogn | Vinne | 22.aug | Torsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G8 |
8 | Verdal 3 | Nessegutten 4 | 22.aug | Torsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
8 | Sverre | Vuku/Stiklestad | 22.aug | Torsdag | 17:30 | Elberg KG B | G9 |
9 | Verdal | Verdal 3 | 26.aug | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
9 | Verdal 2 | Nessegutten 3 | 26.aug | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G9 |
9 | Ekne | Aasguten | 26.aug | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | G9 |
9 | Skogn | Skogn 3 | 26.aug | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
9 | Sverre | Vinne | 26.aug | Mandag | 17:30 | Elberg KG B | G9 |
9 | Sverre 2 | Neset | 26.aug | Mandag | 17:30 | Fabritiusbanen KG | G9 |
9 | Verdal/Vinne | Skogn | 26.aug | Mandag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | J9 |
9 | Nessegutten | Neset | 26.aug | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J9 |
9 | Sverre 2 | Vuku | 26.aug | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
9 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | Ekne | 26.aug | Mandag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | J9 |
9 | Verdal | Aasguten | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
9 | Sverre 2 | Nessegutten 3 | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | G8 |
9 | Sverre 3 | Vuku | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG B | G8 |
9 | Vinne | Nessegutten 2 | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
9 | Neset | Stiklestad | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G8 |
9 | Skogn 2 | Sverre | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
9 | Skogn | Nessegutten | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G8 |
9 | Verdal | Vuku | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | J8 |
9 | Sverre | Nessegutten 2 | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | J8 |
9 | Vinne | Sverre 2 | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | J8 |
9 | Nessegutten | Verdal 2 | 27.aug | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
9 | Verdal 2 | Vinne 2 | 29.aug | Torsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
9 | Nessegutten | Nessegutten 4 | 29.aug | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
9 | Nessegutten 2 | Stiklestad/Vuku | 29.aug | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G9 |
9 | Neset 2 | Sverre | 29.aug | Torsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
10 | Verdal 3 | Sverre | 02.sep | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
10 | Vinne | Skogn | 02.sep | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G9 |
10 | Neset | Skogn 2 | 02.sep | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del B | G9 |
10 | Stiklestad/Vuku | Nessegutten | 02.sep | Mandag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G9 |
10 | Nessegutten 4 | Ekne | 02.sep | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
10 | Skogn 3 | Verdal | 02.sep | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
10 | Aasguten | Nessegutten 2 | 02.sep | Mandag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G9 |
10 | Skogn | Stiklestad/Vuku/Leksdal | 02.sep | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | J9 |
10 | Verdal 2/Vinne 2 | Nessegutten | 02.sep | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | J9 |
10 | Vuku | Neset 2 | 02.sep | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | J9 |
10 | Ekne | Sverre 2 | 02.sep | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | J9 |
10 | Sverre | Verdal 2 | 03.sep | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | G8 |
10 | Aasguten | Skogn | 03.sep | Tirsdag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G8 |
10 | Vuku | Sverre 2 | 03.sep | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | G8 |
10 | Vinne 2 | Neset | 03.sep | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
10 | Stiklestad | Skogn 2 | 03.sep | Tirsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G8 |
10 | Nessegutten 2 | Sverre 3 | 03.sep | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
10 | Nessegutten | Verdal 3 | 03.sep | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
10 | Nessegutten 2 | Vuku | 03.sep | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG B | J8 |
10 | Nessegutten | Vinne | 03.sep | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG B | J8 |
10 | Sverre | Verdal | 03.sep | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | J8 |
10 | Verdal 2 | Sverre 2 | 03.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J8 |
10 | Nessegutten 3 | Vinne | 05.sep | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
10 | Vuku/Stiklestad | Verdal 2 | 05.sep | Torsdag | 17:30 | Vuku KG A | G9 |
10 | Nessegutten 3 | Sverre 2 | 05.sep | Torsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
10 | Neset | Verdal/Vinne | 05.sep | Torsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
11 | Verdal | Vinne | 09.sep | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
11 | Verdal 2 | Neset | 09.sep | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G9 |
11 | Nessegutten | Aasguten | 09.sep | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G9 |
11 | Skogn | Verdal 3 | 09.sep | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
11 | Skogn 2 | Nessegutten 3 | 09.sep | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
11 | Sverre | Skogn 3 | 09.sep | Mandag | 17:30 | Elberg KG B | G9 |
11 | Sverre 2 | Vuku/Stiklestad | 09.sep | Mandag | 17:30 | Fabritiusbanen KG | G9 |
11 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | Neset | 09.sep | Mandag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | J9 |
11 | Verdal/Vinne | Verdal 2/Vinne 2 | 09.sep | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J9 |
11 | Nessegutten | Sverre | 09.sep | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J9 |
11 | Verdal 2 | Stiklestad | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
11 | Sverre 2 | Nessegutten 2 | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | G8 |
11 | Sverre 3 | Nessegutten 3 | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG B | G8 |
11 | Vinne | Vuku | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
11 | Neset | Sverre | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G8 |
11 | Verdal 3 | Aasguten | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G8 |
11 | Verdal | Nessegutten | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | G8 |
11 | Sverre | Verdal 2 | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | J8 |
11 | Vuku | Vinne | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | J8 |
11 | Verdal | Sverre 2 | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG D | J8 |
11 | Nessegutten 2 | Nessegutten | 10.sep | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
11 | Skogn 2 | Vinne 2 | 12.sep | Torsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
11 | Ekne | Stiklestad/Vuku | 12.sep | Torsdag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | G9 |
11 | Nessegutten 2 | Nessegutten 4 | 12.sep | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
11 | Sverre 2 | Skogn | 12.sep | Torsdag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
11 | Neset 2 | Ekne | 12.sep | Torsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | J9 |
12 | Vinne | Sverre 2 | 16.sep | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G9 |
12 | Neset | Ekne | 16.sep | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G9 |
12 | Vuku/Stiklestad | Nessegutten 2 | 16.sep | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | G9 |
12 | Nessegutten 4 | Verdal | 16.sep | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
12 | Skogn 3 | Skogn 2 | 16.sep | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
12 | Aasguten | Sverre | 16.sep | Mandag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G9 |
12 | Verdal 3 | Verdal 2 | 16.sep | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G9 |
12 | Neset | Skogn | 16.sep | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del B | J9 |
12 | Sverre | Verdal 2/Vinne 2 | 16.sep | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
12 | Ekne | Vuku | 16.sep | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | J9 |
12 | Verdal/Vinne | Stiklestad/Vuku/Leksdal | 16.sep | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J9 |
12 | Sverre | Verdal | 17.sep | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | G8 |
12 | Vinne 2 | Skogn | 17.sep | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
12 | Vuku | Verdal 2 | 17.sep | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | G8 |
12 | Stiklestad | Verdal 3 | 17.sep | Tirsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G8 |
12 | Nessegutten 2 | Skogn 2 | 17.sep | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
12 | Nessegutten 3 | Neset | 17.sep | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
12 | Nessegutten | Sverre 3 | 17.sep | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
12 | Nessegutten | Sverre | 17.sep | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG B | J8 |
12 | Verdal 2 | Vuku | 17.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J8 |
12 | Vinne | Verdal | 17.sep | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | J8 |
12 | Sverre 2 | Nessegutten 2 | 17.sep | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | J8 |
12 | Aasguten | Vinne | 19.sep | Torsdag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G8 |
12 | Stiklestad/Vuku | Skogn | 19.sep | Torsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G9 |
12 | Nessegutten 3 | Nessegutten | 19.sep | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
12 | Sverre 2 | Neset 2 | 19.sep | Torsdag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
13 | Nessegutten 2 | Neset | 23.sep | Mandag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
13 | Ekne | Nessegutten 3 | 23.sep | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | G9 |
13 | Skogn 2 | Vinne | 23.sep | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
13 | Nessegutten | Vuku/Stiklestad | 23.sep | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G9 |
13 | Verdal 2 | Skogn 3 | 23.sep | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
13 | Skogn | Aasguten | 23.sep | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
13 | Sverre 2 | Verdal 3 | 23.sep | Mandag | 17:30 | Elberg KG B | G9 |
13 | Verdal 2/Vinne 2 | Neset | 23.sep | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | J9 |
13 | Ekne | Skogn | 23.sep | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del B NG | J9 |
13 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | Sverre 2 | 23.sep | Mandag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | J9 |
13 | Nessegutten | Verdal/Vinne | 23.sep | Mandag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | J9 |
13 | Sverre 3 | Aasguten | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | G8 |
13 | Sverre 2 | Nessegutten | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG B | G8 |
13 | Neset | Vuku | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G8 |
13 | Skogn | Sverre | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
13 | Skogn 2 | Nessegutten 3 | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G8 |
13 | Verdal | Stiklestad | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
13 | Verdal 3 | Vinne 2 | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | G8 |
13 | Verdal 2 | Nessegutten 2 | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | G8 |
13 | Sverre | Sverre 2 | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | J8 |
13 | Vuku | Nessegutten | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | J8 |
13 | Verdal | Verdal 2 | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG D | J8 |
13 | Nessegutten 2 | Vinne | 24.sep | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
13 | Sverre | Nessegutten 4 | 26.sep | Torsdag | 17:30 | Elberg KG A | G9 |
9 | Skogn 2 | Vuku/Stiklestad | 26.sep | Torsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
13 | Verdal | Stiklestad/Vuku | 26.sep | Torsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
13 | Vuku | Sverre | 26.sep | Torsdag | 17:30 | Vuku KG A | J9 |
14 | Vinne | Verdal 2 | 30.sep | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G9 |
14 | Stiklestad/Vuku | Sverre | 30.sep | Mandag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G9 |
14 | Neset | Nessegutten | 30.sep | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G9 |
14 | Nessegutten 4 | Skogn | 30.sep | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
14 | Skogn 3 | Sverre 2 | 30.sep | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G9 |
14 | Aasguten | Verdal | 30.sep | Mandag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G9 |
14 | Verdal 3 | Skogn 2 | 30.sep | Mandag | 17:30 | Verdal Stadion 5'er NG C | G9 |
14 | Verdal 2/Vinne 2 | Skogn | 30.sep | Mandag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | J9 |
14 | Neset | Vuku | 30.sep | Mandag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del B | J9 |
14 | Ekne | Sverre | 30.sep | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | J9 |
14 | Sverre | Verdal 3 | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Momarka - Halsteinbanen (KG) | G8 |
14 | Aasguten | Sverre 2 | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G8 |
14 | Vuku | Skogn 2 | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | G8 |
14 | Vinne 2 | Verdal | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
14 | Nessegutten 2 | Neset | 01.okt | Tirsdag | 18:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
14 | Nessegutten 3 | Verdal 2 | 01.okt | Tirsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
14 | Stiklestad | Skogn | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | G8 |
14 | Nessegutten | Verdal | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | J8 |
14 | Vinne | Sverre | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG B | J8 |
14 | Sverre 2 | Vuku | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | J8 |
14 | Verdal 2 | Nessegutten 2 | 01.okt | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | J8 |
14 | Nessegutten | Vinne | 03.okt | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | G8 |
14 | Vuku/Stiklestad | Ekne | 03.okt | Torsdag | 17:30 | Vuku KG A | G9 |
14 | Nessegutten 3 | Nessegutten 2 | 03.okt | Torsdag | 17:00 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
14 | Stiklestad/Vuku/Leksdal | Neset 2 | 03.okt | Torsdag | 17:30 | Lyng Stadion KG A | J9 |
14 | Sverre 2 | Nessegutten | 03.okt | Torsdag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
15 | Verdal | Verdal 2 | 07.okt | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G9 |
15 | Skogn | Stiklestad/Vuku | 07.okt | Mandag | 17:30 | Reemyra Kunstgress B | G9 |
15 | Nessegutten 2 | Skogn 2 | 07.okt | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
15 | Sverre | Verdal 3 | 07.okt | Mandag | 17:30 | Fabritiusbanen KG | G9 |
15 | Ekne | Vinne | 07.okt | Mandag | 17:30 | Ekne Stadion Del B NG | G9 |
15 | Aasguten | Skogn 3 | 07.okt | Mandag | 17:30 | Aasen Sparebank Del A KG | G9 |
15 | Sverre 2 | Nessegutten 4 | 07.okt | Mandag | 17:30 | Elberg KG B | G9 |
15 | Sverre | Skogn | 07.okt | Mandag | 17:30 | Elberg KG A | J9 |
15 | Vuku | Verdal 2/Vinne 2 | 07.okt | Mandag | 17:30 | Vuku KG A | J9 |
15 | Verdal/Vinne | Neset 2 | 07.okt | Mandag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG B | J9 |
15 | Nessegutten | Stiklestad/Vuku/Leksdal | 07.okt | Mandag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG B | J9 |
15 | Sverre 2 | Stiklestad | 08.okt | Tirsdag | 17:30 | Elberg KG A | G8 |
15 | Vinne | Sverre | 08.okt | Tirsdag | 17:30 | Vinne 7'er KG A | G8 |
15 | Vuku | Nessegutten | 08.okt | Tirsdag | 17:30 | Vuku KG A | G8 |
15 | Verdal 2 | Skogn | 08.okt | Tirsdag | 17:30 | Verdal stadion 5'er NG A | G8 |
15 | Neset | Verdal 3 | 08.okt | Tirsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G8 |
15 | Skogn 2 | Verdal | 08.okt | Tirsdag | 17:30 | Reemyra Kunstgress A | G8 |
15 | Nessegutten 2 | Aasguten | 08.okt | Tirsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G8 |
15 | Sverre 3 | Vinne 2 | 10.okt | Torsdag | 17:30 | Elberg KG B | G8 |
15 | Nessegutten | Nessegutten 3 | 10.okt | Torsdag | 17:30 | Nesset Arena 7'er KG A | G9 |
15 | Neset | Vuku/Stiklestad | 10.okt | Torsdag | 17:30 | Frostagrønt Arena NG Del A | G9 |
15 | Ekne | Neset | 10.okt | Torsdag | 17:30 | Ekne Stadion Del A NG | J9 |
Oversikt treningstider 2024
Postet av Vinne IL den 25. Mar 2022
Oversikt over treningstider for lagene i Vinne IL 2024
Denne oversikten er til enhver tid den gjeldende
Det er treners ansvar å sjekke om kamp kolliderer med treningstid i god tid slik at man kan finne alternativ treningsbane.
Årsmøte 2022
Postet av Vinne IL den 16. Feb 2022
INNKALLING TIL ÅRSMØTE I VINNE IDRETTSLAG
Årsmøtet avholdes onsdag 16. mars 2022 kl. 19:30.
Årsmøtet gjennomføres på det nye klubbhuset.
Saker som ønskes behandlet under innkomne saker må sendes til styret innen 28. februar 2022. Fullstendige sakspapirer legges ut på nettsidene senest en uke før årsmøtet.
For å ha stemmerett og kunne velges til verv må man ha vært medlem av Vinne IL i minst én måned, fylle minst 15 år i det kalenderåret årsmøtet avholdes, og ha gjort opp sine økonomiske forpliktelser til Vinne IL. Alle medlemmer har uansett møterett, talerett og forslagsrett.
For mer informasjon om årsmøte samt regler om stemmerett, valgbarhet, forslagsrett mv., se Lov Vinne IL.
Sakliste (oppdatert 8. mars 2022):
- Sak 1: Godkjenne. de stemmebrettigede
- Sak 2: Velge dirigent
- Sak 3: Velge protokollfører
- Sak 4: Velge to medlemmer til å underskrive protokollen
- Sak 5: Godkjenne innkallingen
- Sak 6: Godkjenne saklisten
- Sak 7: Godkjenne forretningsorden
- Sak 8: Behandle idrettslagets årsmelding, herunder gruppeårsmeldinger
- Sak 9: Behandle idrettslagets regnskap i revidert stand
- Sak 10: Behandle forslag og saker
- Sak 10.1: Status nytt anlegg
- Sak 11: Fastsette medlemskontingent og gi fullmakt til å fastsette treningsavgifter
- Sak 12: Vedta idrettslagets budsjett
- Sak 13: Behandle idrettslagets organisasjonsplan
- Sak 14: Valg
- Styre med leder, nestleder, 6 styremedlemmer og 1 varamedlem
- Kontrollutvalg med leder, 1 medlem og 1 varamedlem
- Representanter til ting og møter i de organisasjonsledd idrettslaget har representasjonsrett eller gi styret fullmakt til å oppnevne representantene
- Valgkomité med leder, 2 medlemmer og 1 varamedlem
- Øvrige valg i henhold til idrettslagets organisasjonsplan
- Sak 15: Beslutte om det skal engasjeres revisor til å revidere idrettslagets regnskap.
Sakspapirer (publisert 8. mars 2022, og oppdatert 15. mars 2022 - klikk på hver enkelt lenke for å åpne dokumentet)
- Sakliste (sak 6)
- Styrets forslag til forretningsorden (sak 7)
- Idrettslagets årsmelding, inkludert gruppeårsmeldinger (sak 8)
- Regnskap i revidert stand: (sak 9)
- Status nytt anlegg (sak 10.1)
- Styrets forslag til medlemskontingtent og treningsavgifter (sak 11)
- Styrets forslag til budsjett (sak 12)
- Styrets forslag til organisasjonsplan (sak 13)
- Valgkomiteens innstilling (sak 14)
Ved spørsmål om årsmøtet kan Vinne IL v/leder Anne Segtnan kontaktes på anne.segtnan@gmail.com.
Lurer du på om du har stemmerett jamfør vedtektene kan kasserer.vinneil@gmail.com kontaktes.
Velkommen til årsmøte!
Vinne 16. februar 2022
For styret i Vinne Idrettslag
Anne Segtnan, leder