Arrangementer


Mandag, Oktober 3

3

Skiskytterskole

Vert:
Arenahus
Når:
Monday, 3 October kl. 07:00

3

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Monday, 3 October kl. 08:00

3

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Monday, 3 October kl. 08:00

3

Morning session

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 3 October kl. 08:00
Høstferiecamp i Viqueenshallen

Høstferiecamp i Viqueenshallen

Vert:
Viqueens Cheerleaders
Når:
Monday, 3 October kl. 09:00
Hvor:
Persveien 22, 0581 Oslo

3

OBOS HØSTFERIE AKTIVITETER

Vert:
Holmlia SK - Fotball
Når:
Monday, 3 October kl. 09:30
Hvor:
Nordåsveien 1b, 1254 Oslo

3

Godt vaksen

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 3 October kl. 10:00
Høstcamp SNØ

Høstcamp SNØ

Vert:
Kasper Sjøstrand
Når:
Monday, 3 October kl. 10:00
Hvor:
SNØ,

3

HFK AKTIVITETSDAG

Vert:
Basis-/Turnrom
Når:
Monday, 3 October kl. 10:00

3

Stevne Hurtig Fin/Grov!

Vert:
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag
Når:
Monday, 3 October kl. 16:00

3

Agder Sparebank Orienteringskarusell

Vert:
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 3 October kl. 16:00
Hvor:
Østre Tromøyvei 461, 4812 Kongshavn

3

1. Klasse Trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 16:15
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

G14

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Monday, 3 October kl. 16:30
Innebandy trening

Innebandy trening

Vert:
Sweco B.I.L. Bergen
Når:
Monday, 3 October kl. 16:30

3

Barneidrett 2 og 3 åringer

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 16:45
Hvor:
Kyrkjeberget 2, 4364 Sirevåg

3

3. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 17:00
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg
Barnedans 2-3 år

Barnedans 2-3 år

Vert:
Barn 2-3 år
Når:
Monday, 3 October kl. 17:00
Hvor:
Odalsgata 29, 2003 Lillestrøm

3

G7 Lena v Kapp

Vert:
Hovedbane Bane 5
Når:
Monday, 3 October kl. 17:00

3

Voltige

Vert:
Lommedalen Kjøre- og Rideklubb
Når:
Monday, 3 October kl. 17:00

3

Trening

Vert:
Incredible
Når:
Monday, 3 October kl. 17:00
Hvor:
Persveien 22, 0581 Oslo

3

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 3 October kl. 17:30

3

Free play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
Monday, 3 October kl. 17:30

3

G11

Vert:
Kunstgress Bane 6
Når:
Monday, 3 October kl. 17:30

3

G9-2 Lena/Lensbygda v Skreia

Vert:
Sindreløkka Bane 1
Når:
Monday, 3 October kl. 17:30

3

2. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 17:45
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00

3

Mandagsgtrening fra SOLhytta

Vert:
Trening rekrutt
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00

3

Testarrangement

Vert:
Bloc B.I.L.
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00

3

Fotballkamp

Vert:
Nextgentel B.I.L.
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00

3

Lena Furnes Foreldremøte

Vert:
Klubbhuset
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00

3

Bowling

Vert:
Bergene Holm Brandval BIL
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00
Padel - Seriespill med Bedriftsidretten - Sandefjord

Padel - Seriespill med Bedriftsidretten - Sandefjord

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 3 October kl. 18:00
Hvor:
Gneisveien 13, 3221 Sandefjord

3

4. klasse trampett

Vert:
Brusand Idrettslag
Når:
Monday, 3 October kl. 18:30
Hvor:
Salthelleren 1, 4364 Sirevåg

3

Styrkemix

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 3 October kl. 18:45

3

Muskelmandag, kl.19-20, Gymsalen Hovden skule

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Monday, 3 October kl. 19:00
Crossfit Mandag

Crossfit Mandag

Vert:
VKBIL - Crossfit
Når:
Monday, 3 October kl. 19:00

3

Mandagstrening

Vert:
Per Markus Edvardsen
Når:
Monday, 3 October kl. 19:00
Fotballkamp A-lag dame 4.div.

Fotballkamp A-lag dame 4.div.

Vert:
Vigrestad Idrettsklubb
Når:
Monday, 3 October kl. 19:00
Hvor:
Haugstadvegen 14, 4362 Vigrestad

3

Hovedstyremøte

Vert:
Erlend Remme Fjeldheim
Når:
Monday, 3 October kl. 19:30

3

Sprang -Anna

Vert:
Lommedalen Kjøre- og Rideklubb
Når:
Monday, 3 October kl. 19:30

3

Trening A- Lag

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 3 October kl. 20:00

3

Mandagsdans på gamle Kulturhuset.

Vert:
Molde Swing- og Rockeklubb
Når:
Monday, 3 October kl. 20:00

3

test

Vert:
Snåsa IL
Når:
Monday, 3 October kl. 20:00

Tirsdag, Oktober 4

4

Voksenopplæringen

Vert:
Møterom 2. etasje
Når:
Tuesday, 4 October kl. 08:00

4

Voksenopplæringen

Vert:
Pokalrom
Når:
Tuesday, 4 October kl. 08:00

4

Styrke fullkroppsøkt

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 4 October kl. 09:00

4

NSF Senior

Vert:
Kisen Miniatyrskytterlag
Når:
Tuesday, 4 October kl. 09:00

4

ELDRES AVD

Vert:
Møterom
Når:
Tuesday, 4 October kl. 10:00

4

Sjåmo 75 års dag

Vert:
Klubbhuset
Når:
Tuesday, 4 October kl. 16:00

4

BASIS1 4-5 år kvar tysdag

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Tuesday, 4 October kl. 17:00