Chat with us, powered byLiveChat

Arrangementer


Tirsdag, September 17

Agderposten Terrengkarusell - 14. løp Hasseltangen

Agderposten Terrengkarusell - 14. løp Hasseltangen

Vert:
Agder bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 15:00
Hvor:
Sømsveien 183, 4870 Fevik
Varden Trimkarusell 13. løp, Steen-Hansen Maskin l

Varden Trimkarusell 13. løp, Steen-Hansen Maskin l

Vert:
Telemark bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 15:00
Hvor:
, 3722 Porsgrunn
TSI Futsal

TSI Futsal

Vert:
Parketten Kraft 1
Når:
tirsdag, 17 september kl. 16:00
TSI Basketak

TSI Basketak

Vert:
Kampsportrommet Kraft
Når:
tirsdag, 17 september kl. 16:00
Førstehjelpskurs 17 September

Førstehjelpskurs 17 September

Vert:
Øyvind Sigmundson Schøyen
Når:
tirsdag, 17 september kl. 16:30
Sparebanken Sør - Skikarusellen - Løp #1 Rulleski

Sparebanken Sør - Skikarusellen - Løp #1 Rulleski

Vert:
Kristiansand
Når:
tirsdag, 17 september kl. 16:30
Hvor:
, 4715 Øvrebø
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020

Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 16:45
Hvor:
Strømsveien 15, 2010 Strømmen
Bli Sprekere Styrke

Bli Sprekere Styrke

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 17:00
Hvor:
Kjerulfs gate 38, 2003 Lillestrøm
Bli Sprekere Styrke

Bli Sprekere Styrke

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 17:00
Hvor:
Industriveien 15, 1400 Ski

17

Kongsvingerkarusellen løp 10 Liermoen

Vert:
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 17:00
Bli Sterkere

Bli Sterkere

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 17:00
Hvor:
Danvikgata 25, 3045 Drammen
Orientering løp 19, MjøsO

Orientering løp 19, MjøsO

Vert:
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 17:30
TSI Basketball

TSI Basketball

Vert:
Parketten Kraft 1
Når:
tirsdag, 17 september kl. 17:30
HverdagsYoga

HverdagsYoga

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 18:00
Hvor:
Kjerulfs gate 38, 2003 Lillestrøm
TSI Judo

TSI Judo

Vert:
Kampsportrommet Kraft
Når:
tirsdag, 17 september kl. 18:00

17

ABIK-karusellen

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 18:00
Hvor:
Sagtomta, 1480 Slattum
Bedriftsbowlingserie Romerike

Bedriftsbowlingserie Romerike

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 18:00
Squash: Østfoldserien

Squash: Østfoldserien

Vert:
Østfold bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 18:00
Hvor:
Snekkerstubakken 26, 1738 Borgenhaugen
TSI Håndball

TSI Håndball

Vert:
Parketten Kraft 1
Når:
tirsdag, 17 september kl. 19:00

17

Salsa og Tango dansekveld

Vert:
Molde Swing- og Rockeklubb
Når:
tirsdag, 17 september kl. 19:00
Yogakurs 8-uker

Yogakurs 8-uker

Vert:
Vestfold Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 19:00
Hvor:
Vesterøyveien 255, 3234 Sandefjord
TSI Dansademika

TSI Dansademika

Vert:
Gruppetreningssalen Kraft 2
Når:
tirsdag, 17 september kl. 19:30
Fotballserie Asker og Bærum

Fotballserie Asker og Bærum

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 20:00
Hvor:
Skolegata 30, 1350 Lommedalen
Namsos Bedriftsvolleyball 19/20

Namsos Bedriftsvolleyball 19/20

Vert:
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 20:00
Hvor:
Namsos,

17

Free Play

Vert:
Sessions at Domus
Når:
tirsdag, 17 september kl. 20:00
Hvor:
Domus Athletica,
Kanonball - Gratis prøvekveld!

Kanonball - Gratis prøvekveld!

Vert:
Hordaland Bedriftsidrettskrets
Når:
tirsdag, 17 september kl. 20:00
Hvor:
Sandslihaugen 10, 5254 Sandsli

17

TSI Roller sports

Vert:
Gyllenborg idrettshall
Når:
tirsdag, 17 september kl. 21:30

Onsdag, September 18

TSI Håndball

TSI Håndball

Vert:
Parketten Kraft 1
Når:
onsdag, 18 september kl. 16:00
TSI Basketak

TSI Basketak

Vert:
Kampsportrommet Kraft
Når:
onsdag, 18 september kl. 16:00
HverdagsYoga 8 ukers kurs

HverdagsYoga 8 ukers kurs

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 16:50
Hvor:
Scwartzgate, 6, 3043 Drammen

18

O-løp Sør-Rogaland: Gausel

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:00

18

Dugnad

Vert:
Kjærstad IL
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:00
Hvor:
Klubbhuset,

18

Sparekassacup rulleski 2019 - renn 5

Vert:
Agder bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:00
Hvor:
Østenbuveien 80, 4848 Arendal
Orienteringsløp

Orienteringsløp

Vert:
Hordaland Bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:00
Hvor:
Skeievegen 100, 5239 Rådal
Onsdagspadling for alle - 18. september kl.17:00

Onsdagspadling for alle - 18. september kl.17:00

Vert:
Nordhordland padleklubb
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:00
Hvor:
Flatøyvegen 26, 5918 Frekhaug
Gå-Joggen løp 19, Vallset Gata

Gå-Joggen løp 19, Vallset Gata

Vert:
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:00
Hvor:
, 2330 Stange
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1

Løpekurs for nybegynnere gruppe 1

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:10
Hvor:
Schwartz gate 2, 3044 Drammen
TSI Aikido

TSI Aikido

Vert:
Kampsportrommet Kraft
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:30
O-løp

O-løp

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 17:30
Hvor:
Strømsø, Hellashytta,
Nybegynnerkurs

Nybegynnerkurs

Vert:
OSI Klatring
Når:
onsdag, 18 september kl. 18:00
Hvor:
Problemveien 13, Oslo
Test av billett

Test av billett

Vert:
Ole Marius Espeset Løset
Når:
onsdag, 18 september kl. 18:00
Løpskarusell

Løpskarusell

Vert:
Hof IL - Langrenn
Når:
onsdag, 18 september kl. 18:00
Hvor:
Lindsetveien 1, 3090 Hof
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2

Løpekurs for nybegynnere gruppe 2

Vert:
Buskerud Bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 18:10
Hvor:
Schwartz gate 2, 3044 Drammen
Løpekurs i Ski

Løpekurs i Ski

Vert:
Akershus Bedriftsidrettskrets
Når:
onsdag, 18 september kl. 18:30
Hvor:
Idrettsveien 52, 1400 Ski
TSI Innebandy

TSI Innebandy

Vert:
Parketten Kraft 2
Når:
onsdag, 18 september kl. 19:00
TSI SURK

TSI SURK

Vert:
Tromsøbadet
Når:
onsdag, 18 september kl. 19:00
Onsdagstur rundt Flatøy - 18. september kl.19:00

Onsdagstur rundt Flatøy - 18. september kl.19:00

Vert:
Nordhordland padleklubb
Når:
onsdag, 18 september kl. 19:00
Trening - opplæring natt - Skjetnemarka

Trening - opplæring natt - Skjetnemarka

Vert:
Melhus IL - Orientering
Når:
onsdag, 18 september kl. 19:00

18

TSI Badminon

Vert:
Parketten Kraft 1
Når:
onsdag, 18 september kl. 19:15
TSI Futsal

TSI Futsal

Vert:
Parketten Kraft 1
Når:
onsdag, 18 september kl. 20:30
Levert av IdrettenOnline