Arrangementer


Monday, September 28

28

SFO

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 28 September kl. 14:00

28

Kunstløp (gard 4)

Vert:
Kunstløp
Når:
Monday, 28 September kl. 15:30

28

LEDIG

Vert:
Nordstranda IL
Når:
Monday, 28 September kl. 16:00
Aktivitetstur 18 med Terrengkarusellen

Aktivitetstur 18 med Terrengkarusellen

Vert:
Kristiansand
Når:
Monday, 28 September kl. 16:00
Hvor:
Framnesveien, 4632 Kristiansand s
Boksing - mandag

Boksing - mandag

Vert:
TSI Basketak
Når:
Monday, 28 September kl. 16:00
Hvor:
Framstredet 79, 9037 Tromsø
Bedrifts o-løp 2020 - løp 16

Bedrifts o-løp 2020 - løp 16

Vert:
Agder bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 28 September kl. 16:30
Hvor:
Natvigveien 68, 4823 Nedenes

28

Kunstløp (gard 1)

Vert:
Kunstløp
Når:
Monday, 28 September kl. 16:30

28

HB J/G 6-7

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00

28

Innebandy 1-4 trinn

Vert:
Innebandy
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00

28

Trening Jenter 10

Vert:
Aursmoen st. gress 9er A
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00

28

Innebandy-trening 1-4.klasse

Vert:
Espen Kaland Drevassbukt
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00

28

Håndball treninger

Vert:
Holter IF
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00

28

Trening Jenter 9

Vert:
Aursmoen Sletta 7er B
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00

28

Felles trening for 2003-2007 utøvere

Vert:
Trening
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00

28

Trening Gutter 10

Vert:
Aursmoen Sletta 7er A
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00
Bedriftscurling - høstserien

Bedriftscurling - høstserien

Vert:
Rogaland bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 28 September kl. 17:00
Hvor:
Stavanger Ishall,

28

Fotball Gutter 2013-2014

Vert:
Fotball 11er B
Når:
Monday, 28 September kl. 17:15

28

Mini, U-hall

Vert:
Mini
Når:
Monday, 28 September kl. 17:15
Trening - Herrer

Trening - Herrer

Vert:
Sportsklubben av 1909 - Boksing
Når:
Monday, 28 September kl. 17:30

28

U10 (gard 2)

Vert:
U10
Når:
Monday, 28 September kl. 17:30

28

U9 (gard 3)

Vert:
U9
Når:
Monday, 28 September kl. 17:30

28

BodyPump

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 28 September kl. 17:30

28

PU

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 28 September kl. 18:00

28

U11 (gard 4)

Vert:
U11
Når:
Monday, 28 September kl. 18:30

28

Trening Gutter 9

Vert:
Aursmoen Sletta 7er B
Når:
Monday, 28 September kl. 18:30

28

JU13 (gard 1)

Vert:
JU13
Når:
Monday, 28 September kl. 18:30
Friidrettsstevne

Friidrettsstevne

Vert:
Oslo bedriftsidrettskrets
Når:
Monday, 28 September kl. 18:30
Hvor:
Fet, Fet

28

Trening Gutter 14

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 28 September kl. 18:30

28

Zumba

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 28 September kl. 18:30

28

Trening Gutter 12

Vert:
Aursmoen st. gress 9er A
Når:
Monday, 28 September kl. 18:30

28

Trening Jenter 11

Vert:
Aursmoen Sletta 7er A
Når:
Monday, 28 September kl. 18:30

28

Sprint

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Monday, 28 September kl. 18:45

28

Årsmøte 2020

Vert:
Espen-André Steneng
Når:
Monday, 28 September kl. 19:00

28

HB G16

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 28 September kl. 19:00
Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere

Trening - Mixed/mosjonister/nybegynnere

Vert:
Sportsklubben av 1909 - Boksing
Når:
Monday, 28 September kl. 19:00

28

14 år + fellestrening styrke Hovden skule, gym

Vert:
Hovdebygda IL
Når:
Monday, 28 September kl. 19:00

28

Markanebadinga

Vert:
Markane IL
Når:
Monday, 28 September kl. 19:00

28

Omframt årsmøte i Markane IL

Vert:
Markane IL
Når:
Monday, 28 September kl. 19:30

28

Damelaget (gard 3)

Vert:
Damelaget
Når:
Monday, 28 September kl. 19:30

28

JU16 (gard 2)

Vert:
JU16
Når:
Monday, 28 September kl. 19:30

28

Trening Jenter 12

Vert:
Aursmoen stadion gress
Når:
Monday, 28 September kl. 19:30

28

Trening M-34

Vert:
Aursmoen st. gress 9er A
Når:
Monday, 28 September kl. 20:00

28

Trening A-lag

Vert:
Aursmoen kunstgress
Når:
Monday, 28 September kl. 20:00
Trening i gymsal uke 40

Trening i gymsal uke 40

Vert:
Leik, IL
Når:
Monday, 28 September kl. 20:30
Hvor:
Eid Skole,

28

U18 (gard 4)

Vert:
U18
Når:
Monday, 28 September kl. 20:30

28

HB Damer

Vert:
Nesbyen Idrettslag
Når:
Monday, 28 September kl. 21:00

28

B-laget (gard 4)

Vert:
B-laget
Når:
Monday, 28 September kl. 21:30

Tuesday, September 29

29

RPM®

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 29 September kl. 06:00

29

Rema 1000 Håndballskole

Vert:
Holter IF
Når:
Tuesday, 29 September kl. 08:00

29

Styrke/strikk

Vert:
Klubben Treningssenter
Når:
Tuesday, 29 September kl. 09:00
Levert av IdrettenOnline